meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 18 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אנחנו נוסעים ומגיעים לאזור של מידלסקס, עוברים את ההרצאה במקומות שצריכים ואז עולים שוב על האוטובוסים

galgal12

דיוויד - הפעם אני יושב ליד גרייס. בית הגילדות היה מקסים משחשבתי. "תזכירי לי שוב עם מי את ישנה בחדר?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אחותך וכמה מהחבורה שלה." אני אומרת. "עם מי אתה?"

galgal12

דיוויד - "בהצלחה איתן. אני עם קרטר, ג'ונתן, תומאס וילד אחד בשם אנדרו." אני סופר על אצבעותיי - חמישה יחד איתי. גרייס נאנקת בדרמתיות. "זה לא הוגן." היא רוטנת. אני מגחך. "במקרה הכי רע, תבואי לחדר שלנו. אני חושב שיהיה נחמד. למרות שאני לא מכיר את האנדרו הזה. את מכירה אותו?" אני שואל. היא חושבת לרגע. "שיער שטני, עיניים כחולות מלחיצות כאלה?" היא שואלת. אני מושך בכתפיי. "אף פעם לא ראיתי אותו." גרייס מכווצת את מצחה. "אנדרו ג'ימי?" היא שואלת. אני מהנהן. "כן, זה השם שלו. את מכירה אותו?" אני שואלת שוב. "הוא לומד איתי אלגברה." אני מגחך שוב. "עכשיו אני יודע עליו משהו. הוא לומד אלגברה איתך... מה המנת משכל שלו?" בתגובה, היא מכה בזרועי. "דביל." היא אומרת, אני אני רואה בעיניה שזה הצחיק אותה. אותה. "את יודעת, מעולם לא היה לי כינוי חיבה לפני כן. אני לא בטוח איך להתייחס לעובדה שכינוי החיבה הראשון שלי הוא 'דביל'."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אנחנו נוסעים

galgal12

דיוויד - גרייס מושכת בכתפיה. "בתור מחמאה?" היא מציעה. אני מגלגל עיניים.

אהמגרייסאהמ

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "נוו אל תהיה כבד"

galgal12

דיוויד - "אני לא." אני אומר, ואז נעצר לרגע. "אף פעם לא הבנתי לגמרי את הביטוי הזה."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - האוטובוס עוצר מול מלון ענק, הילטון לדעתי. "מה לעזאזל?!"

galgal12

דיוויד - אני מחייך למראה תדהמתה. "בואי נגיד את זה ככה - המחיר משתלם."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני צוחקת ובוכה כאחד, "הו  אלוהים."

galgal12

דיוויד - אני מושך בכתפיי. "באמת. זה ביטוי כל כך מוזר."

הממ... רק אני, או שהשתנה פה קצת?

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

כן קצת... זה לא נוח...

גרייס - כולם יורדים מהאוטובוס, מוצאים אחד אחד את מזוודותיהם

galgal12

כן... מסתדרים. זה כותב כמו בווטסאפ. מעצבן כזה.

דיוויד - "צריכה עזרה עם המזוודה?" אני שואל בשעשוע כשאני רואה שגרייס נאבקת איתה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "לא. תודה." אני אומרת, כולם נכנסים למלון ואני לא יכולה שלא להפשיל שרוולים. אני לבושה במעיל וסוודר, ועכשיו חם. "תלמידים, מכיוון שנפגש שוב בקרוב מאוד לארוחת ארבע, אשמח אם תקשיבו לרגע - חדריכם ממוקמים בקומה השביעית, חולקתם לחמישה בכל חדר, יש לציית לזמנים שבדף. כמו כן - זהו מלון, שמרו עליו וכבדו את שאר הנופשים. נפגש בארבע בחדר האוגל." אומרת גברת בראון

