meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 20 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

תומאס - "אני צריך לדבר איתך על משהו. דחוף." אני מנסה.

galgal12

דיוויד - "זה לא יהיה כזה נורא, אני בטוח. עכשיו כשהדביל שכאן לא מסומם ופיקח לחלוטין." אני אומר.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

תומאס - אני אפילו לא טורח למחות או להגיד על זה משהו, אבא כבר הראה לי מה זה בדקה שחזרתי מהפנימייה ההיא וסטר לי לא סטר לי עם העיתון בידו, "ילד אידיוט." הוא אמר, שתקתי. מה יכולתי לומר להגנתי? מצטער שהסתממתי? או - על הצד החיובי, לא הורדתי לו ת'מכנסיים, זה לא נשמע משהו. אז שתקתי. נותן לאמא להטיף לאבא על הסטירה לא סטירה שהוא נתן לי. שהוא יתמודד איתה, לי אין כוח. "נעים לראות אותך שוב, אבא." אמרתי לבסוף, מחייך חיוך מתוק. "צלול במחשבתך, אני לא חושב." הוא אמר, "דוקטור מסקרובסקי אומר דווקא שכן." דיברתי כמו אידיוט אז, כמו המלאך של אמא, "אמרתי לך, אמרתי לך מההתחלה שלא צריך עוד אחד. ממזר קטן - ידעתי שהוא יהיה הכבשה השחורה." אבא התעלם ממני, גלגתי עיניים ונאנחתי, "אני בחדר עד ארוחת הערב." אמרתי. "חדר?!" שמעתי את קולה המעצבן של אחותי לא אחותי הצעירה, למען האמת, היא בת של בת דודתו של אבא, מרילין, אבל היא חיה איתנו כבר שנים אז היא סוג של אחות, וגם אותה אולי הייתי עושה, אם היא לא הייתה כזאת זונה, מהקומה העליונה, "אבא!!!" היא צעקה, "אמרת שאוכל לעבור לחדר שלו כשהוא לא כאן ו..." היא התחילה, "הוא לא אבא שלך, זנזנות קטנה!" "תומאס!" אמא אומרת, "זה החדר שלי." אמרתי, "לא עוד. אמיליה ישנה בו כבר זה שנה. אתה יכול לישון בחדר שלה או במלונה של דינק בחוץ." אבא אומר, "אני לא ישן בחדר שלה, הוא מלא בבובות חרסינה מפחידות. והוא צבוע בורוד. זה מטריד." אמרתי בהתגוננות, "בדיוק בגלל זה זה לא אמור להפריע לך, זנזונת." אבא החזיר לי באותו מטבע, וכל פיוז שהחזיק מעמד בתוכי נשרף והפכתי את שולחן הפלסטיק המאולתר כי הם בדיוק זרקו את הישן בבית התמחוי ועכשיו צריך לחכות לחדש שיגיע, הקפה של אבא נשפך על התוכניות של הבית החדש שהם התכוונו לבנות. אמא פלטה אנחה קצרה, אבא היה עסוק בלקלל אותי ולכנות אותי בשמות. אמא - שהייתה שרויה בהלם - לא אמרה כלום ולא ניסתה להגן עליי, היא הגנה וניסתה ליבש את התוכניות. אני עמדתי שם, לבוש בחולצה מחוררת ומוכתמת, מכנס טרנינג שגדול עלי במידותיים כי הרזתי באותו קיץ ואם היו טורחים לשקול אותנו בפנימייה ההיא היו שולחים אותי שוב לדוקטור מסקרובסקי כדי לוודא שאין לי הפרעות אכילה - אגב, באותה שנה, היו לי. הייתי אוכל את האוכל במזנון ואז מקיא הכל לפני השינה באותו ערב, ובגלל שהשירותים היה מטונף כל כך איש לא היה שם לב לריח או לטינופת. לבשתי אז גם קפוצ'ון בצבע תכלת שלא החזיק מעמד על הכתפיים שלי. בשלב של הצעקות החזקות באמת אמיליה ירדה לראות מה קורה, היא לא שמחה לראות אותי, למען האמת היא די נהנתה מהמופע המרהיב, הילד הלא מבטיח שבילה את רוב חייו בפנימיות (נורטון, קיית', ליברטי, פנימיית אפל לילדים בעייתיים ודירונסון.) כדי שאיש לא יאלץ להביך את עצמו בלהציג אותי, הצטערתי שדוק' עזב את הבית אז, הוא היה מראה לאבא מה זה, התברר לי - שלאבא יש אוצר מילים מרשים, ובדקה שהוא קרא לי בן זונה, ואמא נעלבה - לא אני - כי לא היה אכפת ממה שהוא אמר, יצאתי החוצה למלונה של דינק, ישבתי שם, שעה, שעתיים. אחרי שעתיים וחצי יצאתי להסתובב בשכונה, נראתי כמו הומלס, לא המראה האולטימטיבי לבן של אבא שלי - איש צבא מצליח, ילד מהשכונה צחק עלי, אני לא מכיר אותו, אבל הפרצוף שלו מוכר לי - בטח עוד אחד מאותם הילדים שראיתי בקיצים, שלא ביקרנו אצל משפחת מאייר. חזרתי הביתה, לא נכנסתי שוב למלונה, אמא הרגיעה את אבא. זה גרם לי להזכר כמה התגעגעתי אליו. בכל זאת הקאתי את האוכל אחרי ארוחת הערב, למרות שהטבח שאמא שכרה מכין אוכל מדהים. זה כבר היה הרגל מגונה. הצלחתי להגמל, בסופו של דבר. עכשיו - כשאני עומד מול דייוויד וג'ונתן, שמביטים בי, אני רק מקווה שג'ונתן יהיה מוכן לבוא איתי, כי אני מרגיש יותר נוח בחברתו מאשר בחברת השותף לחדר שלי, שלא מת עלי כי ככה.

