meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

עוד שירשור! שירשור לגל ולי 3> עיר של...

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 21 מתוך 40]

galgal12

אנאבל - אני מביטה בשני הגברים משועשעת, ושותקת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "הן האחיות. קתרין, אנאבל - הכירו את מת'יו דינסבל." הנרי אומר, אנאבל קדה קידה קטנה ואני עושה כמותה

galgal12

אנאבל - "נעים להכירך, אדוני, אך מצער מאוד בהתחשב בנסיבות." אני אומרת, והאיש מהנהן ברצינות.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אני מקווה שתוכלו להתלוות אלי בנות," הוא אומר. אנחנו הולכות אחריו, "מה העיניין?" אני שואלת. "אני מקווה שתוכלו להבין כי אין ביכולתנו אפשרות להקנות לכן חדרים או משרתים משלכן... אתן מבינות - המקום הזה הוא ארעי, ואסור לסכן יותר מידי חיים." הוא אומר. "זה בסדר," אני אומרת. "מידי ערב - אדריאן, הבחור הבלונדיני בכניסה יחלק לכן שק שינה." הוא מחווה בידו על נער, לא מבוגר בהרבה מאיתנו שעומד בפינת החדר ליד ארון גדול.

galgal12

אני בספק אם היו שקי שינה בזמן הזה... אבל נזרום.

אנאבל - אני מביטה על הבחור, מהנהנת בשקט. "יש זמן מוגדר לשהותנו במקום?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

למען האמת, זאת המצאה משנת 1876 אבל תדמייני שזה סתם איזה מיטה מוזרה. חה חה

קתרין - "לצערי, אנבת', לא." הוא אומר. מתבלבל לחלוטין בשמות

galgal12

אנאבל - אני מכחכחת בגרוני. "למען האמת, זה אנאבל, אדוני. לא אנבת'."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "כמובן כמובן" הוא אומר.

galgal12

אנאבל - "בסדר גמור. תודה רבה, אדוני."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אממ... רק דבר אחד, כמה אתה יודע על הרשימות של האנשים שנמצאים כאן?" אני אומרת לפני שאיש הולך

galgal12

אנאבל - אני מכווצת את מצחי. "רשימות?" אני שואלת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אני מקשיב," הוא מתעלם מאנה ומביט בי, "אתה יכול לברר לי עם גבר בשם סבסטיאן זומן לעזרה?" אני שואלת. "את מתכוונת, צעיר בן פחות מ20, קוץ בתחת שחי באליקנטה כי המשפחה שלו די נידתה אותו והוא זומן לפני כמה ימים לחקירה? כן, הוא פה על תנאי. תחפשי אותו. הוא לא יכול להתרחק. אבל אני מבטיח לך - שאם תחפשי גבר מבוגר לבוש בשחור, הוא יהיה שם." האיש אומר

galgal12

אנאבל - אני מנסה לחבר בין כל פיסות המידע שהנרי נותן לנו על סבסטיאן. חקירה? על תנאי?

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אני לא מבינה." אני אומרת, "גם אני." הוא אומר והולך

galgal12

אנאבל - "מה לכל השדים זה היה, קייט?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "סבסטיאן כאן. אני הולכת למצוא אותו."

galgal12

אנאבל - אני מחייכת. "כמובן שאת הולכת. את צריכה משהו?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "לא... אולי בעצם כדאי שנחליף בגדים." אני אומרת ומחפשת חדר להחליף לו בגדים, אני מאוכזבת לגלות שמדובר בחלל גדול עם ברז וכיריים בגודל של מדף ספרים קטן מאוד. "המ." אני מהמהמת. אנה כבר מתחילה לפשוט מעליה את השמלה, "מה?" היא שואלת. אני עומדת פעורת פה. "הגברים האלה כל כך עסוקים בשיחות חולין שלא אכפת להם בכלל מזוג נערות בנות 17." היא אומרת ומסדרת את המחוך, "תעזרי לי ללבוש את השמלה החדשה שלי, ואני אעזור לך עם שלך." היא אומרת ומושיטה לי את שמלתה. אני עושה כדבריה. אח"כ תורי - אני מורידה את השמלה ומתכופפת על מנת להוציא את השמלה מהמזוודה הקטנה, אנה צדקה - לאף אחד מהגברים לא מזיז במיוחד שאנחנו מתלבשות ברבים. "היי." אני שומעת קול מוכר מעלי ומרימה את ראשי, מסתירה את חזי בשמלה, למרות שממילא אני לובשת מחוך וחצאית תחתונה, סבסטיאן עומד ומחייך אליי. "היי." אני אומרת ומסמיקה

galgal12

אנאבל - "אתה יודע שזה מאוד לא מנומס לבהות בליידי בזמן שהיא מתלבשת?" אני נוזפת בסבסטיאן, ועוזרת לקייט עם השמלה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - הוא מגחך, "אתן לא יכולות להאשים אותי. חדר מלא גברים. אישה זה תענוג חדשני, שלא לדבר על אישה מתלבשת." הוא צוחק. "מה שלומך קתרין?" הוא פונה אליי ברכות. "שלומי טוב. שלומך?" אני שואלת. הוא מרים ידיים, "מוכן ומזומן לקרב מול שדים. אבדון... מי שלא תרצו. אני מוכן." הוא אומר

galgal12

אנאבל - אני מביטה בשניים, ולבסוף מחליטה לשאול את סבסטיאן. "הנרי אמר שהיית בחקירה, ושעכשיו אתה על תנאי. זה קשור לשדים שפרצו אלייך לבית?" אני שואלת בסקרנות.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "המסדר חושד. זה הכל. עקרונית הייתי אמור להשאר באידריס, אבל הסכימו לי לבוא לכאן בתנאי שאהיה תחת השגחה בכירה כל הזמן. אבל אני בסדר עם זה. העיקר לא לשבת בבית ולראות את חבריי נפצעים. לא כן?" הוא שואל

galgal12

אנאבל - "עדיין לא הבנתי למה אתה על תנאי. זאת הרי לא אשמתך שהשדים פרצו דווקא לבית שלך."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

סבסטיאן - "כן טוב, אחד הבכירים במסדר מאשים אותי במשהו אחר לגמרי, עבר ארוך וזה... הוא ממש רוצה לזרוק אותי לכלא. רק שאין לו הוכחות לכלום. בינתיים אני עומד."

galgal12

אנאבל - "טוב לשמוע." אני מחייכת חיוך לא משכנע במיוחד. "טוב, אני מניחה שאני אלך להביא לי שק שינה מהאיש החביב ששם. קייט, להביא גם לך?"

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 21 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next