meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

2 posters

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 3 מתוך 40]

51שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:38 am

galgal12

לילי - "אל תהיה ככה."

52שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:40 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "מצעטר. זה מה שאני חושב."

53שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:40 am

galgal12

לילי - אני מסתכלת עליו. "מה קרה לך בתחנה?" אני שואלת.

54שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:43 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אני צריך ללכת." אני אומר וקם. "תרגישי טוב." אני מסתלק משם

55שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:46 am

galgal12

לילי - אני מסתכלת על גבו של טומי שנעלם מבעד לדלת. אני שמה לב שאני לבד בחדר. אמא ואבא בטח יצאו, כדי לאפשר לנו קצת פרטיות. אני עוצרת בכוח את הדמעות.

56שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:49 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מסתובב בשכונה לבדי ולבסוף מחליט ללכת למרטין, אני זוכר בערך איפה הוא גר - ובעצם דיי קשה לשכוח, יש לו את אחד הבתים הגדולים במחוז.

57שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:49 am

galgal12

לילי - אמא נכנסת לחדר.

58שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:53 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני הולך באיטיות, אני מרגיש סוף סוף נורמלי ולא זר מוחלט כמו בקפיטול: נעלים טובות, מכנסיים וחולצה די זרוקים. אני מביט בחברות של לילי שעומדות מחוץ למאפייה ובוהות בעוגות שמקושטות ביופי מיוחד. כל אחת עם השמלות וחצאיות שלה

59שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:55 am

galgal12

לילי - "הכל בסדר?" אמא שואלת. אני מהנהנת. "טומי הלך." אני אומרת את המובן מאליו. אמא מהנהנת. "פרים באה עוד מעט. כואב לך?" היא שואלת. "קצת."

60שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 1:22 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "על מה אתן מסתכלות?" אני שואל אותן. הן מסתובבות. "על המרציפן. אבא שלך עשה?" שואלת אחת מהן. "אני מניח." אני אומר, "ההורים שלי בפנים?" אני שואל. הן מושכות בכתפייהן וחוזרות להביט בעוגה. אני ממשיך משם לעבר ביתו של מרטין.
אניי מגיע אליו, הוא מול הבית הישן של אמא אז זה לא מסובך להגיע אליו. אני מתקדם בשביל הגישה הפורח ודופק על הדלת קלות. אני בוחן את הדלת הגדולה בעיניין. אישה קטנה שנראת בשנות ה50 לחייה פותחת את הדלת ומביטה בי. "כן?" היא שואלת. "אממ היי - מרטין נמצא?" אני שואל. היא בוחנת אותי רגע. "הכנס." היא אומרת ומובילה אותי לחדר גדול. הדברים פה לא השתנו מאוד מאז הפעם האחרונה שהייתי כאן. אבא של מרטין הגיע מהקפיטול אבל הוא הכי לא קפיטוליסטי שיש. הוא לא נראה מהקפיטול, לא מדבר כמוהם ולא אידיוט כמוהו. אני לא אשכח לעולם איך הוא חיבק את מרטין כשהיה צעיר וישבנו במכרה - המקום היחיד שהיה בטוח להשאר בו כשהקפיטול הפציץ "בטעות." את מחוזות 1,3,4,7,11 ו12 בפצצות הלם וכולם נשלחו למקומות הבטוחים שאין במחוז 12, ולכן שלחו אותנו למכרות. אבא של מרטין חיבק אותו כשכולם עמדו וחיכו.
הוא יורד במדרגות. "באת בכל זאת." הוא אומר בנימה מעצבנת משהו. "כן. ורק כי אין לי לאן ללכת..." אני אומר.
"אז למה אתה כאן?" הוא שואל. "סתם..." אני אומר.
"הממ..." הוא מהמהם.

61שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 1:39 am

galgal12

לילי - נשמעת דפיקה בדלת.

62שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 2:27 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אני יודע שאין לך כוונה לדבר על המשחקים. אבל אם הייתה זכות הצבעה. הייתי מצביע לך. שיחקת אותה שם." הוא אומר אחרי שתיקה

63שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 12:49 pm

galgal12

לילי - "למה הלכת, לילי?" אמא שואלת. "זה בגלל מה ששאלנו אותך אתמול?" היא מסתכלת בעיני. "לא, לא, זה לא בגלל זה." אני ממהרת להגיד. "פשוט... התגעגעתי ליער ורציתי להיות שם קצת, אז הלכתי."

64שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 7:42 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני שותק ולבסוף אומר: "אה."

65שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 7:44 pm

galgal12

לילי - "את בטוחה? זה לא בגלל זה?" אמא שואלת. אני מנידה בראשי, כשאבא נכנס לחדר, הפעם עם פרים.

66שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:01 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "נלי!" קורא פתאום מרטין לאישה אחת שנראת צעירה מהקודמת. "נחמד לראות אותך. איך את מרגישה?" הוא שואל.

67שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:03 pm

galgal12

לילי - פרים מסתכלת עליי לשנייה, ומיד נהיית לה ההבעה הזאת שיש לה כשהיא מטפלת בחולים. היא מתעלמת מאמא ואבא וניגשת אליי. "איפה כואב לך?" היא שואלת. "רגל שמאל ויד ימין... וגם יש לי שריטה עמוקה ברגל ימין."

68שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:07 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אני בסדר. השבועיים האלה היו מתנה משמיים." היא אומרת. "אני אתלבש ואחזור עם עוגיות בשבילכם." היא ממשיכה ונעלמת משם. "מי זאת?" אני שואל. "נלי. העוזרת." מסביר מרטין.

69שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:09 pm

galgal12

לילי - אמא ואבא יוצאים מהחדר, נותנים לפרים את השקט שהיא צריכה. "המממ... תני לי לראות." היא אומרת ומרימה את קצה המכנס שלי.

70שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:12 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אני לא יכולה להתחבר לג'ימייל - בואי לפייס.

טומי - אני מהנהן בהבנה.

71שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:19 pm

galgal12

טוב

לילי - "אוי.... אני חושבת שיש לך שבר ברגל שמאל... והשריטה תהיה בסדר. בקשר ליד... נדמה לי שנקעת אותה." פרים אומרת. אני נאנחת.

72שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:22 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "רוצה לעשות משהו? יש פאזל..." הוא אומר. "זה לרמה שלך?" אני שואל.

73שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:25 pm

galgal12

לילי - פרים מוציאה כמה דברים מהתיק שלה. "אני שמה לך גבס ברגל, ותחבושת על היד. אל תזוזי." היא פוקדת עליי. אני עוצמת את עיני. "שני שברים ברגל..." פרים ממלמלת, בזמן שהיא חובשת לי את היד ועוברת לגבס (?) את הרגל שלי.

74שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:27 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - הוא מגחך, "השתפרתי מאז גיל 6."

75שירשור לי ולגל ♥ - Page 3 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Feb 19, 2012 8:28 pm

galgal12

לילי - אחרי כמעט 10 דקות פרים מסיימת, ואז מסתכלת על השריטה שברגל שלי.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 3 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next