meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 16 מתוך 40]

376שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 1:04 am

galgal12

לילי - אני מגלגלת עיניים. "איך שאתה רוצה." אומרת ברוק ומורידה את התחבושת שלו. "הרגל שלך עוד כואבת?" אני שואלת.

377שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 1:05 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אין לי ממש דרך לבדוק. את יודעת"

378שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 1:06 am

galgal12

לילי - "תזיז אותה. כואב לך?" אני שואלת. ברוק מסיימת להוריד את החתבושת.

379שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:12 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני עושה כשדבריה של לילי. "לא." אני עונה, "לא כל כך... רק טיפה." אני עונה, זה לא כל כך כואב, לכיוון הכמעט ולא. כשברוק מורידה את התחבושות אני נזכר ביום ההוא. בו יצאתי לראשונה ולאחרונה ליער.
אבא השאיר אותי ביער לבדי עם גייל ולילי, שהייתה אז פצפונת - המטרה הייתה שאלמד לצוד, וזה לא הלך לי כבר אז, גשם התחיל לרדת בפתאומיות: השמיים נצבעו בשחור ואפור. רצנו ביער, אני זוכר שהגשם נכנס לי לעיניים ביחד עם טיפות בוץ מהריצה. הנעליים שלי נצבעו מחדש בבוץ. רצנו כמו מטורפים לאינשהו - איש לא ידע לאן. והגענו למערה. קולות האיש שצעק הידהד בראשי, אז לא הבנתי מה הוא אמר - היום אני מבין שהוא קילל את האישה, שכמה דקות מאוחר יותר הוא הרג. אני זוכר שהיא לבשה בגדים של אוכפת שקט, וגם הוא. "את תעשי מה שאגיד לך לעשות! את מבינה?!?!?" הוא צעק עליה ונשמעה קול חבטה, "אתה מטורף! אין מצב שאני אגור איתך!"
"את תעשי את זה אם את רוצה ואם את לא!"
"נסה אותי!"
ואז היו היריות, ואז גם החבטות - צפיתי במחזה בפחד: ראיתי במוחי איך ישמע האיש את לילי או את גייל ויבוא וירה גם בנו. אבל אז הגיעה רחפת והאיש נעלם, ואחריו גם האישה.
חיכינו שעתיים עד שהגשם נחלש, כל הדרך הביתה לא הפסקתי לחשוב על הרצח שראיתי הרגע.
"טומי!" קרא אבא כשנכנסתי. אמא קמה מהכורסה שלה. "בחיי! איזה סופה הייתה מקודם, התחלנו לדאוג." אמר אבא לגייל שהחזיק בזרועותיו את לילי, שלא ברור איך נרדמה. "אני הולך להשכיב את לילי לישון - אוכל לבוא אחר כך... אני צריך לעדכן אתכם במשהו..." אמר גייל והביט עליי.
"בוא נעלה להתקלח טומי." אמרה אמא ועלינו - עוד יכולתי לשמוע את אבא שואל ואומר:
"כן" ו"למה?" ואת גייל אומר שהוא יסביר לו אחר כך. ישבתי באמבטיה. "פיטה! אני הבטחתי לאבא שלי שאבוא היום בערב, אתה יכול להשגיח על טומי?" אמא קראה לאבא, לא הבנתי למה - בסך הכל ישבתי באמבטיה. שמעתי את צעדיו של אבא במדרגות. "כן." הוא ענה לה. "טוב, אז אני יוצאת. הוא מסובן והכל - רק צריך להשגיח עליו, אתה יודע." היא הסבירה ונכנסה לחדר האמבטיה ונשקה לי על המצח. "לילה טוב." היא אמרה ויצאה, היא נשקה לאבא ואחרי דקה שמענו את הדלת הנפתחת ונטרקת.
"אני רוצה לצאת." אמרתי לאבא והוא הביא לי את המגבת. ראיתי אותו מוציא את הפקק של האמבטיה מהחדר כשהתנגבתי ולבשתי על עצמי פיג'מה. נכנסתי למיטה והתחלתי לבכות.
אז נשמעו דפיקות בדלת ואבא פתח, אחרי רבע שעה הוא נכנס לחדר ונגע במצחי. "איך אתה מרגיש?" הוא שאל.
"על מה אתה מדבר?" שאלתי.
"גייל סיפר לי..."
"אני לא רוצה לחזור ליער."
"אתה לא תחזור אם אתה לא רוצה."
קמתי והתיישבתי. אבא חיבק אותי חזק. "יהיה בסדר טומס'."
בכיתי. "רוצה שאשאר פה איתך עד שתרדם?" הוא שאל. הינהנתי. הוא נשק לי על המצח ונשכבתי לישון.

380שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:16 am

galgal12

לילי - "טומי? טומי?" אני שואלת שוב. "אה? מה?" אני מחייכת. "שאלתי אם כואב לך כשאני נוגעת ברגל. לא ענית."

381שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:19 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "לא התרכזתי..." אני אומר

382שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:28 am

galgal12

לילי - "כן, שמתי לב." אני נוגעת לו ברגל. "זה כואב?"

383שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:29 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "לא."

384שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:31 am

galgal12

לילי - "יופי, אני מורידה לך את הקיבוע, בסדר?" אני שואלת בזמן שברוק מסיימת עם התחבושת וג'וליאן מנקה איכשהו את הסוודר לטומי.

385שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:32 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "תעשי מה שבא לך" אני אומר

386שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:34 am

galgal12

לילי - "תגיד אם זה כואב." אני אומרת ופורמת את התחבושת שקושרת את הענף לרגל של טומי.

387שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:35 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני לא יודע מה אני אמור להרגיש.

388שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:37 am

galgal12

לילי - אני מניחה בצד את התחבושת, ובגלל שהיא לא מלוכלכת אני נותנתאותה לברוק, למקרה שהיא צריכה אותה. אני מורידה את הנעל של טומי.

389שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:39 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מביט על הרגל שלי או יותר נכון לומר על הנעל ואז על לילי. אני מקפל את הרגל ומוריד את הגרב.

390שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:42 am

galgal12

לילי - אני מחייכת. טומי מושיט את הרגל בחזרה. אני מזיזה את הענף לצד השני של המערה, וחושבת שנוכל להשתמש בו למדורה. "סיימת ברוק?" ג'וליאן שואל.

391שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:43 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "כן" היא עונה. "תודה..." אני אומר לשלושתם.

392שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:44 am

galgal12

לילי - "בבקשה." ג'וליאן ואני אומרים. ברוק רק עושה מן תנועה לא מחייבת עם הראש וחוזרת לשבת איפה שהיא ישבה קודם.

393שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:46 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - בזמן הזה עברו כבר שעתיים. אבל צבע השמיים לא משתנה

394שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 4:08 am

galgal12

לילי - אני עוזרת לטומי להתרומם לישיבה נוחה יותר, כי בזמן שברוק חבשה את הפצע שלו היא אמרה לו לשבת נמוך יותר כדי שיהיה סוג של רווח בין הקיר לגב שלו. טומי לובש בחזרה את החולצה שלו. אני מתיישבת לידו שוב.
"את באמת עושה זבוב מפיל." הוא אומר שוב בחיוך.
"אני לא. פשוט אכפת לי ממך." אני אומרת, לא מסתכלת עליו. למרות זה, אני יודעת שהחיוך שלו יורד, ושהוא מתחיל ממש לקלוט את זה. אני מפזרת את השיער שלי ואספת אותו לצמה על הצד מחדש.
"לילי, אני..." טומי מתחיל להגיד, אבל אני קוטעת אותו.
"אמרתי כבר, אתה לא צריך להגיד כלום. באמת. פשוט... תחשוב שזה לא קרה." אני אומרת.
"אבל אני לא רוצה לא לחשוב שזה לא קרה. אני מתכוון... אני יודע שזה קרה ואני רוצה לחשוב שזה קרה. כי זה קרה." הוא אומר.
"מה?" אני שואלת בבלבול. ברוק מוסיפה את הענף שזרקתי לצד השני של המערה מדורה ומלבה אותה. אני מורידה את המעיל שלי, כי נהיה לי חם.
"אמרתי ש..." טומי אומר. "לילי? מה קרה לך בצוואר?"
"מה זאת אומרת? לא קרה לי כלום..." אני שולחת יד לצוואר שלי ונוגעת בו. כאב חד מפלח אותו. "אאוץ'!"
"מה קרה לך?" הוא שואל שוב.
"נראה לי שזה בגלל סם..."
"מה?"
"סם. זוכר שסיפרתי לך שהוא חנק אותי, ואז ברוק הרגה אותו ומאז אנחנו ביחד עם ברוק?" אני שואלת.
הוא מהסס לרגע. "לא." הוא אומר לבסוף.
"או..קיי.. בטח עוד היית מטושטש אז." אני אומרת. שנינו שותקים.

395שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 5:50 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "איך זה קרה?" אני שואל לבסוף.

396שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 3:29 pm

galgal12

לילי - "איך מה קרה?"

397שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 7:01 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "איך סם עשה לך את זה?"

398שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 8:47 pm

galgal12

לילי - "טוב, אממ... אני ישבתי, הקשת שלי הייתה לידי, הוא היה נורא שקט, לא שמתי לב..." אני אומרת.

399שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 8:48 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מביט בה.

400שירשור לי ולגל ♥ - Page 16 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 8:49 pm

galgal12

לילי - "טוב, לכולם קורות טעויות..." אני אומרת.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 16 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next