meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

עוד שירשור! שירשור לגל ולי 3> עיר של...

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 22 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "כן." אני אומרת ומודה לה, "אולי נוכל לצאת לסיבוב?" אני מציאה. הוא מהנהן. "מותר לי לצאת לשאוף קצת אופיום." הוא צוחק. "אז זה הריח בחוץ..." אני מהרהרת. "כן. בהחלט. אופיום ושתן." הוא עונה

galgal12

מציעה, חמודה. עם ע'.

אנאבל - אני נפרדת משניהם, מניחה להם לנפשם, והולכת לכיוון האיש שהנרי הצביע עליו קודם לכן. חבורה של כמה גברים עומדת שם בטור מבולגן, מחכים שהאיש ייתן להם שק שינה. אני נאנחת ונעמדת בסוף הטור.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ידעתי שמשהו שם מסריח XD

קתרין - "למה יש פה ריח של אופיום?" אני שואלת כשאנחנו יוצאים. "כולם מסוממים פה בשנחאי." הוא מסביר

galgal12

חחח

אנאבל - הגברים משתרכים בטור באיטיות, אני שותקת ומביטה בהם. חלקם שקועים בינם לבין עצמם, חלקם מפטפטים זה עם זה, ואחד מהם צוחק לבדיחה שמישהו סיפר לו.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - " נשמע נורא." אני מתכרבת בתוך עצמי. סבסטיאן אוסף אותי אליו, "זה די מזוויע."

galgal12

אנאבל - שני הגברים מלפניי שמפטפטים זה עם מתחילים לשלוח אליי מבטים, ואני מעמידה פנים שאני לא שמה לב לזה. עד שאחד מהם פונה אליי. "סלחי לי," הוא אומר בקול ידידותי. אני מפנה את מבטי אליו, כאילו רואה אותו לראשונה. "כן?" אני שואלת. "באת לפה כדי להילחם, ליידי...?" אני מחייכת. "אנאבל. ולא, באתי לכן כדי לרפא, אדוני."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אני לא יכול להסכים יותר. אנשים מאוהבים בשנחאי את יודעת? יצא לי להכיר מישהו שעבד במכון כאן. הוא אמר שזו אחת הערים היפות שראה בחיו, הוא ראה הכל."

galgal12

אנאבל - האיש מהנהן, מבטו מתבהר. "אני מבין. ובאת לפה לבדך?" הוא מתעניין. אני נדה בראשי. "לא. באתי לכאן עם מרפאה לא מוסמכת נוספת כמוני." אני מחייכת חיוך עליז.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "היית רוצה לראות הכל, סבסטיאן?"

galgal12

אנאבל - הטור מתקדם, ושני הגברים לוקחים את שקי השינה שלהם ונפרדים ממני לשלום. "שק שינה?" שואל האיש, כאילו זה לא מובן מאילו. "שניים, בבקשה." אני אומרת. הא מביט בי במבט חשדני מעט. "זה בשביל החברה שלי. קתרין." אני מבהירה לו אחרי שלא נראה שהוא מאמין לי. הוא מסתובב, מפשפש בתוך ארון ומוציא שני שקי שינה. "תודה רבה לך, אדוני." אני אומרת ונושאת אותם למקום שבו נראה שכולם מתכנסים.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "הוא מחייך באירוניה, בהכל יש דברים שלא רוצים לראות."

galgal12

אנאבל - אני מניחה את שקי השינה קצת רחוק מכולם, אבל קרוב לשק שינה אחד שמונח עליו תיק פתוח, עם חולצה אדומה מוכרת. אני וקייט צריכות לנהל אחר כך שיחה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אני מניחה שאתה צודק."

galgal12

אנאבל - אני מתיישבת ושותקת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "נפרדתי מהחבר שלי." אני מספרת

galgal12

טוב, אנה משעממת. אני עוברת לסבסטי.

סבסטיאן - "את.. מה?" אני שואל, מבולבל.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני מביטה בו.

galgal12

סבסטיאן - אני מתעשת. "נפרדת מהחבר שלך?" אני שואל, מנסה להבין אם הבנתי נכון.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אז ככה זה נקרא.." אני אומרת בציניות

galgal12

סבסטיאן - "ככה מה נקרא?" אני שואל.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "כשנפרדים ממישהו."

galgal12

סבסטיאן - אני לא מבין ממש, אבל מחליט לא להתעמק בזה. "בסדר..." אני אומר באיטיות, בוחר בקפידה את המילים הבאות שלי. "ו...זה אומר משהו?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני מרגישה שמשהו נםל עלי, אבל מגלה שזו רק האכזבה. "לא. שום דבר. בוא נכנס." אני מציעה, "קר לי."

galgal12

סבסטיאן - "קתרין." אני עוצר אותה, תופס בידה. היא מסתובבת בחזרה כדי להביט בי. "מה?" היא שואלת. אני מהסס, ואז מנשק אותה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "זאת התשובה שרציתי." אני אומרת אחרי שהוא מפסיק לנשק אותי.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 22 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next