meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 21 מתוך 40]

galgal12

דיוויד - "זה עוד חמש דקות לחכות." אני אומר. שאר ארוחת הארבע והתדרוך עוברים מהר, ואז אני וגרייס יוצאים.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני ואנדרו עולים להחליף בגדים, הוא מזכיר לי מישהו מתוכנית טלוויזיה, מוכן להכל. הוא משאיל לי מדי טניס, יש לו עוד זוג, הוא טוען. אנחנו יורדים לחממה בה נמצא המגרש

galgal12

דיוויד - אנחנו לוקחים מעילים. גרייס מביאה את הדף, כמובטח.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אז, אנדרו." אני אומר וחובט בכדור, "איך קוראים להורים שלך?" אני שואל. "אממ" הוא אומר וחובט בכדור. "לאבא שלי קוראים מת'יו." הוא אורמ

galgal12

הממ... גרייס, פליז?

דיוויד - "יש מקום מסוים שתרצי ללכת אלי וקודם?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "גרין פארק." אני אומרת

קרטר - אני חובט בכדור שמנזק לעברי, בחיי הוא טוב, "ואמא שלך?" אני שואל. הוא נאנח, "סיליה." הוא אומר

galgal12

דיוויד - "היית שם פעם?" אני שואל כשאנחנו מתחילים ללכת לכיוון גרין פארק.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "כשעוד היו לוקחים אותי על הידיים." אני צוחקת, דיייווויד מחייך

galgal12

דיוויד - "פעם ראשונה שלי." אני מתוודה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אל תדאג, אני לא זוכרת כלום, זאת סוג של פעם ראשונה."

galgal12

דיוויד - "נהדר." אני מחייך. אנחנו הולכים בשקט עוד כמה דקות. "אז מה חדש?" אני שואל.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני פוצה את פי לדבר, ואז קול מוכר נשמע - "גרייס בקר?" מישהו שואל, אני מסתובבת ורואה את אית'ן, פניו מבריקות מזיעה והוא לובש מדים כתומים. "היי!" הוא אומר, אני מחייכת, "אית'ן!" אני קוראת וקופצת לזרועותיו

galgal12

דיוויד - לוקח לי רגע להיזכר - אית'ן זה החבר הכי טוב של גרייס, עצרו אותו על החזקת סמים. אני מביט בשניהם בחיוך; גרייס נראית מאושרת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "את נראית נפלא, ומה זה? גרייסי לובשת שמלות? חצאיות מה שזה לא?" אית'ן שואל

galgal12

דיוויד - "מדי פנימייה." גרייס מעקמת את אפה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אתה עדיין עושה עבודות שירות? ועוד בלונדון?" אני שואלת, "סיפור ארוך, כמה זמן יש לך?" הוא אומר. "תלוי, כמה זמן הסיפור?" אני צוחקת. "לא כל כך ארוך, אבל מספיק ארוך בשביל שאני לא אזבל לך את השכל." הוא אומר, "אתה נראה נפלא," אני אומרת, "זאת אומרת - ברור שבגדי הכדורגל שלך ופחות זיעה היו נראים פי אלף יותר טוב, אבל כתום הולם אותך." אני אומרת. "תגידי את זה לאמא שלי," הוא מגלגל עיניים. "אני כל כך שמחה לראות אותך." אני אומרת, "למה שלחו אותך לפנימייה, גרייסי?" הוא שואל, מעט מודאג אם לשפוט על פי מבטו. "נמאס להם ממני. ממך לא?" אני צוחקת. "עדיין לא. וזה מפתיע, כי אני עדיין על תנאי. מי זה?" הזכרתי כבר שלאית'ן יש נטייה להפסיק נושא כשהוא מציק לו? "תכיר, דייוויד, אחלה בחור." אני צוחקץ

galgal12

דיוויד - "אז אתה אית'ן. שמעתי עלייך. נחמד להכיר אותך." אני אומר בחיוך.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "רק דברים טובים, אני מקווה." אית'ן אומר ומחייך אליי, "הייתי לוחץ לך את היד, אבל... הידיים שלי מלוכלכות בטירוף." הוא אומר ומראה את ידיו, אני תוהה אם המעיל שלי מוכתם.

galgal12

דיוויד - אני צוחק. "אין בעיה."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אז, גרייסי - לאן אתם מטיילים?" אית'ן שואל לבסוף. "לגרין פארק," אני אומרת. "אוו מקום נהדר, ניקיתי אותו לפני שבועיים. הישמרו מרוחות המצורעים! לא סתם. תבלו לכם ונדבר כבר מתישהו." הוא אומר. "תן לי את המספר שלך." אני מושכת בכתפיי, "את לא זוכרת אותו כבר?" הוא שואל ומחייך, "שכחתי כבר," אני מושכת בכתפיי, "טוב, מילא, ההורים שלי החרימו לי אותו. אבל -את יכולה להתקשר הביתה, אני בדרך כלל חוזר ב7 אם תרצי." הוא אומר.

galgal12

דיוויד - "גם אותו שכחתי." אומרת גרייס בהתנצלות.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אוו גרייסי," הוא מניד בראשו ומוציא עט, "הנה." הוא רושם על פנים המעיל שלי את המספר, "אל. תשטפי. את. זה." הוא מאיים עליי בחיוך, עוד אחת מהיכולות שלו

galgal12

דיוויד - "ברור." אומרת גרייס. אית'ן מחבק אותה שוב, ולמרות שהוא לוחש, אני שומע אותו שואל את גגרייס אם אני החבר שלה. אני מחייך לעצמי, נותן לגרייס לענות על זה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "מה פתאום." אני עונה בתקיפות. 

