meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

עוד שירשור! שירשור לגל ולי 3> עיר של...

2 posters

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 2 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "לואיס, הנסיעה ארוכה?" אני שואלת. לואיס ממלמל משהו, "לא ליידי קתרין, ליידי אנאבל? אימך מוסרת שהיא רוצה לדבר איתך כשנגיע." הוא אומר לבסוף

galgal12

אנאבל - "יופי." אני רוטנת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אחרי זמן מה אנחנו מגיעים לאחוזה, לואיס מושיט לנו יד לעוזר לאנה ולי לרדת, אני מביטה בה. "את תהיי בסדר?" אני שואלת אותה

galgal12

אנאבל - "אני אסבול."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "את יודעת איפה למצוא אותי, אנה, פשוט בואי, אני שם בשבילך." אני אומרת ומחבקת אותה. אני מתחילה ללכת לתוך האחוזה כיד נוגעת בכתפי ומושכת אותי לאחד החדרים, אני מזהה את קול הצחוק הרך הנעים והמסתובבת, "ג'ורג'!" אני מתנפלת עליו בחיבוק, "חזרת!" אני אומרת בהתרגשות, הוא מחבק אותי חזק.

galgal12

אנאבל - בדרך אני רואה את ננסי. "אמא שלך מחפשת אותך, ליידי אנאבל." היא אומרת בקולה הצייצני. אני מהנהנת בקדרות. "אני יודעת. איפה היא?" אני שואלת. "בטרקלין, ליידי אנאבל." היא עונה ומלווה אותי לפתח הטרקלין.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - ג'ורג' נושק לי ואני מאושרת, מאושרת שהוא חזר, מאושרת מזה שהוא איתי, כאן ועכשיו. "פחדתי שלא תשוב מהמלחמה," אני אומרת, ג'ורג' מחייך חצי חיוך, מעין חיוך סלחני שכזה, "המלחמה קשה, אבל שחררו אותי." הוא אומר.

galgal12

אנאבל - ננסי מסדרת את כתפיות השמלה שלי ואני נכנסת. אמא שלי יושבת על כורסא ליד האח החמימה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "העיקר שחזרת." אני אומרת, אני מרגישה שהמחוך שלי נהיה רפוי יותר ויותר ואני מצליחה לחבר את כל החלקים ביחד, "לא." אני אומרת ומתנתקת ממנו. "מה קרה קייט?" הוא שואל. "זה לא הזמן עכשיו." אני מסבירה ומנסה - באופן כושל - להדק בחזרה את המחוך.

רוזלי - "אנאבל, יקירתי." אני אומרת

galgal12

אנאבל - "שלום אמא. רצית לראות אותי?" אני שואלת. הקול שלי לא בדיוק משדר כבוד.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "קייט, הזמן - זה מה שחשוב לך? את אמרת ש-" הוא מתחיל לנסות לשכנע אותי שוב, "אני אוהבת אותך, אנחנו לא צריכים לשכב כדי שנדע את זה בוודאות" אני אומרת ומנידה בראשי בקלילות.

רוזלי - "הגיעו לאוזניי ידיעות שהיית בעיר היום."

galgal12

אנאבל - "הידיעות נכון, אמא. הייתי עם קתרין בעיר. נערה צריכה אוויר צח." אני אומרת את אחד ממשפטיה הקבועים.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "קייט, אני יודע מה עשית כלא הייתי פה, אני רוצה שהכל יהיה מובן בינינו..." הוא מנסה להסביר, "הכל מובן, אני לא עושה כלום שאתה לא יודע עליו, לא במובן הזה בכל אופן. עברתי מספיק בחיי בשביל לדעת לא להתעסק עם שוכני תחתיות." אני אומרת, מובן שהרוב נכון, אבל לגבי השעשוע עם שוכני תחתיות... טוב זה השקר הקטן..

רוזלי - "בעיר האוויר מטונף"

galgal12

אנאבל - "בעיר יש חברה."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "בסדר בסדר," ג'ורג' אומר ומנשק אותי, "עוד מעט אני חוגג את יום ההולדת ה18 שלי, את יודעת?" הוא שואל. "וודאי!" אני אומרת ויוצאת מהחדר בחיוך.

רוזלי - "באחוזתנו יש חברה."

galgal12

אנאבל - "אני לא אוהבת את החברה הזאת." אני מחמיצה פנים.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני מחליטה ללכת לבקר את בת', אני הולכת לגן.

רוזלי - "איך את מעיזה לדבר ככה?! האחוזה הזאת תהיה שלך יום אחד, וכך את מדברת עליה?! תתביישי לך!"

galgal12

אנאבל - "את יודעת טוב כמוני שהאחוזה הזאת תהיה שייכת לג'ורג', ולא לי. ובבקשה, אני אשמח אם לא נקיים את השיחה הזאת, שוב."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני רואה מרחוק את בת' רצה בין שיחי הוורדים, "קייט!" היא קוראת כשהיא רואה אותי והיא קופצת עלי, אמא מופיעה גם היא, "קייט..." היא אומרת, "היי אמא," אני אומרת. אמא מחייכת אליי, "למה המחוך שלך לא מתוח?" היא שואלת מהורהרת פתאום, "אה אמממ" אני מחפשת הסבר הגיוני בעוד זאת מתחילה למתוח לי אותו מחדש

galgal12

אנאבל - אמא לא עונה, ואני יוצאת מהחדר, למרות שהכבוד מחייב אותי להישאר עד שאמא תשחרר אותי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "מה עשית היום בת'?" אני שואלת

galgal12

אנאבל - אני ייוצאת לגינה בצעדים יהירים, כהרגלי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "שיחקתי." היא אומרת בקצרה ואני מחייכת

galgal12

אנאבל - "שלום מיס בראון. קייט, בת'." אני נדה בראשי לכיוונן בתור מחווה של משהו. למען האמת, אין לי מושג מה, אבל אמא של קתרין מתרשמת ממני לטובה מהדברים האלה. וזה מצחיק אותי שמבוגרים מתרשמים ממני לטובה, כי זה לא נכון.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "היי אנה, את נראית חיוורת, בואי נלך." אני אומרת ומחווה בראשי לעבר ספסל בקצה השני של הגן

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 2 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next