meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 31 מתוך 40]

galgal12

איזבל - "אפשר לנסות מעלית אחרת." אני מציעה.

דיוויד - אני ממצמץ. "גרייס." אני אומר כשאני מבחין שהיא לידי. "את בסדר?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אני חושב שזו בעיה כללית." אני אומר ומצביע על המעלית שנמצאת בהמשך המסדרון, שם מתקבצים תלמדים אחרים. "אני בעד להתקשר לאיש התחזוקה." אני אומר.

גרייס - "אני בסדר." אני אומרת, קצת כואב לי בצוואר, אבל אני נושמת. מזל. "מה לעזאזל זה היה?" גברת בראשון שואלת בתוקף

galgal12

דיוויד - "אני מצטער. זה היה שום דבר, מיס בראון." אני אומר וקם לעמידה בעזרתה של גרייס. אני מחזיק בידה כדי לא ליפול מהסחרחורת.

איזבל - "איך בדיוק?" אני שואלת בפקפוק.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "זה בהחלט היה משהו!" גברת בראון רועמת עלינו, "תומאס ניסה לחנוק אותי, גברת בראון. דייוויד רק ניסה לעזור." אני אומרת לבסוף.

קרטר - "לא יודע." אני מושך בכתפיי

galgal12

דיוויד - אמא שלי עומדת זועמת, חושבת לרגע. "שלושתכם, לשיחת בירור אחרי הסיור בצינוק. תומאס, אתה נשאר כאן."

איזבל - אני צוחקת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - הוא לא מגיב, "את רוצה שאלך ישירות לחדר שלי?" הוא שואל לאחר מחשבה.

קרטר - אני מנסה שוב את המעלית, הפעם היא פועלת

galgal12

דיוויד - "לא." אמא שלי פוסקת נחרצות. "אתה תישאר כאן, עם המורה המלווה הנוסף."

איזבל - "אמרתי לך." אני אומרת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "לבודד אותי ככה ג'ולי? זה לא נחמד מצידך." תומאס משתמש בשמה הפרטי של גברת בראון, הוא חוצה גבולות. ילדים יוצאים מהמעליות ואני נשאבת לכיוונם, לא מתחשק לי להשאר קרובה לכאן

galgal12

דיוויד - אני רואה שגרייס הולכת, והולך אחריה. זה באמת לא נראה לי רעיון טוב לראות את אמא שלי מתפרצת על תומאס. שוב. "גרייס." אני קורא אחריה. היא נעצרת ומסתובבת אליי. "חכי שנייה." אני מתקרב אליה ומרים את הסנטר שלה בעדינות, בוחן את הסימנים שתומאס השאיר על צווארה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני מסובבת את צווארי, "אני אהיה בסדר, זה יעלם עד מחר." אני מתעקשת

galgal12

דיוויד - "צר לי לאכזב אותך, אבל זה לא." אני אומר. "יש לך סימנים כחולים."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "גם לך. בגלל זה אני אמשיך ללכת עם צעיף." אני אומרת

galgal12

דיוויד - "ואני אלך עם רטייה." אני מתבדח. "היי, הכל בסדר?" אני שואל, כשגרייס מסתובבת וממשיכה ללכת בעקשנות.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "בוא נראה, דייוויד, כל החברים שלי מאשימים אותי, אחד הילדים חנק אותי, הוא שונא אותי מסיבה לא ברורה. אז כן, אני מניחה שלא יכל להיות טוב מזהץ." אני אומרת בציניות

galgal12

דיוויד - אני מביט בה בפליאה. "מי מאשים אותך?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "קרטר, אנדרו - הוא לא חבר שלי אבל לא משנה - תומאס - אני לא בטוחה מה הסטטוס בינינו -, אפילו  אתה."

galgal12

דיוויד - "גרייס, אני לא מאשים אותך בכלום. תראי, זאת הייתה אי הבנה מאוד גדולה. אם תרצי אני אספר לך את הסיפור המלא, אבל כרגע אני פשוט אספר לך שהייתי בחדר ונוצרה סיטואציה שדיי הצחיקה אותי. אז הלכתי אלייך, כדי לברר מה קרה. לא להאשים אותך." אני אומר, ואחרי הפסקה קלה מוסיף "למה שאנדרו יאשים אותך?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "לא חשוב."

galgal12

דיוויד - "בסדר... את רוצה לשבת לידי באוטובוס בדרך?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אממ... טוב." אני אומרת לבסוף.

galgal12

דיוויד - "מעולה." אני אומר. אנשים מתחילים להגיע. "יופי. אנשים." אני אומר ביובש ומעקם את אפי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס -אני מחפשת את קרטר, הוא בדיוק מי שאני צריכה עכשיו. אני מוצאת אותו, עם איזבל - שנראה כאילו היא בולעת לו את הפרצוף.

galgal12

דיוויד - קלייר עטה עליי משום מקום. "מה קרה לך?" היא שואלת בדאגה. "מסכן..." היא אומרת ונותנת לי חיבוק.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני מחכה שהם יסיימו לבלוע אחד את השני, בסופו של דבר קרטר רואה אותי, ומתנתק מיד מאיזבל, "גרייס." הוא אומר. "היי." אני אומרת בחמידות

galgal12

דיוויד - "אני בסדר, רק קיבלתי מכה." אני משקר בקלילות. אני מעדיף שהסיפור לא יתפשט. לא מהר מדי, בכל אופן.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 31 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next