קרטר - אחרי שני משחקים שבהם אני מפסיד, אנדרו מתכונן לנצח אותי בשלישית, ואז אני שואל - "תגיד - למה אתה כל כך מתנגד לדבר על אמא שלך?" הוא זורק את הכדור עלי, "אתה מתחיל." הוא אומר, "אוקיי. אבל למה אתה לא עונה לי?" אני שואל וחובט בכדור, הוא מזנק מעל הרשת, "פינג פונג שאלות. תענה לי." אני אומר. הוא חובט בכדור, "כי היא עשתה משהו שהכעיס אותי." הוא עונה. "לא סיבה." אני אומר וחובט בכדור, "לא תורך." הוא אומר, "אתה אוהב כלבים?" הוא שואל. "כן." אני עונה וזורק את הכדור, "אבל חתולים יותר. יש לי בבית חתול בשם מוצרט. מה אמא שלך עשתה?" אני ממשיך. הוא חובט בכדור, "הלכה." הוא אומר בקצרה. "הלכה לאן?" אני שואל, "לא תורך, תורי. אתה יודע לשחק קריקט?" הוא שואל, "כן." אני אומר וחובט, "כאילו, בכלליות. היי!" אני קורא כשהוא זז מהכדור שמאיים להגיע אליו, "אתה אמור לחבוט בזה! זה היה בדיוק בדרך אליך! אני מנחש שככה את לא משחק בדרך כלל! למה עשית את זה?" אני שואל, רגוז מעט. "כי אני יודע מה השאלה שלך, ואני לא רוצה לענות עליה." הוא אומר ומנגב את אפו מזיעה עם הסרט זיעה או איך שלא קוראים לזה שעל ידו השמאלית. הוא זורק את המחבט על הרצפה ויוצא. "ודרך אגב - הוא לא אמרה שלום." הוא הולך משם. אני מנסה לחבר את הכל ומבין. אני לוקח את המחבט שלו ומחזיר לפקידה שבכניסה.

galgal12

דיוויד - "זה היה נחמד, גרייס." אני צוחק. גרייס נהיית נבוכה. אית'ן מחייך אליה. "אז אני לא צריך לקנא. או שאולי כן? האחלה בחור עומד לתפוס את מקומי בתור החבר הכי טוב שלך?" הוא שואל. אני מניף את ידי בביטול. "אל תדאג. אני לא כזה שתופס מקומות של אחרים. אני מאלה שממלאים מקומות ריקים." חיוכו של אית'ן גדל. הוא נראה נחמד, מסוג הבחורים שירססו את הקיר של בית הספר אבל ידברו עם ההורים שלך בנימוס. "לא מתאים לך הטיפוס הקנאי, אית'ן." גרייס מתגרה בו. "אני לא קנאי." הוא מתגונן. "אני רק שומר על מה ששייך לי." אית'ן, שגבוה מגרייס כמעט בראש, פורע את שערה בחיבה. "בכל מקרה, אל תתני לפנימייה ולבגדים הטיפשיים שלה להשפיע על הרוח המרדנית שלך, גרייסי. ואת תמיד מוזמנת להתקשר אליי. כל עוד לא תשכחי את המספר, הא?" הוא שואל בשובבות. גרייס חובטת בידו, אבל נראה שזה רק מצחיק אותו. "טוב, אני חייב לחזור לעבודה, לפני שקצין המבחן שלי יבוא לפה ויבין שאני לא עובד. נתראה, גרייסי." אומר אית'ן ומתרחק מהמקום. "בחור נחמד." אני מציין, כשהוא מסתובב לנופף לגרייס והיא מנופפת לו בחזרה. "זה נראה כאילו אתם ממש קרובים. כמעט כמו אחים שהם לא איזבל ואני." אני מתבדח. גרייס נדה בראשה. "אל תהיה דביל, דביל. ברור שאנחנו קרובים. הוא החבר הכי טוב שלי. טוב, למען האמת, החבר הכי טוב לשעבר. אנחנו כבר לא מדברים הרבה כמו פעם." אני מחייך אליה בעידוד. "אל תדאגי. עכשיו אני בטוח שלא תפסיקי להציק לו, כשיש לך את הטלפון שלו."

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 21 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next