galgal12

דיוויד - לקרטר יש את המפתח לחדר, אנחנו מאתרים את אנדרו בעזרתה של גרייס, ועולים לחדר שלנו. אחרי חמש דקות אנחנו מגלים שלא רק שהחדרים מחולקים לבנים-בנות, גם האזורים של החדרים ככה. החדרים הראשונים לבנים, האחרונים לבנות.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "כמה נוח." תומאס נשכב על הספה שבחדר ומתמתח. אנדרו מוריד את התיק הקטן שלו מגבו ומתחיל לפתוח את הכפתורים בעליונית שלו, "טוב... זה נראה טוב יותר מאכסניית גריילו." הוא אומר ומסתובב בחדר, כולם יסכימו איתו - אכסניית גריילו הייתה משהו מיוחד, נדף מהחדרים בה ריח של  נפתלין, המיטות הרגישו כאילו אתה ישן על קרשים, היה חם בצורה מוזרה במשך היום וקפוא עד כאב בלילה, כשהעירו אותנו בבוקר - כולם היו מתים מעייפות בגלל חוסר בשינה בשל קור. האוכל היה דוחה (שלושה ילדים חזרו לבית הספר כבר בערב הראשון בגלל קלקול קיבה או משהו כזה), המים שזרמו הריחו מכלור, כך שכולנו ויתרנו על מקלחות או שתיה, ובגלל ריבוי בילדים  מיובשים - חזרנו לבית הספר באמצעו של המסלול השני. "כל דבר טוב יותר מאכסניית גריילו." אני אומר ומתיישב על אחת המיטות, "אז... אנדרו - ספר לנו על עצמך." תומאס קם ומתיישב "נורמלית" על הספה, "אין מה לדעת." אומר אנדרו ומושך בכתפיו. "באמת?" תומאס נראה משועשע, "מאיפה אתה?" הוא שואל, "אני מלידס." הוא אומר. "המשפחה שלי לא מיוחסת. זה כל מה שמעניין אתכם, לא?" הוא שואל אומר. "אני נראה לך כמו ההורים שלי?" תומאס מצביע על עצמו, "ייחוס לא מעניין אותי, אנדרו. זה סתם בולשיט של המבוגרים. אבל כן - במצב מסויים ייחוס זה הכל." הוא אומר. "אני לא בא ממשפחה מיוחסת," ג'ונתן אומר, "אבא שלך עורך דין בכיר." מסביר תומאס, "אני מדבר בסופו של דבר על כסף. בלי כסף - אתה כלום, אין לך כסף לכל העזרים האלה שלך, אתה נשאר תלוי בהורים כל החיים, הם מתים, ואז אתה מת מחוסר אונים." הוא משחק באצבעותיו בחורי חגורתו. תומאס נועץ מבטי שנאה לעבר ג'ונתן, שמשום מה יודע להחזיר לו כאלה, גם אם מבעד למשקפיים הכהות. "אבא שלי לא עורך דין בכיר, הוא מרצה. ואני בסדר גמור עם זה. זאת אומרת - לא ממש אכפת לי. שיהנה מהעוף המוכשר שלו. טוב לי להיות רחוק, לפחות אני מקבל בייקון וסופי שבוע חופשיים ממשפחה חונקת." אומר אנדרו. דייוויד מגחך. "איפה אבא שלך מרצה?" הוא שואל, בניסיון להפיג את המתח, "באוניברסיטת לידס כמובן." אנדרו עונה, משועשע מה... בורות אולי של דייוויד. הו זה הולך להיות ערב מעניין.

galgal12

דיוויד - "מה עם אמא שלך? במה היא עובדת?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אנחנו מביטים באנדרו במבט שואל, "היא לא עובדת."

galgal12

דיוויד - "אה. יש לך אחים?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "שלושה." אומר אנדרו, הוא מכניס ומוציא את ידיו מכיסיו ואני מבין שהוא חש שלא בנוח. "טוב.. יש ארוחת ארבע." אני אומר

galgal12

דיוויד - אני מעיף מבט בשעוני ומשתרע על המיטה היחידה שנשארה פנויה. "השעה שלוש וארבעים. יש עוד עשרים דקות עד ארוחת ארבע."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

לאאא! לא לא לא לא לא 

קרטר - אני מושך בכתפיי לעבר אנדרו, "אני צריך לשירותים." הוא אומר

galgal12

דיוויד - "המשך המסדרון, ימינה." אני מכוון אותו. הוא מביט בי מופתע. אני מושך בכתפיי. "ראיתי שלט בדרך. חוץ מזה, זאת לא הפעם הראשונה שלי פה." הוא מהנהן לאות תודה וממהר להסתלק.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

הם במלון. למה שיהיה שירותים משותפים?!

קרטר - "רוצה שאלווה אותך?" אני שואל

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 18 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next