meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

3 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 38 מתוך 40]

926שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 2:57 am

galgal12

לילי - כשאנחנו יושבים, ג'וש עדיין לא עוזב את היד שלי. מוזר....

927שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 2:58 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני שותק. ולבסוף לוקח כוס נוספת של מיץ תפוזים

928שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 2:59 am

galgal12

לילי - אני וג'וש שותקים במשך כמה דקות ואז ממשיכים לדבר עד שאפי אומרת שהארוחה הסתיימה ופיניק אומר שהם חייבים לרוץ.

929שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:04 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מנסה לחייך הכי יפה שיש ואומר שלום. אחרי שהם הולכים אפי אומרת שכדאי שנפנה את החדר כדי שיוכלו לסדר אותו בחזרה לקראת ארוחת ערב. אני נכנס לחדר שלי ומביט במראה: נראה שמרוב הפעמים שגירדתי - המייקאפ ירד ובמקומו יש קצת אדום. אני מחליף חולצה ומכנס ונשכב על המיטה.

930שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:06 am

galgal12

לילי - כשאני בחדר שלי אני מגלה שאני מתה מעייפות ואז אני נרדמת. כעבור זמן לא מוגדר הקריאות של אפי לארוחת ערב מעירות אותי.

931שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:09 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני קם מהמיטה מקריאותיה הרמות של אפי. "ררראר!" אני אומר ומפיל את ראשי אחורנית בחזרה על המזרן - "טוק טוק." אבא אומר ונכנס. "דופקים!" אני אומר כשראשי מתחת לכרית. "זה מרגיש כאילו לא זכיתי לרגע של פרטיות!" אני מתלונן. "תהנה מזה כל עוד אתה יכול, עוד יומיים אתה תייחל לחזור לזה." אבא אומר ודוחף אותי קצת.

932שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:11 am

galgal12

לילי - אני קמה בעייפות מהמיטה, ואחרי שאני שוטפת פנים ונועלת נעליים, אני יוצאת עם אמא לארוחת ערב. אני לא ממש רעבה.

933שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:14 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "יאללה,נלך?" הוא שואל. אני מהנהן באי רצון. "אני מקווה שיש הרבה אוכל אכיל. ובריא לשם שינוי." אני אומר. אבא צוחק - "אתה בן 13 וחצי טומי, למה זה מעניין אותך בריאות וקלוריות." הוא שואל כשאנחנו הולכים - אני לא בדיוק מאורגן אבל אני לא רואה שום סיבה שהיא למה לשים נעליים, אז אני הולך רק עם גרביים אפורים ומכוערים אבל עבים וכיפים. "אני לא יודע למען האמת, זה פשוט ככה... אני רוצה להגיע בכושר למשחקים... חוץ מזה... המותרות האלה גורמים לי להרגיש... מוזר" אני מסביר... בערך

934שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:17 am

galgal12

לילי - כשאני מגיעה עם אמא לשולחן, אני כבר בכלל לא מרגישה שאני רעבה, אבל אני יושבת בכל זאת. אמא כנראה מאוד רעבה, והיא מעמיסה על הצלחת שלה הרבה אוכל. טומי ופיטה נכנסים, ובגלל שאין לי משהו יותר טוב לעשות, אני מסתובבת אליהם וסוקרת אותם. כשאני מגיעה לרגליים של טומי אני מגחכת. יש לו רק גרבים על הרגליים. "נעליים יפות..." אני פולטת בצחוק כבוש ומסתובבת לשולחן.

935שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:19 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "תודה. גם שלך" אני אומר ומסתכל על נעלי הלקה האדומות שלה. היא חורצת לי לשון ואני מחזיר לה.
"באף אחת מהשנים שאני מדריכה את המחוז שלכם לא ראיתי כימיה כל כך גרועה בין הנבחרים..." מצייצת אפי.

936שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:21 am

galgal12

לילי - אני מרכינה את ראשי ומסתירה את הפנים עם השיער כדי שאפי לא תראה שאני עומדת להתפוצץ מצחוק.

937שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:22 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "זאת לא כימיה גרועה אפי." אומר אבא. אני מתיישב ולוקח אורז וחזה עוף שנראה ומריח אפילו עוד יותר טוב

938שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:23 am

galgal12

לילי - "אז מה זה כן?" שואלת אפי בנימה מתנשאת, ואני צריכה לגייס את כל כוח הרצון שלי כדי לא לפרוץ בצחוק. אלוהים, הקול שלה כזה מצחיק...

939שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:25 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "זה פשוט מחמאות שהם מחלקים, חוץ מזה - כימיה לא צריכה להיות טובה, הרצון ליצור כימיה טובה הוא מה שעוזר." אבא מסביר ואני רוצה להתפוצץ מצחוק!

940שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:27 am

galgal12

לילי - אני רואה שגם טומי עומד להתפוצץ מצחוק, וזה גורם לי עוד יותר לרצות לצחוק. בסוף אני ממלמלת משהו על זה שאני צריכה לשירותים, ואני רצה מחוץ לחדר. שם אני פורצת בצחוק משוחרר.

941שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 3:32 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מתחיל לאכול את האורז, טעים - הרי מה יכול להיות לא טעים באורז? אבל העוף.. הוא אלוהי ממש! לא רק שהוא נראה טעים - הוא פשוט כזה!!! אני מתענג עליו ולבסוף לוקח עוד חתיכה קטנה ובשביל להרגיש טוב עם עצמי אני לוקח סלט חסה (אף על פי שאני בכלל לא אוהב חסה אבל אין שום סלט אחר על השולחן...) אני אוכל בתיאבון רב. "יש לך בכלל מקום לקינוח?" שואל אבא בצחוק. "לא. אבל אמרתי לך כבר מה דעתי." אני עונה וחוזר לאכול את העוף. קטניס מדברת עם אבא ואפי עם ליסוון והשניה ולילי חוזרת לחדר. "איפה היית לילי?" אני שואל בחיוך. היא מחייכת אליי בחזרה ולוקחת לעצמה עוף ופירה שבכלל לא מגרה אותי, בסופו של דבר אנחנו שותקים כל הארוחה.

942שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 12:50 pm

galgal12

לילי - אני משחקת עם האוכל שלי כי,שוב, אני בכלל לא רעבה. אני לוקחת חתיכה קטנה מהעוף, סתם כדי לבדוק למה טומי כל כך מתלהב ממנו. זה באמת די טעים, אבל הוא בטח לא ממש אוכל מלא סוגים של בשר כמוני... הוא לא יוצא לצוד...

943שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 7:55 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אחרי הארוחה כל אחד הולך לחדרו. אני תוהה עם יש לאבא אפשרות להתקשר לאמא ולשאול לשלומה

944שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 7:58 pm

galgal12

לילי - אני חוזרת לחדר בלי לאכול כמעט כלום. אני נשכבת על המיטה ונרדמת שוב.

945שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 8:09 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני נשכב שוב על המיטה בתקווה לישון..

946שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 8:12 pm

galgal12

לילי - אני מתעוררת בבוקר מקולה המעצבן של אפי. תמיד נחמד להתעורר עם קול מעצבן וחיוך על הפנים...

947שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 8:14 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - סוף סוף אחרי יומיים אני מצליח לישון כמו שצריך! טוב.. לא בדיוק כמו שצריך אבל ישנתי 6 שעות ואני מבסוט!

948שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 8:17 pm

galgal12

לילי - אני קמה ומגלה שהבגדים של אתמול, שנרדמתי איתם, כבר לא עליי ואני מסמיקה. אני לבושה בפיג'מה. אני מחליפה לבגדי אימונים ומזכירה לעצמי ללבוש פיג'מה מחר לפני שאני נכנסת למיטה.

949שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 8:18 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני רואה שיש לי זמן ונכנס להתקלח... מרוב עייפות כנראה אתמול קצת שכחתי

950שירשור לי ולגל ♥ - Page 38 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 28, 2011 8:20 pm

galgal12

לילי - אני נזכרת שלא התקלחתי אתמול, אז אני מתכוונת להיכנס, אבל אמא נכנסת ואומרת לי שצריך ללכת. בסוף אני רק שוטפת את הרגליים, הידיים והפנים ומצחצחת שיניים, ויוצאת.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 38 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next