meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

עוד שירשור! שירשור לגל ולי 3> עיר של...

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next

Go down  הודעה [עמוד 28 מתוך 32]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "כן, פשוט הבנתי כמה מטומטמת אני."

galgal12

אנאבל - "בגלל זה?" אני שואלת ומצביעה על ג'ורג' עם קצה המזלג שלי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "בדיוק." אני אומרת

galgal12

אנאבל - "אף פעם לא הבנתי את זה. גם היה נחמד מצידך לשתף אותי בזה."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני נאבקת בדחף לחרוץ לה לשון, "אז, ג'ורג', הבטחתם חדשות משמחות. אני מחכה לשמוע אותן." אני אומרת

galgal12

אנאבל - ג'ורג' מחייך, מתמלא בגאווה. "מרגרט בהריון." הוא מכריז.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני מוחאת כפיים בהתרגשות מזוייפת, "הידד הוריי!"

galgal12

אנאבל - אני מחייכת חיוך מזוייף. "בשעה טובה." אני אומרת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני רואה את קול מחייך, אבל זה חיוך מהסוג של, אני מניח שזה משהו משמח. אז בואו נחייך כמו מלכת אנגליה!

galgal12

אנאבל - אחרי עוד כמה דקות של התרגשות, ג'ורג' פונה אליי. "ומה איתך, אנאבל? אני מניח שקול פה קשור אלייך?"

נערך לאחרונה על-ידי galgal12 בתאריך Wed Jul 24, 2013 6:06 am, סך-הכל נערך פעם אחת

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "כן, ג'ורג', אני בהריון." אנאבל אומרת בציניות וקול לא יכול שלא לצחוק.

galgal12

אנאבל - אני מחייכת אל קול, חיוכם של ג'ורג', מרגרט והמבוגרים קופא. "אני לא בהריון." אני מרגיעה את אמא שלי, המבוהלת יתר על המידה. "אבל, כן יש לי חדשות טובות."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - קול מנסה לתפוס את מבטי, מה שמוכח ככישלון חרוץ, כי אני מסרבת להיישיר איתו מבט.

galgal12

אנאבל - "למרות שקול הוא לא צייד צללים," אני מתחילה, נמנעת מלהשתמש במושג סתמי. "קול ואני עומדים להתחתן." אני אומרת, מביטה בחצי חיוכו הספק מאושר ספר נדהם של קול.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "את דפוקה במוח, אנאבל. את לא תעשי את זה. את לא יכולה - יש לנו קשר נחמד בינתים עם הלייטוודים, אל תהרסי את זה כי את מתחתנת עם סתמצ'יק מהחברה ואני מדגיש הנמוכה." ג'ורג' אומר לאחותו, אני רוצה להרביץ לו - הלייטוודים הם סתם משפחה של סנובים. "למען האמת," קול מנסה לרגע להגן על כבודו האבוד (עד כמה שהבנתי מאיזבל הוא מגיע ממשפחה עשירה) אבל גברת וייטייר משתיקה אותו. אני דוחפת לפי מאפה בשר ומחכה שההצגה תמשיך.

galgal12

אנאבל - "תודה, אמא. אני כן מתכוונת להתחתן עם קול, ג'ורג', ואני אפילו אעשה את זה כשקול הוא אחד משלנו, בערך." אני אומרת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אני מרגיש קצת מובך בסיטואציה." קול מתרווח בכיסאו, "אני חושבת שאני אלך להביא לג'יימס אוכל." אני אומרת וקמה בלי לחכות לאישור, אני לוקחת צלחת ומעמיסה עליה אוכל מכל טוב השולחן. "נתראה אחר כך." אני יוצאת מהחדר במהירות

galgal12

אנאבל - אני חוזרת בראש שלי על מה שקראתי, לפני שאני אדבר ואתחיל לגמגם בטעות. "יש חוק בספר החוקים שאומר שאני יכולה להתחתן עם קול ולהישאר ציידת צללים, אבל בשני תנאים. הראשון, שקול יכיר בזה שאני חלק מהעולם הזה, יכבד את זה ולא יספר על כך לאיש. השני, הילדים שלי לא יוכלו להיות ציידי צללים. או כל הצאצאים שלי. הם יוכלו להיות מודעים לעולם הזה, אבל לא להיות חלק ממנו." אני מסכמת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני נכנסת לחדר של ג'יימס, הוא נראה שפוך, "הבאתי לך ארוחת ערב." אני אומרת לו, הוא מחייך, "יופי. אני רעב." הוא מזדקף במיטתו, "אפונה, מחית תפוחי אדמה, עוף ברוטב ולחם. מספיק אוכל?" אני שואלת, הוא מהנהן. אני לוקחת את המגש שעל השידה ומניחה אותו על רגליו, "בתיאבון." אני אומרת. "כבר סיימתם לאכול?" הוא שואל בפה מלא, "לא. ברחתי משם." אני מסבירה

galgal12

אנאבל - שתיקה קלה משתררת מסביב לשולחן. אני יודעת שהם לא אוהבים את הרעיון הזה בכלל, אבל אין להם ברירה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "זה מעשה מאוד לא ליידי מצידך," הוא צוחק. "אולי, אבל קודם ציידת צללים. אחר כך ליידי." אני אומרת, "חוץ מזה, אני לא רוצה לראות את ג'ורג' יותר מידי."

galgal12

אנאבל - אחרי כמה שניות של שקט מציק, סבא שלי מחייך. "אני גאה בך, אנאבל. עשית את הבחירה הנכונה." הוא אומר. אבא שלי מביט בו במבט מצמית, אבל הוא לא מפסיק לחייך.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "תתגברי על עצמך, אישה." ג'יימס צוחק, "אתם הגברים חושבים שאתם שולטים בעולם, אבל שוכחים שמלכת אנגליה היא אישה לתפארת עם כל התוספות." אני צוחקת, "תאכל. תאכל ותגדל!"

galgal12

אנאבל - "אם לא אכפת לכם, אני וקול נצא לטיול קטן." אני אומרת. סבא מהנהן באישור, ושנינו קמים.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - ג'יימס צוחק בעייפות, "יש חדש עם סבסטיאן?"

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 28 מתוך 32]

לך לעמוד : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Next