meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

2 posters

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 5 מתוך 40]

101שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:33 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

פיטה - "אויי.. אז יש לי רעיון, תסתפקי בי ובקטניס." אני אומר ומחבק את כתפה של קטניס.

102שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:34 pm

galgal12

לילי - אני מפנה את מבטי. החיוך שהחנקתי עד עכשיו נעלם.

103שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:35 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

פיטה - "אוי, אתם כאלה מתוקים." אומרת אפי בנחמה

104שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:36 pm

galgal12

לילי - התאבון שלי מתחיל להיעלם.

105שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:37 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

פיטה - "כן! פיטה הכי חמוד, ו..." אומרת קטניס ונכנסת למשחק.

106שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:38 pm

galgal12

לילי - הוא נעלם סופית.

107שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:39 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

פיטה - אנחנו מתחבקים. "טוב טוב. עכשיו אוכלים." אומרת אפי בניחון

108שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:40 pm

galgal12

לילי - אני לא מסתכלת עליהם ומשחקת עם האוכל שלי.

109שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:41 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

פיטה - אני מתיישב.

110שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:42 pm

galgal12

לילי - "אני לא רעבה יותר. אני הולכת לחדר שלי." אני מודיעה.

111שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:43 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

פיטה - אני מתיישב לאכול ואוכל ספגטי.

112שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:45 pm

galgal12

לילי - אני יוצאת מהחדר.

113שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:45 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

פיטה - "אני חושב שעשינו משהו לא בסדר." אני לוחש לקטניס. היא מהנהנהת.

114שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 8:46 pm

galgal12

לילי - אני רצה במסדרון ונכנסת לחדר שלי.

115שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:14 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טוב אני משקיעה עכשיו (זאת הכוונה). אני חופרת עד היום למחרת. אז תשלימי את הפער בתגובה.

טומי - הכל פורח, וירוק, השמש זורחת והשמיש כחולים. היא מלטפת את שיערי ומשחקת בו, אני שוכב על רגליה ומשחק בתלתן. "זה יכול להיות מושלם." אני אומר, היא צוחקת. "למה?" היא שואלת במתיקות האופיינית לה. "כי זה לא אמיתי." אני אומר ומביט בעיניה האפורות המלאות. "זה אמיתי טומי." היא מתעקשת. "זה לא... אני בטוח בזה." אני אומר. "אל תיתן למחשבות האלה לטריד אותך." היא אומרת. אני עוצם את עיני ופוקח אותן שוב, אבל זה לא אותו מקום - במקום שמיים יש רק לבן אין סופי, הרצפה דבקה והיא עומדת רחוק ממני. אני קם. החדר הלבן, שתוקף אותי כל הזמן. "לילי!" אני קורא לה. "לך מפה טומי!!" היא אומרת. "ללכת מפה?" אני שואל מבולבל. "תפסיק לעקוב אחריי!" היא אומרת. "על מה את מדברת?" אני שואל. אני מתחיל ללכת אחריה. היא נכנסת לחדר אחד, אני מנסה לפתוח את הדלת אבל היא לא נפתחת. "לילי!!" אני קורא. "לילי!!! תפתחי כבר דלת!!!" אני אומר ודופק על הדלת.
אני פוקח את עיני ומקים את עצמי לישיבה. אני מתנשף ומתנשם. חלום, או סיוט ליתר דיוק. בסך הכל חלום. אני מנסה לנחש מה השעה, בחדר הזה אין שעונים, אז זה טיפה בעייתי. מישהו נכנס. "בוקר טוב טומ'ס." אומר אבא. "כבר בוקר?" אני שואל ואסף את רגלי אליי. אבא מהנהן. "איך ישנת?" הוא שואל, אני מבחין בדבר מה שהוא מחזיק בידו. "מה זה?" אני משנה נושא. "בגדים נורמליים." אבא אומר. "היום בערב הראיון הסופי. אתה משוחרר מבית החולים." אבא אומר וזורק עליי את הבגדים. אני קם מהמיטה ומוריד את הבגדים הדקים והמגעילים של בית החולים. אני לובש את החולצה ומכנס. "נקע?" אני שואל את אבא. הוא מהנהן. "משהו כזה. עוד שבוע-שבועיים ותוכל להוריד את זה." הוא מסביר, אני מהנהן בהבנה וגורב גרביים. "היינו פה?" אני שואל את אבא. הוא מהנהן ואנחנו עולים לקומה 12. כך מסתבר לי.
אנחנו שותקים רוב הזמן ואני לא יכול שלא להבחין בבועתי במראה - הרזיתי לפחות בשני קילו עם לא יותר. אנחנו יוצאים ואני מביט על דלת סגורה אחת: הדלת של לילי. אני מתפתה ללכת ולנקוש על הדלת ולצעוק לה: לילי!!! "תפגוש אותה כבר בערב, היא עסוקה כרגע.." אבא מסביר. אני מהנהן בהבנה, הוא קרא את מחשבותי? אני תוהה. כנראה שלא - זה פשוט צפוי. אנחנו נכנסים לחדר שלי ואני פוגש לראשונה מאז לפני המשחקים את ליסוון: היא מחבקת אותי ומברכת אותי.

116שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:20 pm

galgal12

לילי - אחרי ארוחת הערב, אני הולכת ישר לישון. סידוונה מעירה אותי. "בוקר טוב." היא אומרת. "צריך להתכונן לראיונות היום בערב. ואני רוצה שתהיי יפהפיה. יש לנו המון עבודה. קומי קומי." אני מתיישבת במיטה. "מה השעה?" אני שואלת. "שבע בבוקר." סידוונה עונה. "ואם הראיונות בערב, למה צריך להתחיל עכשיו...?" אני מתחילה לשאול, אבל סידוונה פשוט אומרת בעצבנות. "פשוט קומי." אני קמה מהמטה. 'טוב לראות גם אותך.' אני חושבת.

117שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:21 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אז מה בתכנון?" אני שואל אחרי כל המזל טובים וכל זה. "להביא אותך בחזרה ל40+ קילו." היא אומרת. אני מביט בה מבולבל. "סתם צוחקת. תכנס לאמבטיה, טומי." היא אומרת

118שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:22 pm

galgal12

לילי - "לאמבטיה." פוקדת סידוונה. שאר הצוות נכנס. אני מנופפת להם והם מחייכים אליי. סידוונה דוחפת אותי לאמבטיה.

119שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:29 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אמבטיה. זה כל כך כיף!!! אני נותן למים להציף אותי ושוקע בכיף.

120שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:31 pm

galgal12

לילי - אני נכנסת למקלחת, בזמן שסידוונה פוקדת על צוות ההכנה. "סרינה - את על הבגדים. סיד - איפור. קלורה - תכשיטים. אני הולכת לסדר את האמבטיה."

121שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:33 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני נותן לעצמי להרגע, מודע לגמרי לכך שצוות ההכנה שלי דוחף כל מיני תמיסות וקרמים למים

122שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:34 pm

galgal12

לילי - סידוונה נכנסת. "טוב. שבי בשקט ואל תעשי כלום." היא מתחילה להכניס למים כל מיני דברים. אני עוצמת עיניים כדי לא לראות ונושמת מהפה כדי לא להריח.

123שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:36 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אחרי זמן שנראה כמו נצח מתוק במיוחד ליסוון מוחאת כפיים ומורה עלי לצאת.

124שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:37 pm

galgal12

לילי - "אוקיי. צאי ותתנגבי, אבל תישארי פה. יש לך עוד שתי מקלחות בדרך." סידוונה אומרת. אני נאנחת ויוצאת.

125שירשור לי ולגל ♥ - Page 5 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Feb 06, 2012 9:38 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - חוץ מתחתונים אין עליי כלום, בעצם - יש עליי מגבת, אבל זה לא נחשב. מגבת, ייבוש, מגבת, ייבוש.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 5 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next