meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 30 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אתה יודע, ירדתי ממנה כבר בעבר. זוכרת את זה קלייר?" הוא שואל. אני קם והולך משם עם הצלחת שלי, אני לא פראייר. ג'ונתן קם אחרי, אני יודע שהוא לא סובל את תומאס, הוא רק חיכה שאקום

galgal12

דיוויד - "תפסיק להתנהג כמו חרא. אני יודע שאתה לא כזה באמת."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - תומאס נשבר, אפשר להבין זאת כשהוא מדבר ולראות זאת בעיניים שלו, "תפסיקו." הוא עוצר, "לחשוב שאתם מכירים אותי." הוא מתחיל להיחנק, "כי אתם לא." הוא לא קם, ולא הולך הוא רק משתתק. אנחנו שותקים, אני מחיילת לשבת עכשיו ליד קרטר וג'ונתן

galgal12

דיוויד - אני שותק. אנחנו מסיימים לאכול בשקט, ואז קלייר מציעה בשקט שנלך להסתובב עד כיבוי אורות. אני מסכים ואנחנו פונים לצאת, אבל אמא שלי נכנסת לחדר האוכל. אני מקמט את מצחי. "יש הפתעה עכשיו או משהו." קלייר אומרת. אני מהנהן. "נכון."

נערך לאחרונה על-ידי galgal12 בתאריך Thu Jul 11, 2013 4:01 am, סך-הכל נערך פעם אחת

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

שני את תגובתך! יש הפתעה

קרטר - ג'ונתן ואני מדברים על שר הטבעות במשך כל הארוחה, אנדרו עובר לשולחן שלנו בטענה שהשקט אצלם בלתי נסבל. אבל הוא לא מדבר בזמן האוכל, אנחנו מסיימים לאכול ומחכים לגברת בראשון שתבוא לספר לנו מה ההפתעה

galgal12

דיוויד - אנחנו מתיישבים בחזרה ליד השולחן. אמא שלי פותחת ומתחילה לברבר על כל מיני שטויות חסרות משמעות. "אז ההפתעה שתיכננו לכם היא..." היא אומרת, מותחת אותנו כאילו אנחנו ילדים בני חמש.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אנחנו נוסעים לסיור בצינוק של לונדון." נשמעות תרועות ברחביי האולם ואנשים ששוהים בו ולא קשורים אלינו בורחים מכאן עם ארוחותיהם. ג'ונתן לא נראה מרוצה במיוחד, אני נזכר שהוא לא בדיוק יכול להנות מזה. "אולי תהנה מזה." אני אומר ומחייך חיוך קטן, אבל לפני שאני מתחיל לפתח תקוות גדולות באמת גברת בראון נעמדת על ידינו, "ג'ונתן," היא פונה אליו, הוא מפנה את פניו לכיוון הקול ומחייך, "אני מעדיף שלא לצאת גברתי," הוא אומר. החיוך שלו מסגיר את מחשבותיו - אני עושה לכם טובה ולא בא, הוא בוודאי חושב. "אתה יכול לצאת," ממהרת גברת בראון לומר, "אני במילא לא אהנה מזה. אני אלך לישון, אני עייף." הוא אומר, "אני יכול להשאר איתו." אני מציע את עצמי אבל גברת בראון כנראה חושבת על משהו אחר, "אנדרו, אולי אתה תשאר עם ג'ונתן. אני יודעת שכבר היית שם כמה פעמים." היא מציעה. אנדרו לא מתנגד לצערי. "אז העיניין סגור." היא הולכת מכאן

galgal12

דיוויד - אני מחייך. "מגניב. צינוק." אני אומר. קלייר מתחלחלת. "מה מגניב בצינוק? זה מלחיץ!"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "זה מקום ממש מגניב, זה מוזיאון, אבל כזה שכיף להיות בו." אני מסבירה לקלייר, "חה חה." דיוויד פולט.

galgal12

דיוויד - "אני מציע שנעלה למעלה ללבוש משהו קצת יותר חם." אני אומר.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני קמה ועולה במעלית, ג'ונתן ואנדרו נדחסים למעלית לפני שהיא נסגרת עליהם. "מפגרים." אני מסננת אליהם, ג'ונתן צוחק, "אתם נראים מאושרים." אני מוסיפה, "אנחנו לא יוצאים לפעילות." אנדרו מדבר.

galgal12

איזבל - "קלייר, את באה להחליף בגדים?" אני שואלת אותה. היא מהנהנת. "ביי, דיוויד." היא אומרת ובאה. "את חייבת לנשק אותו מול הפרצוף שלי? זה מגעיל." אני אומרת כשאנחנו יוצאות מטווח שמיעתם.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - כשאני נכנס למעלית, רק תומאס נשאר בחדר האוכל, הם הצליחו להשתיק אותו. אני יוצא מהמעלית לפני שהיא מתחילה לטפס קומות ומתיישב מולו, "שמעת מאבא שלך?" אני שואל. הוא מביט בי, "לא... אבל דיברתי עם אח שלי, הוא לא בדיוק ענה לי. לא על הנושא הגדול בכל אופן. אישתו בהריון. כבר די מתקדם. מה שכן - הוא אמר לי ישירות שעושים עליי חרם קטן, אז אני חושב על לחזור הביתה ולברר הכל בעצמי." הוא אומר. "לחזור הביתה? איך בדיוק?" אני שואל. "זאת לא בעיה, חוץ מזה - אני לא מאמין שישאר להם די כסף אם אני אמשיך ללכת לבית הספר הזה. אני מעדיף ללכת לבית ספר עממי שעולה גרושים מאשר-" הוא עוצר ומביט סביבו ואז מנמיך את קולו, "מאשר לחיות במוסד סגור ולדעת שההורים שלי מרוששים וחיים מהיד אל הפה." הוא לוחש. "איך תצא מבית הספר?" אני שואל. "אני על תנאי הרי, לא תהיה בעיה לסלק אותי מבית ספר אם אעשה משהו שלא מתקבל על הדעת." הוא מסביר. "אל תעשה משהו מטופש." אני לוחש לו וחוזר למעלית, הן נפתחת כשאני מגיע וזוג מבוגרים יוצאים ממנה, אני נכנס ועולה לקומה שלנו.

