meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 3 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "זה מפתיע אותך?" אני שואלת.

קרטר - "בכיף. בשביל זה אני פה - בשביל להציל אותך מחנק, ואתה פה..." הוא אומר וממשש אחר משהו, "בשביל להציל אותי מהבלגן, אז ספר לי, איפה הכובע האדום שלי? עם הסמל של ארסנל?" הוא שואל. אני צוחק ומושיט לו את הכובע, זה פחות או יותר הכובע היחיד שאני יודע שג'ונתן מודע למראה שלו - או לפחות היה אם הוא לא שכח - הוא נמצא בסביבה מאז שאני מכיר את ג'ונתן, שזה פחות או יותר גיל 10.

galgal12

איזבל - אני נועצת בה מבט זועם. "את עוד תשמעי ממני." אני אומרת בכעס ויוצאת מהחדר בסערה.

דיוויד - "כרצונך..." אני ממלמל, וחיוכו גדל. הוא נעמד לצידי בזמן שאני הולך.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני תוהה איפה ישנים הבנים שפגשתי היום, הם הרבה יותר נחמדים מהמוזרה הזאת.

קרטר - "בוא נצא." אני מציע

galgal12

איזבל - אני שועטת לכיוון אגף הבנים, לחפש את דרק.

דיוויד - אני שותק.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אנחנו יוצאים, המחשבות על התקף החרדה לא מרגיעות אותי, אני שונא שזה קורה, בדרך כלל זה קורה בגלים, אם היה לי התקף עכשיו, סביר מאוד שהבא יבוא בקרוב

galgal12

מה עם גרייס?

איזבל - "דרק!" אני דופקת על דלת חדרו.

דיוויד - "אלה לא ניית'ן וקרטר?" שואל לפתע תומאס. אני מביט לכיוון שהו א מצביע עליו. "כן. ו..?" "שום דבר." הוא ממהר להגיד.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - אני מחזיק בזרועו של ג'ונתן ומתחיל להגביר את קצב הליכתי לכיוון תומאס, "מה העיניין?" ג'ונתן שואל, הוא לא מבין על מה המהומה.

גרייס - אני מקווה למצוא את אחד הבנים לפחות.

galgal12

איזבל - דרק פותח את הדלת. "מה קרה, איזי?" הוא שואל בדאגה. אני מתחילה לספר לו.

דיוויד - "היי, הם באים לפה." אני אומר.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "טומי!" אני קורא לעבר הנער, אני חושב שג'ונתן מתחיל להבין. תומאס היה החבר הכי טוב שלי כשנייתן לא היה בסביבה, אני חושב שבזכותו שרדתי את השנה ההיא.

גרייס - אני עוברת על הדלתות, דופקת ונענית לשלילה כל םעם

galgal12

איזבל - "איזי, אל תתנהגי כמו ילדה קטנה. היא תחשוב שזה כל מה שצריך לעשות כדי לפגוע בך. את פשוט צריכה להתעלם ממנה, אבל אם היא תעשה לך את זה שוב, אני אטפל בה, בסדר?" אומר דרק בחיבה. אני מהנהנת. "אני אוהבת אותך." אני אומרת בשקט ומנשקת אותו.

דיוויד - אני שוקל ללכת, אבל עד שאני מחליט הם כבר מגיעים אלינו. "קרטר!" קורא תומאס בחיוך. "טומי." הוא מחייך אליו בחזרה. "לא ידעתי שאתה חוזר!" אני מנסה לא להיות מגעיל וללכת משם.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - ג'ונתן ממש "אונס" לי את היד ועוצר לי את זרימת הדם, "מה קורה ניית'ן?" טומי שואל

גרייס - אני לא מוצאת את הבננים

galgal12

בננים? זה בכוונה?

איזבל - דרק מנשק אותי בחזרה בלהט, ואחרי כמה שניות גורר אותי לחדר וסוגר אחרינו את הדלת.

דיוויד - אני מביט בתמיהה במחזה המוזר שמולי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "לא יודע, תגיד לי אתה, חזרת אחרי שנה שלא היית כאן." ג'ונתן אומר

galgal12

איזבל - דרק משעין אותי על הדלת הסגורה - עדיין מנשק אותי - ונועל אותה.

דיוויד - "אני מפספס פה משהו?" אני שואל.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אפריל 2010, אתה מביא 'חומר' ומחלק במתלחות. מאי 2010, אתה מושעה מבית ספר אחרי התעלפות באמצע שיעור ספרות, בדיקת דם ומציאת דברים לא רצויים בבדיקה." אני אומר, הוא מחייך. "מודה באשמה." הוא אומר

galgal12

איזבל - אני כורכת את ידיי סביב צווארו, והוא מתנתק מפי ועובר לנשק את הצוואר שלי. אני מתנשפת.

דיוויד - אני מביט על תומאס. "אה." לא היה לי מושג. לא שטרחתי לברר.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אבא שלי כמעט רצח אותי." טומי אומר, אני לא יכול לשכוח את ההרגשה המדהימה הזאת שהחומר הלא מוכר הזה חילחל בי, זאת הייתה הפעם ההראשונה והאחרונה, והייתי מסטול לגמרי.

גרייס - אני מחליטה לצאת החוצה

galgal12

איזבל - בתנועה מהירה אני מורידה את החולצה של דרק, ושנייה לאחר מכן הוא מוריד גם את שלי.

דיוויד - אני עדיין מרגיש שאני מפספס פה משהו, אבל שותק.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אבל... אני שמח לחזור." טומי אומר ומתמתח, "הבריכה פתוחה? אני מת למתוח את השרירים." הוא שואל. אני מביט לעבר דייוויד.

גרייס - אני מתיישבת על אחד הספסלים

galgal12

איזבל - אני ודרק נשכבים על המיטה שלו, עדיין מתנשקים.

דיוויד - אני מהנהן. "היא פתוחה לארבע שעות הקרובות." אני אומר לאחר שאני מעיף מבט בשעון.

נערך לאחרונה על-ידי galgal12 בתאריך Sat Dec 08, 2012 10:36 pm, סך-הכל נערך פעם אחת

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - למען האמת, אין לי חשק לשחות, זה תמיד מביך, אבל מאחר וכולם מאוד מרוצים מהרעיון של טומי, אני נאלץ להסכים

גרייס - אני עוברת על מאורעות היום עד עכשיו.

galgal12

איזבל - אני חולצת את הנעליים שלי והן נופלות בשקט ליד המיטה, על החולצה של דרק.

דיוויד - "אני לא חושב שאני אבוא..." אני ממלמל.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אתה הולך." ג'ונתן אומר.

גרייס - אני חושבת במירמור על איך תהיה השנה כאן

galgal12

איזבל - "דרק..." אני ממלמלת כשידו עוברת לאורך עמוד השדרה שלי, מהעורף למטה.

דיוויד - אני מביט בו בהפתעה. "סליחה?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "בבקשה בוא," ג'ונתן מתחנן.

גרייס - אני מחליטה לטייל בחצר בחוץ

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 3 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next