galgal12

מישהי הייתה עצבנית, מה?

דיוויד - ג'ונתן נאנח לעצמו, שותק. "בסדר, אני אבוא איתך." הוא ממלמל אחרי כמה דקות. תומאס מחייך, חדור רוח ניצחון, ומניף את אגרופו באוויר. "יש!" הוא קורא. אני מחייך. "אל תתלהב יותר מדי, אני עוד אתחרט." אומר ג'ונתן. תומאס מיד מוריד את היד שלו. ג'ונתן קם, מחפש אחר מקל ההליכה שלו, וכשהוא מוצא אותו ולובש קפוצ'ון, שניהם יוצאים מהחדר. נחמדים, אפילו לא טורחים לומר שלום. אחרי כמה דקות שבהן קרטר לא חוזר, אני יוצא מהחדר, נזכר שראיתי בפעם הקודמת שהייתי פה פסנתר, ולדעתי אפילו הייתה שם גיטרה. אני משוטט במלון במשך כמעט רבע שעה - המקום הזה פשוט ענקי ונראה כמו מבוך של מסדרונות - אני מוצא חדר מנוחה נחמד, וכמו שזכרתי, אכן יש שם פסנתר. הגיטרה לא נמצאת, אבל משהו אחר כן - מישהו, למען האמת. ליתר דיוק - מישהי. היא מנגנת את אחת מהיצירות החביבות עליי ביותר של באך, שקועה כולה בנגינה, עד כדי כך שהיא לא שמה לב שאני נשען על הפסנתר מהצד השני שלו ומאזין לנגינתה. כל הזמן שהיא מנגנת, חיוך קל, כמעט בלתי נראה, מרחף על פניה, מלבד רגע קל שבו היא מועדת בנגינה ופניה מתעננות. אבל לא נראה לי שזה בגלל שהיא פספסה את התו.
 "זה היה מקסים." אני אומר, מקפיץ אותה וגורם לה להביט בי. "אבל פספסת שם תו אחד - "
"בפזמון האחרון, אני יודעת." היא אומרת, בבירור פחות מבוהלת.  אבל עדיין חשדנית מעט. "מי אתה?"
"דיוויד. באתי לכאן עם הפנימייה שאני לומד בה."
"אתה לומד בפנימייה?"
"ככה זה כשההורים שלך מנהלים אותה." אני מושך בכתפיי. חיוך קטן מסתמן בזווית פיה.
"משתתפת בצערך. אני איימי, דרך אגב."
"איימי. נעים להכיר אותך, איימי." אני אומר ובוחן אותה. שיער חום-כהה, שיכול בקלות להיחשב לשחור, עיניים חומות עם מבט שובב, גומת חן יחידה כשהיא מחייכת.
"נעים להכיר גם אותך, דיוויד."
"אז מה את עושה במקום כזה?"
"באתי לפה עם אמא שלי והאבא-החורג-לעתיד שלי."
"בת יחידה?"
"לא ממש. יש לי אחות, אבל היא נשואה וגרה במרחק של חמש שעות טיסה מפה."
"לפחות לא מציקים לך. גם לי יש אחות. אחות תאומה."
ניצוץ נדלק בעיניה. "אחות תאומה? תמיד רציתי אחות תאומה!"
"כן, טוב, אני לא. היא מעצבנת. רוב הזמן." 
"לפחות זה לא כל הזמן." היא מגחכת. אני מושך בכתפיי. "יש משהו בדברייך. מאחר והפסנתר תפוס, ואני לא מוצא את הגיטרה שהייתה פה, נשארו לי שתי ברירות - או ללכת, או לבקש מאוד בנימוס לנגן איתך. ואני לא ממש רוצה ללכת, כל השותפים שלי לחדר ברחו." אימיי צוחקת ומפנה לי מקום לידה על הפסנתר. אחרי כמה דקות שאנחנו מתווכחים על מה לנגן, איימי מנצחת בוויכוח ואנחנו מנגנים את אחד השירים שהיא אוהבת, ולמרות שאני לא מכיר את כולו, איימי כותבת לי את התווים על דף שהיא מצאה בקרבת מקום ואני משנן אותן.
"אתה מנגן מקסים." אומרת איימי ברגע שאנחנו מסיימים לנגן.
"גם את בסדר." אני מניף את ידי בביטול, אבל מחייך אליה.
"תקשיב, אני חייבת ללכת לחזרה של החתונה..." היא אומרת ומביטה בשעון הגדול והמכוער שתלוי על הקיר. "אבל אני אראה אותך מתישהו?" היא שואלת, מעבירה את מבטה אליי.
"אנחנו עוזבים את המלון מחר בבוקר." אני אומר. היא נראית מאוכזבת, אבל לפני שהיא הולכת, היא מתעקשת לכתוב את כתובת האימייל שלה על פתק ולתת לי אותה, למרות שאני אומר לה שיש לנו מחשבים בודדים מאד בספריית הפנימייה, שמשמשים בעיקר למחקר.
"עכשיו אני ממש חייבת לזוז, אחרת אמא שלי תכעס עליי. נתראה, דיוויד." היא אומרת.
"אני מקווה. ביי, איימי." אני אומר ומסתכל עליה מתרחקת. אני מעיף מבט בשעון וקולט שהשעה כבר ארבע וחמישה, שאני צריך לזוז לארוחת ארבע ושאין לי מושג איך להגיע לשם. בלב כבר אני מתחיל לשחזר את המסלול שלי, ולמזלי, אני מוצא את חדר האוכל בדרך ונכנס לשם, באיחור של עשר דקות.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - בשלב מסויים, אנדרו כבר מוכן לצאת מהשירותים, יש לוריח קצת לא נעים, אבל הוא מחליף חולצה ומבשם עצמו באיזה בושם או באיזה דאודורנט.אנחנו יורדים לארוחת ארבע, גולם כבר שם. כולל נייתן ותומאס