גרייס - אני לוקחת את המעיל שלי וצעיף, אני חושבת אם לקחת כובע, בסוף מחליטה שכן. בסופו של דבר אני נראית כמו הדוב פדינגטון. רק עם כובע צמר ונעליים נמוכות במקום מגפי גומי.

galgal12

איזבל - קלייר צוחקת. "מצטערת. אני אשתדל יותר. זאת אומרת, פחות. זאת אומרת... הבנת את הרעיון."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני יוצאת מהחדר ויורדת למטה. אני הראשונה להגיע, תומאס יושב בחדר האוכל, בגבו אליי. "עדיין כועס עליי?" אני מתקרבת אליו, הוא לא עונה. "אתה לא יכול לכעוס עליי, אתה התחלת את השריפה הזאת, אני ניסיתי לכבות אותה." אני מנסה מטאפורה נוראית במקום, אני מתקרבת אליו עוד, "אתה מבין, שכולם כועסים עליי בגללך?" אני שואלת, כעס מתחיל לגאות בי והדבר שאני הכי לא צופה קורה. תומאס, שישב בשקט כל הארוחה ובלס פסטה ופונדנט מתנפל עלי וחונק אותי. אני לא רואה שום רוע בעיניים שלו, ולא כעס. אבל אני מתחרפנת, והוא מחורפן, הוא דוחף אותי לקיר ואני מתחילה להבין שהוא באמת חונק אותי.

קרטר - אני לוקח את המעיל שלי מהחדר, "איפה תומאס?" דייוויד שואל אותי. "נשאר למטה, בשביל לאכול עוד פונדנט או משהו." אני אומר, משקר, הוא לא רצה לעלות ולהתעמת עם דייויד עכשיו, וחוץ מזה - אני לא ידוע למה הוא נשאר למטה. זה באמת שקר, בעצם?

galgal12

דיוויד - אני מהנהן. "טוב, אני יורד. אני רוצה להספיק לקחת משהו לדרך לאכול." אני אומר. "תהנה." אומר קרטר. אני יורד במעלית, פוסע נינוחות לכיוון חדר האוכל.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "תומאס! אתה חונק אותי!" אני אומרת את המובן מעליו, תומאס לא נראה מתנצל במיוחד, אני מנסה להאבק בו, אני בטח מכחילה.

קרטר - אני מנקה את המשקפיים שלי

galgal12

דיוויד - אני נכנס לחדר האוכל, ומבחין במהומה קלה בקצה. אני מסתכל, עד שאני מזהה את השיער השחור והמעיל. "גרייס!" אני צועק ורץ לעברה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני לא מתייחסת לדייוויד, כתמים שחורים מהמחסור בחמצן נגלים לעניי, "עזוב אותי כבר! חולה נפש!" אני צועקת על תומאס

galgal12

דיוויד - "תומאס!" אני קורא. גרייס נראית נורא. אני דוחף אותו עד שהוא מרפה ממנה ונעמד מולי, נועץ בי מבט מטורף.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס-  אני נופלת על הרצפה ומנסה להסדיר את נשמתי, תומאס, שלחלוטין איבד את זה מתנפל על דיוויד, הם מתאבקים על רצפת חדר האוכל. אני קמה ורצה לחפש את גברת בראון, אני מוצאת אותה בלובי. מצחקקת עם אחד האנשים. "גברת בראון." אני מתפרצת לשיחתה, "מיס בקר," היא מתחילה להטיף לי, "מה קרה לצוואר שלך?" היא מוסיפה לאחר שניה בדאגה. "מה? אממ תומאס. אבל לא משנה. הוא ודייוויד מתאבקים בחדר האוכל." אני אומרת, ממשיכה בניסיונות קצרים להסדיר את נשמתי.

קרטר - אני פונה לאסוף את איזבל מחדרה.

galgal12

דיוויד - אני לא מנסה להכות את תומאס, אני רק מגן על עצמי. זה לא מצליח ממש רוב הזמן. אני חוטף אגרוף בעין ומועד אחורנית, מסוחרר. תומאס מנצל את ההזדמנות ומעיף עוד אגרוף, הפעם לבטן שלי, ואני נופל.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אנחנו מגיעות לחדר האוכל תוך פחות מדקה, "גרייס יקירה, תתקעי את המעלית בבקשה." גברת בראון מבקשת ופונה לטפל בבעיית המכות. אני לוחצת על הכפתור ועומדת ליד המעליות.

קרטר - איזבל ואני נפגשים ליד המעליות, קלייר איתר. "מוזר." אני אומר ולוחץ שוב.

galgal12

דיוויד - אמא שלי מגיעה משום מקום, ואיכשהו עוצרת את תומאס מלהרביץ לי שוב. אני קם על המרפקים שלי, מתנשף מכאב.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני נאנחת בהקלה והולכת לעבר דייוויד

קרטר - "אולי כדאי שנקרא למישהו?" אני מציע

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 30 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next