meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down  הודעה [עמוד 40 מתוך 40]

galgal12

איזבל - "תלמידים, להתרכז בבקשה." המורה אומרת. אנחנו חוזרים להעתיק מהלוח.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "חשבתי שאני לא אראה אותך עד הסילבסטר." אני מחבק אותו, הוא בבירור מופתע מהמחווה. "אני לא יכול לומר לא למפגש עם הבן שלי." הוא אומר. אני מביט בו, רוצה להגיד לו - וויתרת על המשמורת עלי, ביקשת רק חגים. אבל במקום זה אני רק נכנס לכיתה

galgal12

איזבל - קרטר נכנס לכיתה ומתיישב במקום הקבוע שלו, שני שולחנות מלפני.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני משרבט דברים במחברת

galgal12

איזבל - לאחר זמן שנראה כנצח, השיעור נגמר. אני אוספת את הדברים שלי במהירות ונעמדת ליד קרטר. "הכל בסדר?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אבא שלי הוא הDJ." אני צוחק ומנשק אותה. "בואי נצא להתאוורר." אני מציע

galgal12

איזבל - "בסדר." אנחנו יוצאים החוצה, נהנים ממזג האוויר הקריר.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני מתחיל לנשק את איזבל, אנחנו מתמזמזים

galgal12

איזבל - אני עוצרת את הנשיקות שלו בחיוך. "בוא נלך למקום קצת יותר פרטי. אולי למקום שבו אבא שלך לא רואה אותנו ממנו?" אני שואלת ומצביעה בסנטרי לכיוון שבו אביו של קרטר עומד וסוקר את הקהל בחיפוש אחריו.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני מחייך אל איזבל בפיוס ומושך אותה אחרי, "קרטר?" קול מוכר נשמע אחרי, והלב שלי מתנפץ.

galgal12

איזבל - אני מביטה בו בחוסר הבנה, ומסתכלת לכיוון שנראה שהוא מנסה בכוח להימנע מלהסתכל עליו.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "ניקולס." אני אומר במעין אנחה, "מה אתה עושה כאן?" אני שואל. "אני.. אממ. הצטרפתי להורים שלי במסע התזמורת... משעמם בג'רזי." הוא אומר. מסמיק כולו, "נחמד לראות אותך." אני אומר

galgal12

איזבל - "אתה צריך אותי כאן?" אני שואלת בשקט.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "זה בסדר, איז," אני אומר. אני מחייך חיוך קטן לניקולס ואנחנו הולכים. ככל השהיום עובר אני מרגיש לחוץ יותר ויותר. לקראת השעה 8 וחצי אני לובש את הטוקסידו, אח"כ אני הולך לשירותים - לנסות לשים את העדשות המזורגגות.

galgal12

איזבל - בשעה רבע לתשע אני מביטה בעצמי במראה, מרוצה מהשמלה והתסרוקת והאיפור. "לא שכחת משהו?" אני שומעת קול מאחוריי ומסתובבת. קלייר. היא מנופפת במסיכה שלי. אני מחייכת. "נכון."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "שיט!" אני אומר, אחת העדשות נופלת. "צריך עזרה?" ניקולס עומד מאחורי, "יש לי עוד עדשות בלוקר. 10 7 34." אני אומר. "יש לך הסברים?" ניק שואל, "הסברים למה?" אני שואל. "אתה יודע קר', לפני כמה חודשים..." הוא מתחיל. "שששש." אני משתיק אותו. "באתי הנה, בשביל שאני אוכל לראות אותך. הפכת את זה לבלתי אפשרי." ניקולס אומר. "אני מצטער. אני לא בנוי לזה. נוכל לדבר על זה אח"כ?" אני שואל. "אני עולה מחר על הטיסה לג'רזי. אין שום אחר כך אפשרי, קרטר." ניקולס אומר. אני מצליח להכניס את העדשה שניקולס מביא לי. "אז בוא." אני אומר ומושך אותו לאחד מתאי השירותים.

-------

https://meee.forumisrael.net/viewtopic.forum?t=32

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 40 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40