meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 18 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אני הולך כי ג'ונתן הולך. וכי יש לי אמונה שיש שם, איפשהו משהו להאמין בו. אני מתפלל בשביל זה. מה שווה המיסה של יום הראשון או מה שווים החיים אם לא נאמין במשהו? חוץ מזה שהכנסייה קתולית. אמא שלי בכנסייה האנגליקנית, אבא שלי קתולי. חונכתי לפי הכנסייה הקתולית. עכשיו אני מבין למה הנישואין של ההורים שלי היו זבל אחד גדול." אני אומר

galgal12

דיוויד - אני מקשיב בשקט, וכשהוא מסיים מחייך חיוך קטן. "הגענו לרחוב." אני מכריז. "עכשיו תורך להוביל. אני לא מכיר מקומות ספציפיים."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני מצביע על חנות רעועה. "זה." אני אומר, "חנות ספרים?" דייוויד שואל. אני מהנהן

galgal12

דיוויד - אני מרים גבה. "למה?" אני שואל בפשטות.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "כאן," אני מתקרב אל החנות, "יש את כל ספרי הקודש. שר הטבעות, הארי פוטר, המשחק של אנדר, גאווה ודעה קדומה, אנה קרנינה, עלובי החיים. הכל כאן!"

galgal12

דיוויד - אני מחייך. "על המשחק של אנדר מעולם לא שמעתי, אבל אני חושב שיהיה נחמד לנסות, אם אתה מכליל אותו בתוך כל הקבוצה הזאת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "זוכה פרס הוגו."

galgal12

דיוויד - "באמת? התרשמתי. קדימה, בוא נכנס."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני מושך את דלת החנות

galgal12

דיוויד - קרטר ואני נכנסים לחנות.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - מוכרת קטנה יושבת ליד השולחן ומחייכת אלינו

galgal12

דיוויד - אני מחייך אליה בחזרה. "קדימה. חבר אותי לציוויליזציה." אני אומר לקרטר.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני עובר על המדפים

galgal12

דיוויד - "קראת את זה?" אני שואל את קרטר, ומושיט לי את הספר שבידי. נילס הולגרסון.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "בטח. בכיתה ג'. הייתי מכור לספר הזה."

galgal12

דיוויד - "הממ." אני מהמהם, ואחרי כמה דקות מושיט לו ערמה של ספרים. "מה מאלה קראת?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "מובי דיק, כמה טוב להיות פרח קיר, שיר של קרח ושל אש, ההוביט, 80 יום בכדור פורח, יומנו של חנון - גרוע מאוד לידיעתך - מסע אל בטן האדמה... הממ האי של סופיה והריקוד של סוניה." אני אומר

galgal12

דיוויד - "איך זה הגיע לשם?" אני שואל ומוציא מהערמה את יומנו של חנון. "תמיד תיעבתי את הדבר הזה. אז את אלה לא קראת?" אני שואל ומצביע על שלושת הספרים שנותרו בצד - '35 במאי', 'אי המטמון' ו'האריה, המכשפה וארון הבגדים'.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "לא."

galgal12

דיוויד - "כדאי לך. והתפשן בשדה השיפון, קראת?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "בהחלט."

galgal12

דיוויד - "היי, קר'." אני קורא רבע שעה מאוחר יותר כשהוא מעלעל בספר כדי לקבל את תשומת ליבו. הוא מביט בי. "למה היית צריך להיות כזה מסתורי בקשר למקום שאנחנו הולכים אליו?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "מי היה מסכן את האמון בו בשביל חנות ספרים?"

galgal12

דיוויד - אני מגחך.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אף אחד. אבל מצחיק שאתה שואל. לאן חשבתי שאני אקח אותך? בר הומואים? תודה אבל לא תודה."

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 18 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next