meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 34 מתוך 40]

826שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sat Sep 08, 2012 10:05 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מביט במרטין מבט חסר הבעה, הוא מחייך, אני מנסה להבין למה.

827שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sat Sep 08, 2012 10:06 pm

galgal12

לילי - אני מביטה באמה לשנייה, ואז היא רצה אליי. אני מחבקת אותה, היא בוכה.

828שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Sep 09, 2012 2:32 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - התמונה מתבהרת, הוא רשם את השמות שלו עוד פעמים. יש לו משאלת מוות. זקירת האגודלים והחיוכים מקודם לא היו יותר מאשר סימן לרצון שלו להכנס למשחקים. ולמות. אני יוצא מהחדר והולך לאחד החדרים בעצבים. הדלתות מסגרות והרכבת מתחילה לנוע

829שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Sep 09, 2012 7:49 pm

galgal12

לילי - אפי מביטה בשלושתינו, ובטומי העוזב את החדר. איכשהו, היא מצליחה להבין את המצב ויוצאת, משאירה אותנו לבד, בעוד פיטה יוצא גם הוא, כנראה לדבר עם טומי.

830שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Sep 09, 2012 8:50 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני קופץ שפתיים עד דם, מישהו נכנס.

831שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Sep 09, 2012 9:54 pm

galgal12

לילי - אני מחבקת את אמה, היא מתייפחת על כתפי. "אני כל כך מצטערת." אני לוחשת. דמעה זולגת על הלחי שלי, ואני לא יודעת אם אמרתי את זה לאמה או למרטין, שמביט בנו במבט מרוכז, מוזר.

832שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Sep 09, 2012 10:12 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מסתובב, אבא איך לא? "מה?" אני שואל בפשטות.

833שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Sep 09, 2012 10:24 pm

galgal12

לילי - אחרי כמה דקות אמה נרגעת קצת. "יהיה בסדר..." אני לוחשת לה באוזן, למרות שאני לא מאמינה בזה. אמה מהנהנת ומתיישבת על הספה, ואני מסתובבת אל מרטין.

834שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Sep 10, 2012 1:39 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אתה נראה רגוז." אבא אומר. "בגלל שאני רגוז." אני אומר בפשטות ומתיישב על הכורסה - אני כבר מכיר את הכורסה הזאת. את התנוחות הנוחות ביותר ואת אלה שהכי פחות. "אני יכול לדעת למה?" אבא שואל. "אתה לא שואל את השאלה הנכונה." אני אומר. אבא מהנהן, "מה קרה?" הוא מתקן, "הבנתי שלמרטין לא באמת אכפת למות. והקטע הוא שאני רוצה שהוא יחיה, אבל לילי תעשה הכל כדי שאמה תחיה. ו.. אני פשוט לא מבין מה קורה פה." אני אומר. אבא מביט בי לרגע ובוחן אותי כאילו אני מישהו חדש לו, "אין לכם מה לדאוג, אתה רק תדאג להפנות את מרטין מהמחשבות האובדניות שלו." אבא אומר ויוצא. אני מתרווח בכורסה. הדלת נפתחת, "למה הלכת?" אני שומע את קולו של מרטין מאחורי, אני מנסה לשמור על עשתונותיי ולהתעשת על עצמי, אבל הדחף חזק, אני קם במהירות וזה משאיר עלי סחרחורת לכמה שניות ואז אני שולח את אגרופיה הקפוץ לפניו של מרטין, הוא לא צופה את זה ונופל על הרצפה, אני מתיישב מעליו ומתחיל ללחוץ על חזהו, "רד ממני! אידיוט!" הוא קורא ומנסה להשתחרר, אני מרים את ידי הימנית ושולח אותו לצווארו, חונק אותו, "מה אתה עושה?!" הוא שואל. "מה הקטע שלך?!" אני צועק עליו. "הסתכלת על עצמך כשאתה קורא לי אידיוט?" אני שואל, "אתה אידיוט בעצמך!" אני ממשיך בצעקה. עיניו של מרטין לא מפסיקות לנוע לכאן ולכאן - הוא מתחיל להאדים וזה תואם את השיער שלו כמעט לגמרי, "מה עובר עליך?!" אני ממשיך. "רד ממני." הוא אומר בקול רגוע. "לא עד שתפסיק עם המחשבות האובדניות שלך." אני אומר. "אתה חונק אותי!" הוא קורא ומנסה להאבק בי, אגרוף בבטן, אני מתקפל לתוך עצמי כשידי עדיין לופתות את צווארו. "תלחם בי." אני אומר. אני מרגיש את נשימותיו על חזי, הוא נאנק ומתחיל להאבק בי, "אתה חונק אותי." הוא אומר בשקט, הפנים שלו ממש אדומות עכשיו, "אז תבטיח לי שאתה מספיק עם המחשבות האובדניות שלך ועושה הכל כדי לנצח במשחקים." אני אומר בשקט, ההידוק של ידי על גרונו מתחיל להתפרק. "אני לא קרוץ מהמחומר שיכול לנצח." הוא אומר, משתעל. "אתה חי טוב יותר מאשר 19 מתמודדים בזירה. אולי אפילו יותר טוב מ23." אני אומר, אני עוזב את צווארו והוא משתעל. אני אוחז ברצפה כבסיס, ונמצא מעליו לא יותר מ20 סנטימטרים. "אתה יכול לעשות את זה, מרטין, עם קצת אימונים. אתה יכול." אני אומר. הוא דוחף אותי ומעליו ואני מתגלגל על הרצפה לצידו נשכב על גבי, על הרצפה הקרה. "לא היית צריך לחנוק אותי והרביץ לי." הוא אומר בשקט, משתעל שוב. "לא היית צריך לקחת תוספת דגן, לאן הבאת אותם?" אני שואל. "לתפר. הנחתי את זה במרכז השכונה והלכתי. כשעברתי שם בבוקר זה לא היה." הוא אומר, הוא מקפל את רגליו, עדיין שכוב על הרצפה, אני רואה את הצלקת הקטנה שחטף מהנחש בקיץ. אני תוהה מה הוא זוכר מאותו יום. ידיו רועדות, לא ברור לי ממה. הוא נושם נשימות קטועות וקצרות, אני תוהה מה עובר עליו. הוא מביט עלי ומשחיל חצאי מילים בין נשימה לנשימה. "את.ה תע.זור לי. נכון? אני. יו.דע שאתה תעזור לי. אני צ.ריך שתבט.יח לי." הוא אומר. אני מהנהן, וקם על ברכי, מושך בידיו לישיבה. הוא נשען על המיטה, "אני אעזור לך. אני מבטיח." אני אומר ומביט בו, הפעם הוא מחייך, ברור לי שזה חיוך של הקלה.

835שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Sep 10, 2012 2:15 am

galgal12

לילי - אני מחייכת אל אמה. מרטין יצא מהחדר לפני כמה דקות. "את רוצה שאני אראה לך את החדר שלך?" אני שואלת. "את תאהבי אותו." אני מרימה אליי את מבטה, חצי צוחקת וחצי בוכה, ואני מושכת בזרועה כדי שתקום. היא באה אחריי.

836שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Sep 10, 2012 2:31 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - מרטין נרגע אחרי כמה דקות, ההתקף חרדה או מה שזה לא היה מפתיע, לא צפוי, בעיקר מוזר. לא חשבתי שמרטין מסוגל לחטוף סחרחורות או אחד שחוטף התקפי חרדה או מה שזה לא היה. כנראה אף אחד לא באמת מכיר מישהו, אפילו לא את עצמו.

837שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Sep 10, 2012 11:47 am

galgal12

לילי - "מוכנה?" אני שואלת את אמה כשאנחנו עומדות מול הדלת. אמה מהנהנת. אני פותחת את הדלת.

838שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Sep 10, 2012 8:09 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אנחנו שתוקים

839שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Sep 12, 2012 6:39 pm

galgal12

לילי - ברבע שעה הבאה, אני ואמה מעסיקות את עצמנו בכך שאני מראה לה את החדר, ולאחר מכן, היא בוחנת את הבגדים שבארון במשך יותר משעה. "זה כישרון מדהים." אני אומרת לה. היא מסתובבת אליי, אני שוכבת על המיטה, מביטה בה בחצי חיוך. "שאת יכולה להסתכל על בגדים בארון אחד בלבד במשך יותר משעה. ועדיין לא סיימת." אני עונה. היא צוחקת, וסוגרת את הארון. "זה מספיק להיום." היא מתיישבת לידי על המיטה. שתינו שותקות, בוהות בתקרה.

840שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Sep 12, 2012 7:04 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אל תמות." אני מבקש. קול של צחוק נשמע לצידי. "אני אשתדל מאוד." מרטין אומר וחיוך מגחך נמרח על פניו. אני מתאפק לא לחנוק אותו שוב, לא חשוב, הוא עוד יחזור בו.

841שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Sep 12, 2012 7:15 pm

galgal12

לילי - "לילי?" אמה לוחשת לצידי. אני מביטה עליה. "אני מפחדת. אני לא רוצה ללכת לשם." אני מתרוממת לישיבה ומביטה בעיניה. "אני לא אתן לך למות. את מבינה אותי? את תחיי. הכל יהיה בסדר." אני אומרת ברצינות. "אבל מה עם מרטין?" היא שואלת. אני משתתקת. "אם אני אצטרך לבחור ביניכם..." אני אומרת לאט. "אני אבחר בך." הכרת תודה נראית בעיניה.

842שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Sep 13, 2012 1:33 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אנחנו שותקים עד שקוראים לנו לארוחת ערב

843שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Sep 13, 2012 6:39 pm

galgal12

לילי - אחרי בערך חמש שעות, אני ואמה הולכות לאכול.

844שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Sep 13, 2012 8:43 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני ומרטין מסתערים על האוכל משום מה. כנראה הרעב מתחיל להשפיע. או כנראה האוכל שמריח יותר טוב מרוב האוכל שמחלקים לנו בבית הסםר

845שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Sep 13, 2012 10:20 pm

galgal12

לילי - אמה בוהה באוכל בעיניים גדולות. אני מרחמת עליה קצת. היא אף פעם לא ראתה כל כך הרבה אוכל.

846שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Sep 13, 2012 10:41 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - כשאפי נכנסת אנחנו נהיים יותר מתורבתים

847שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Sep 13, 2012 10:43 pm

galgal12

לילי - "אמה, את יודעת שאת יכולה לקחת אוכל, נכון?" אני שואלת. היא מעבירה את עיניה אליי. אני צוחקת. "קדימה, תאכלי."

848שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Sep 13, 2012 10:44 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אז אפי, מה המצב הכלכלי?" אני שואל, מתלוצץ

849שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Sep 13, 2012 10:46 pm

galgal12

לילי - אני מגחכת. אפי מתייחסת לשאלה ברצינות. "טוב, אתה מבין, למען האמת הוא לא טוב במיוחד. במחוז 7..." אפי מתחילה, ואני מגלגלת עיניים.

850שירשור לי ולגל ♥ - Page 34 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Sep 13, 2012 10:47 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "ומה מצב הצבים במחוז 4?" אני שואל, מקווה שמכך אפי תבין שאני צוחק עליה

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 34 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next