meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

עוד שירשור! שירשור לגל ולי 3> עיר של...

2 posters

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 5 מתוך 40]

galgal12

אנאבל - אני סוקרת את השמלה שלי. "זה בסדר." אני מהרהרת לעצמי, מתעלמת בהפגנתיות מאמא שלי. "ביי, קייט."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אני הולכת לנוח."

galgal12

אנאבל - "לילה טוב." אני אומרת ופוסעת בקלילות לעבר הדלת, מורידה מוו שנמצא לידה את השכמייה הירוקה-כולה כהה שלי, בצבע העיניים הכמעט מדויק שלי, לובשת אותה ויוצאת החוצה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני עולה במעלה המדרגותצ

galgal12

אנאבל - אני שמה את כובע השכמייה על ראשי ופוסעת בשקט לכיוון העיר, לבר החביב עליי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני נכנסת לחדר ונשכבת על המיטה

galgal12

אנאבל - אני נכנסת לבר. ג'ו, הברמן, מנופף אליי בחיבה. אני מתיישבת מולו. "המשקה הרגיל, ליידי אנאבל?" הוא שואל. אני מהנהנת. "שמעתי שאת עושה צרות." הוא מביט בי במבט שובב כשאני מרוקת את הכוס בלגימה ארוכה. "אני? צרות? אתה טועה באדם, ג'ו." אני אומרת ודוחפת את הכוס לכיוונו כדי שימלא לי אותה שוב. ג'ו צוחק וממלא אותה בחיוך.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני סופרת את נשיפותי

galgal12

אנאבל - "קדימה, ליידי אנאבל. ספרי לי." ג'ו אומר. הוא קורא לי ליידי אנאבל בצחוק, למרות שאמרתי לו עשרות פעמים שהוא יכול לקרוא לי אנה. אני מתכופפת ללחוש באוזנו. "ברחתי מהבית." אני אומרת בשקט. עיניו של ג'ו נפערות. "לאן?" הוא שואל. אני מביטה בו במבט ממזרי. "ברחת לאידריס?" הוא שואל בלחישה רמה. אני מהנהנת בזחיחות.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - 4,5,6,7,8,9,10

galgal12

אנאבל - מישהו מתיישב לידי. "שלום." הוא אומר בחיוך מתוק. אני מביטה בו. גבר שנראה גדול ממני בשנה או בשנתיים בעל שיער שחור פחם שמגיע עד לקו הלסת שלו, עיניים ירוקות בהירות ועור חיוור מעט. "שלום." אני אומרת בהפתעה ומורידה את כובע השכמייה מראשי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני סופרת וסופרת

galgal12

אנאבל - אחרי שעה של שיחה ושתייה אני מגלה שלבחור קוראים קול, שהוא מאוד מתוק ונחמד, בן 18 וחצי ופנוי.

נערך לאחרונה על-ידי galgal12 בתאריך Fri Mar 22, 2013 3:41 am, סך-הכל נערך פעם אחת

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קול! אעהאעהאעהאעהאעהאעהאעהאעהאעההההה

קתרין - אני נרדמת

galgal12

זה היה בשבילך.

אנאבל - לקראת שעת התה אני מחליטה לחזור הביתה, לא לפני שקול משכנע אותי להיפגש איתו בעוד יומיים ליד האגם.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - חורפת לי

galgal12

אנאבל - אני חוזרת הביתה, נכנסת לחדרה של קייט ומתיישבת על הכורסא מול המיטה שלה. היא לא מתעוררת, אז אני מחכה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני מתעוררת

galgal12

אנאבל - "בוקר טוב." אני מחייכת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "כבר כמעט 4."

galgal12

אנאבל - "אז מה?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אני לא יודעת."

galgal12

אנאבל - אני מתרווחת על הכורסא בחיוך מטופש. "מה?" קייט שואלת. "את שיכורה?" אני נדה בראשי. "לא שתיתי הרבה. בערך עשר כוסות. בשעה הראשונה. ואז הפסקתי. אז כמעט לא. אבל אני מתקרבת להאנגאובר אז אני מנסה ליהנות מהאופוריה של האלכוהול וקול." אני עונה. "קול?" קייט מרימה גבה ומתיישבת במיטה. אני מהנהנת. "נפגשנו בבר. ודיברנו המון. קבענו להיפגש בעוד יומיים, ליד האגם. את יודעת, במקום החמוד הזה שם, מתחת לעץ." משהו במבטה של קייט משתנה, לרגע קצר. "מה קרה?" אני שואלת. "כלום. אנה, אולי תלכי לישון קצת?" היא שואלת בעייפות. אני מפהקת. "בסדר..." אני ממלמלת, ישנונית לפתע.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - האגם. המקום שבו אני ותומאס קבענו להפגש. אני נשכבת שוב עם המיטה

galgal12

אנאבל - "אכפת לך אם אני אשן פה קצת?" אני שואלת בעייפות ונרדמת.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 5 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next