galgal12

דיוויד - אני מאתר את ג'ונתן ראשון, בגלל השיער והרעש שהוא מקים עם מקל ההליכה שלו, ורץ לעברם. אף אחד לא רואה שאיחרתי, ואני פשוט מתיישב לידם. "איפה היית?" שואלת גרייס. "היה לי משעמם, אז הלכתי לחפש משהו לנגן עליו. כל הנחמדים האלה שפה פשוט נטשו את החדר." אני אומר ומחווה על הבנים.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני ואנדרו מאתרים את החברים שלי, אני שואל אותו איפה החבורה שלו, לא שאני זוכר שיש לו אחת. הוא אומר לי שאין לו אחת כזאת, הוא די חדש למיטב ידיעתי, נמצא בבית הספר שנה אחת בלבד, דבר יוצא דופן יש לציין, ולפי מה שהוא אומר - הוא מבלה את רוב זמנו החופשי באימוני קריקט או טניס שבית הספר מספק, לילדים שמשום מה אוהבים את זה. מסתבר שיש. אז בסופו של דבר, אנדרו עוקב אחריי, כי כל הילדים האחרים שמשחקים בקבוצת הקריקט נמצאים בעיקרם בשכבת י', והרי ידוע שאנחנו שמיניסטים.

galgal12

דיוויד - "הנה קרטר ואנדרו." אומר לפתע תומאס. ג'ונתן נראה הרבה יותר רגוע מהרגע שקרטר מתיישב לידו.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אל תתלהבו יותר מידי, בסך הכל נעלמנו לרבע שעה." אני אומר ומסדר את המשקפיים שלי, הם מלוכלכים משהו.

