meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 16 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - הסיור נגמר, אנחנו יוצאים החוצה, בית הבבות היה מהמם. אנחנו יוצאים לפארק לאכול, יש לנו בתיקים חמגשיות עם אוכל. בשר, פחממה וירק.

galgal12

דיוויד - "זה היה מדהים!" אני קורא כשאנחנו סוף סוף מתיישבים לאכול. אנחנו יושבים כולנו מתחת לאחד העצים בפארק - קרטר, ג'ונתן, תומאס, גרייס ואני.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אני מת על לונדון. היחוד על המקומות הספיציפיים האלו." אני אומר ואוכל מפשטידת הרועים שבחמגשית שלי. היא מצויינת. קרה, אבל מצויינת.

galgal12

דיוויד - "זה מטורף. אני גר פה כל החיים שלי, ובכל זאת אין לי מושג על כמעט כלום."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "ממתי גרת בלונדון?" אני שואל

galgal12

דיוויד - "קרוב ללונדון." אני מתקן את עצמי. "בסך הכל חצי שעה נסיעה באוטובוס."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "נסענו כמעט שלוש שעות. וזה כי היינו על כביש מהיר ונקי. בדרך כלל לוקח לי לנסוע במכונית משפילד שלוש וחצי שעות. במקרה הטוב." אני אומר

galgal12

דיוויד - "כי נסענו בדרך עקיפה. אני מכיר דרך קצרה יותר, קר'. תאמין לי."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - הדרך של דיוויד מעצבנת אותי, "אתה לא יוצא מהפנימיה הדפוקה הזאת ואתה אומר לי שאתה מכיר דרך קיצור? אני יודע כמה זמן ישבתי באוטובוס מצחין מזיעה!"

galgal12

דיוויד - אני מביט על קרטר במבט מתפלא. אני לא רגיל שהוא מתעצבן ככה. "אני כן יוצא. לא בדרכים חוקיות."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני שותק, אין לי מה להגיד, אני יודע שאני צודק. ישבתי ליד תומאס בדממה מוחלטת שעה. ואז במשך שעה הוא שיחק ספק איתי - ספק עם עצמו ארץ עיר. ובשעה השלישית פשוט דיברנו.

galgal12

דיוויד - "מצטער, קרטר, בסדר? לא התכוונתי להיות מעצבן. אני יכול להראות לך את הדרך מתישהו אם תרצה."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אני בסדר."

galgal12

דיוויד - אני מושך בכתפיי ונוגס בפשטידה. אני שומע את גרייס לידי משוחחת עם ג'ונתן בקול שקט.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "עוד רבע שעה. התחילו להתארגן ליציאה!" גברת בראון מכריזה. קולות אנחה נשמעים, לא ישבנו במשך כל המסלול, ועכשיו רובנו רוצים לישון, קמנו עוד לפני שעת ההשכמה הרגילה ולא היו מים חמים.

galgal12

דיוויד - "למה צריך להתארגן ליציאה רבע שעה לפני שבאמת יוצאים?" מתלונן תומאס. אני מחייך. "הכר את אמא שלי. בעצם, עדיף שלא."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - תומאס נוחר בבוז, ההורים של דייוויד מתים על ההורים שלו, אז כן - הוא מכיר את גברת בראון. עטיפת חטיף נזרקת על גרייס, והיא קמה בעצבנות ובוהה בזוג הילדים שצוחקים עליה עכשיו. "מה קרה? עפה עלייך העטיפה של החטיף שלי? אני מקווה שהחצאית שלך בסדר. רוצה שאני יבדוק?" הוא שואל, טועה דקדוקית. "למה זרקתם עלי את זה בכוונה?" היא שואלת ומרימה את העטיפה, חטיף מארס. יאמי. אני עכשיו מבחין ששני הילדים לובשים סרבלים כתומים, שירות קהילתי. "טוב... רצינו לראות מה יקרה למלוקקים כמוכם אם החליפה שמאמי ופאפי קנו יתלכלכו קצת. אני מניח שגילינו." הם צוחקים. "איפה האחראי עליכם?!" גרייס שואלת, היא גבוהה בראש מהשניים, שנראים כמו זוג עכברים. "גרייס." גברת בראון מגיעה, "מה הולך כאן?" היא שואלת. גרייס מתיישבת בשקט ואוכלת את התפוח שלה.

galgal12

דיוויד - "מה קורה כאן?" אמא שואל שוב. "שום דבר." אני אומר באנחה, ולאחר שאני מקבל מבט נוזף ממנה, אני מוסיף. "שום דבר, גברתי." אני מדגיש בבוז. ההיא נועצת בי מבט ארוך, אני מחזיר לה מבט משלי. אחרי כדקה היא הולכת מהמקום. אני מגלגל עיניים. "תמיד כל כך דרמתית... הכל בסדר, גרייס?" את המשך המשפט אני שואל בשקט, כדי שרק גרייס תשמע.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אני שונאת את השניים ההם. איפה הם בכלל?" אני שואלת וסוקרת במבטי את המדשאה הענקית.

galgal12

דיוויד - "הלכו לשם." אני מצביע על המקום שבו הם עומדים, צוחקים בינם לבין עצמם. "רוצה ללכת לצעוק עליהם קצת?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "לא. אני רוצה לסיים לאכול את התפוח האומלל."

galgal12

דיוויד - אני בוחן את התפוח. "באמת אומלל. מה עשית לתפוח המסכן הזה?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אכלתי אותו."

galgal12

דיוויד - אני צוחק. "אני רואה."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D: