meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 24 מתוך 40]

576שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:27 am

galgal12

לילי - אני מותחת את החץ בקשת שלי עד הסוף ויורה תוך כדי ריצה. הציפור נופלת חצי מטר ממני, מתה. עם החץ שלי תקוע בתוך העין שלה, כמו שאמא שלי לימדה אותי. אני מרימה אותה ובוחנת אותה. כן, זאת בהחלט דיה פינגוויתנתית.

577שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:28 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - הכל קורה מהר מידי. שניה אני מחזיק את עצמי מעל השלג ושניה אחרי זה אני כבר לא זוכר כלום

578שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:29 am

galgal12

לילי - אני עוקבת אחרי שביל העקבות שהשארתי, כי לא שמתי לב לאן רצתי.

579שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:33 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - ג'וליאנו מתעורר. "בוקר טוב. אן ומחוז 5 מתו. לילי וטומבוי הלכו לצוד." אני מעדכנת

580שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:34 am

galgal12

טומבוי?

לילי - העקבות נעלמים לי קצת, אבל אחרי דקה אני מוצאת אותם שוב.

581שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:35 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "אה..." הוא אומר

582שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:38 am

galgal12

לילי - אני מזהה את המקום שהייתי בו קודם עם טומי. הוא לא נמצא ליד השיח. "ברור שהוא לא..." אני רוטנת ומחפשת עוד שיח.אני מתחילה לדבר אל האוויר, בתקווה שטומי ישמע אותי ויענה. "היי טומי! נחש מה? תפסתי את הציפור וגיליתי איך קורא...." אני מחניקה צרחה כשאני רואה אותו שוכב על השלג, חיוור כמוהו וקר יותר.

583שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:39 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "היי! יותר התלהבות בבקשה!" אני מבקשת בצחוק. והוא צוחק

584שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:40 am

galgal12

לילי - אני נופלת על ברכיי לידו.

585שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:41 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "אין ממש מה לאכול..." אני אומרת

586שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:44 am

galgal12

לילי - טוב, הוא לא חם יותר. אבל הכפור עשה את שלו. השפתיים שלו כבר מתחילות להכחיל. בלי לחשוב יותר מדי אני מורידה את המעיל שלי ושמה אותו על טומי, בקושי. הוא יותר גדול מני, והמידה שלו יותר גדולה, אז המעיל הקטן שלי מתקשה להיות על שלו. אני מתעלמת משיני הנוקשות ותוהה מה אני אמורה לעשות. לפחות לא שמעתי תותח...

587שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 3:47 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מרגיש שהמוח שלי מתחיל להתבהר. שוב התעלפתי? אני חושש שכן. לילי תהרוג אותי אם תגלה ש... אני חושב ופוקח את עיני: לילי נמצאת בדיוק מעל ראשי. "לילי?" אני שואל - מבולבל.

588שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 4:14 am

galgal12

לילי - "תודה, תודה, תודה, תודה!" אני לוחשת לשמיים. "אלוהים, טומי, אתה ממש הבהלת אותי. חשבתי שאתה מת." אני מחייכת עם דמעות בעיניי. "אני אכעס עלייך אחר כך, שלא תחשוב ששכחתי מזה."
"מחכה בקוצר רוח." הוא אומר בטישטוש ואני צוחקת.
"בוא, אני אעזור לך להגיע למערה. אתה חייב להפסיק להתעלף..." אני אומרת ועוזרת לו להתרומם.
"תודה." הוא לוחש לי בקושי, כשהוא נאנח מכאב. נדמה לי.
"בבקשה. אל תדאג, כל עוד אתה לידי, אתה לא תמות." אני מחייכת ומתחילה ללכת. אני מעיפה מבט לאחור אל עבר השיח שטומי ישב לידו ונלחצת. "לא אכלת מהפירות האלה נכון?" אני שואלת. בבקשה לא, בבקשה לא, בבקשה לא!
טומי כנראה לא שם לב ללחץ שלי. הוא מחייך ומושיט את ידו העמוסה גרגירים אדומים אל הפה. "עדיין לא."
"לא! אל תאכל את זה!" אני כמעט צורחת, אבל מרסנת את עצמי. אלוהים, אני כמעט צורחת כל דקה ליד הילד הזה.
"רוצה קודם?" הוא שואל, ואז פוגש במבטי. "או שלא..."
"אלה גרגירים רעילים, טומי. יש לך מזל שלא אכלת אותם." אני אומרת בהקלה כשטומי זורק את הגרגירים מהיד שלו.
"כדאי שנסתיר אותם, לא?" הוא שואל. אני ממשיכה להתקדם איתו בקושי.
"דבר ראשון, אנחנו לא עושים שום דבר. אני עושה. אתה לא עושה שום דבר בזמן הקרוב. ודבר שני, לא. אולי מישהו ימצא אותם,ו... טוב, הבנת אותי." אני אומרת ומזועזעת מדרך החשיבה שלי. איך הפכתי לכזאת?
"שוב פעם?" טומי רוטן.
"כן. שוב פעם." אני מאשרת בחיוך.
אנחנו מגיעים למערה ואני עוזרת לטומי להיכנס. ברוק וג'וליאן מסתכלים אלינו. נראה שבגיוק קטענו שיחה ערה בין שניהם. הם צוחקים ומסתובבים אלינו. ברוק מסתכלת על טומי ונבהלת.
אחרי כמה דקות של תחנונים, טומי מסכים לשתות ולאכול חלק מהדיה.
"יש!" אני קוראת בניצחון כשטומי נוגס ברעבתנות מהדיה. "נהיית רעב סוף סוף?" טומי מהנהן ולוקח עוד ביס.

589שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:11 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - הדיה הזו טעימה. אני חושב. אני לא חושב שזה באמת עוזר, אבל אני נהנה לאכול

590שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:12 pm

galgal12

לילי - אני שמחה שטומי סופסוף אוכל.

591שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:13 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אז מה קרה?" ברוק שואלת. אויי לא.

592שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:15 pm

galgal12

לילי - אני מסתכלת על המבט של טומי. "טומי סתם פתאום לא הרגיש טוב..."

593שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:18 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "ועכשיו?" ברוק שואלת. "בסדר... אולי את וג'וליאן תלכו לצוד? ככה גם נשיג משהו..."

594שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:19 pm

galgal12

לילי - אני מעמידה פני נעלבת. "היי!" אני קוראת ומוציאה את שאר הדיות מהתיק.

595שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:21 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "מה?, אני שואל. "רעיון טוב. אתה רוצה ג'וליאנו?" ברוק אומרת

596שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:22 pm

galgal12

לילי - "אין לי בעיה שילכו, אבל אל תפסלו את הדיות שלי!" אני אומרת.

597שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:24 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אף אחד לא פוסל..." אני אומר וברוק כבר מוכנה ליציאה. ג'וליאן טיפה מתברבר.

598שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:27 pm

galgal12

לילי - "מה שתגיד, תאכל ותשתוק."

599שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:29 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני אוכל בשקט. "נחזור עוד כמה שעות." ברוק אומרת והם יוצאים. אני מביט החוצה.

600שירשור לי ולגל ♥ - Page 24 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Fri Dec 30, 2011 7:31 pm

galgal12

לילי - "ביי. תהנו." אני אומרת ומסתכלת על טומי ששוב בוהה.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 24 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next