galgal12

דיוויד - "היה כל כך משעמם בלעדיכם." אני מגחך.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני בטוח." אני אומר, אני מביט בג'ונתן, שמגשש בידו אחר מפית

galgal12

דיוויד - "צד שמאל שלך, ליד הכפית." אני אומר לג'ונתן. "באמת," אני ממשיך לדבר אל קרטר. "יצאתי לחפש משהו לעשות, עד כדי כך היה לי משעמם."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "היי אנדרו," תומאס אומר, מנסה להשמע ידידותי, זה נשמע כאילו הוא פשוט צוחק על אנדרו, "היי תומאס," אנדרו לא אידיוט, והוא מפרש את הקול של תומאס כצחוק ומחזיר לו באותו מטבע, "אז -" אני אומר ומשפשף את ידי זו בזו, "מה יש לנו כאן?" אני שואל וסוקר את אחד השולחנות, עליהם מונחים פלטות על מעין עמוד וזה נראה כמו מזרקה, בקומה הראשונה, התחתונה ביותר והגדולה ביותר - יש עוגיות סבתות שכאלה, ממולאות בריבה אדמדמה ומעוטרות בסוכר, בקומה בשניה - ביסקוויטים לתה, ובקומה השלישית - עוגיות שוקולד ווניל עגולות שנראות נהדר ומצופות סוכר. אני מלקק שפתיים, ליד המזרקה כביכול ההיא ישנם קומקום חרסינה מעוטר פרחים וכוסות חרסינה על תחתיות באותו צבע, לידם קערה קטנה עם קוביות סוכר וכפיות. ארוחת ארבע מצויינת.

נערך לאחרונה על-ידי תותי פרוטי D: בתאריך Tue Jun 18, 2013 11:43 am, סך-הכל נערך פעם אחת

galgal12

דיוויד - "עוגיות ותה." אני אומר בקיצור. "עוגיות טעימות. מזמן לא אכלתי כאלה." אני מוסיף, מביט בהן בכמיהה.

ואני עומדת להרביץ לך, יסמין. אז או שתחזרי למה שכתבת, תחפשי את הטעות ותתקני אותה, או שאני ארביץ לך מחר בראש עם הטקסט שלי. זה מה שאני עושה לאח שלי כשהוא כותב בשגיאות. ממך הייתי מצפה ליותר.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני מוזג בכוסות תה ומציע לכולם

galgal12

דיוויד - "תודה." אני אומר ולוקח את הכוס המושטת לי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

מתי נתחיל להריץ? הכנתי את עצמי נפשית

קרטר - כולם נמצאים בחדר הזה, שנראה כמו ציור מהמאה ה19, רק שכולם לובשים מדי בית ספר

galgal12

דיוויד - "מישהו זוכר מה יש בהמשך היום?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "הצגה, זמן חופשי... ארוחת ערב... אתה ידוע."

galgal12

דיוויד - "תודה." אני אומר ותוהה מה לכל הרוחות אני אמור לעשות בזמן החופשי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני חושב מה אוכל לעשות בזמן שתומאס וג'ונתן ילכו לקובן גרדן, "היי תגיד, דייוויד, יש לבית המלון הזה איזה אטרקציה מיוחדת?" אני שואל, "אממ... הוא מהמהם, "אני חושב שיש אולם טניס אבל אני בכלל לא בטוח." הוא מגרד בראשו, "מה דעתך, אנדרו, מתאים לך לשחק נגדי טניס?" אני שואל. "אני אנצח אותך." הוא אומר. "אז? משחק ידידותי." אני אומר, הוא מושך בכתפיו.

galgal12

דיוויד - אנדרו מושך בכתפיו. "בסדר." הוא אומר. אני רוכן מעל השולחן כדי לראות את גרייס שיושבת בקצה בצד השולחן שאני יושב בו, אבל בקצה השני. "גרייס." אני אומר. "מתחשק לך לעשות משהו בזמן שכל אלה הולכים לעשות דברים אחרים?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אממ... אני מניחה שבסדר, הייתי מעוניינת ללכת לגרין פארק, אם לא אכפת לך." אני אומרת ומחייכת, "בשמחה." הוא אומר, "יופי, אז תן לי להשיג מפה מהכניסה ולהביא את המעיל שלי." אני אומאת

galgal12

דיוויד - "יש עוד מעט תדרוך לזמן חופשי." אומר ג'ונתן. "הייתי מציע לך לחכות."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני נאנחת

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 20 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next