meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 19 מתוך 40]

451שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 10:19 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "לילה טוב."

452שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Dec 28, 2011 10:41 pm

galgal12

לילי - אני מתכסה בשק השינה אבל לא מצליחה להירדם. אחרי כמה זמן הסופה נחלשת ואני שומעת את ההמנון. אני רואה את טומי יושב באותו מקום ואני מתרוממת לישיבה. הוא מביט בי מופתע.
"לא נרדמת?" הוא שואל. אני נדה בראשי.
"שמעתי את ההמנון אז.." אני אומרת ולא מסיימת. טומי מהנהן ואני הולכת לפתח.
"ברוק תשמח. האן הזאת מתה, לא ג'וש. והבת ממחוז 5." אני מציצה שוב ואומרת "זהו להיום."
"אז נשארנו... 11. עוד 10 מתים לניצחון.הידד." טומי אומר בלי שום שמחה בקולו.
ממש יופי. פחות שני אנשים שיכולים להרוג אותי. כי אני בטוח לא אנצח, אני קטנה. אבל אני רוצה שטומי ינצח אם אני לא. אז אני מעדיפה שיהרגו אותי. אני משפילה את מבטי.
"נראה לי שעכשיו אני יכולה לישון... או שלא." אני אומרת ונכנסת חזרה לשק השינה של טומי.
"בטוח שאתה רוצה לשמור לבד? להישאר איתך?" אני שואלת, למרות שאני מתה מעייפות.
"לא, באמת שזה בסדר. ואני רואה שאת עייפה." הוא מחייך בקושי.
"אוקיי. לילה טוב." אני אומרת שוב.
"לילה טוב." הוא לוחש וחוזר לבהות.
אני נכנסת לשק השינה ונרדמת אחרי כחצי שעה.
"לילי? לילי? את ערה?" לוחש לי טומי בחלום. או שלא בחלום? אני מתעלמת מהלחישות ונרדמת שוב.
אני קמה אחרי זמן לא ברור מקול חבטה. הסופה שככה כבר כמעט לגמרי. אני משפשפת עיניים ומתיישבת. אני רואה את טומי עומד בקושי, נשען על הקיר שליד הפתח, עם מעיל, נעליים ומקל חצי שרוף. אני לא מבינה מה קורה, עד שאני רואה את התיק שעל גבו והשלג הרב על הרצפה.

453שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 12:45 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אופס. אני חושב - איזה שיט!!! אני קופא במקום, לילי גם לא ממש זזה, היא רק מביטה בי: דיי ברור שמבועטת. "לילי..." אני לוחש אבל בקושי אני שומע את עצמי. עיניה בורקות מדמעות שמאיימות לצאת. "לילי..." אני לוחש בקול קצת חזק יותר.
"מה?" היא שואלת, הדמעות מתחלקות במורד לחיה. "זה לא מה שזה נראה לי?! אני סתם רואה אותך מוכן ליציאה?!" היא שואלת.
אני נאנח - אני לא יכול לשקר לה, ויותר מזה: אני לא רוצה לשקר לה. "אני מצטער" אני אומר.
"אנחנו צוות טומי. צוות." היא אומרת וקמה משק השינה. היא הולכת לכיווני: גם אם אני רוצה לברוח, אני בקושי אצליח לעבור שני מטר לפני שהיא תתפוס אותי. היא נעמדת מולי ומחזיקה בכתפיי וגוררת אותי לישיבה.
"אנחנו לא מספיק טובים לך?" היא שואת. אני בוהה בה.
"אנחנו לא מספיק טובים לך? טומי. תענה לי." היא אומרת שוב. אני מביט בה - אני חייב לענות לה. חייב.
"זה לא זה." אני עונה לבסוף.
"אז מה זה?!" היא שואלת. אני רואה כמה היא קרובה אליי - יושבת על ברכי, כשידייה על החזה שלי. כל התנוחה הזאת שלה מכאיבה לי.
"אני לא רוצה להגיע למצב שנשאר ארבעתינו ונצטרך להרוג. אוקיי? אני שונא את זה." אני אומר לבסוף.
"כולנו." היא אומרת לי.
"אני מעדיף למות מאשר להרוג... וכל עוד אני פה - אני לא עושה כלום. אני לא יכול להרגיש שאני... אוף לא משנה..." אני מתחיל לדבר אבל "מאבד את זה".
"לקום ממך?" היא שואלת. אני רק מהנהן. "אוקיי. אבל רק אם תבטיח באמת שלא תנסה להעלם לנו שוב. אם לא הייתי ברורה טומי - לי אתה חשוב." היא אומרת. אני מהנהן - "מבטיח" אני אומר ברצינות.
היא קמה ממני ומתייבשת מולי.

454שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:40 pm

galgal12

לילי - אני מתיישבת מול טומי ומביטה הישר בעיניו בתוכחה. אני לא מפחדת לתת לדמעות שלי לזלוג, כמו בדרך כלל.
"למה בכלל חשבת על זה?" אני שואלת ומושכת באפי.

455שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:48 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אמרתי לך... אני לא רוצה להיות פה כשתשארו אחרונים."

456שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:49 pm

galgal12

לילי - "מי אמר שנשאר אחרונים?"

457שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:50 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אני."

458שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:51 pm

galgal12

לילי - "זה ממש לא בטוח. אני רק בת 12, ג'וליאן עיוור וברוק הבריזה לקרייריסטים."

459שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:52 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אז? כולכם קיבלתם ציון גבוה."

460שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:53 pm

galgal12

לילי - "גם אתה."

461שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:54 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אז?"

462שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:55 pm

galgal12

לילי - "רק ציינתי עובדה. זה בכלל לא קשור, האמת."

463שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:57 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אז... אנחנו קרובים לשמיניה?"

464שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:57 pm

galgal12

לילי - "כן. אבל אל תנסה להחליף נושא."

465שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 7:59 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "את חושבת שנגיע אליה?"

466שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:02 pm

galgal12

לילי - "יכול להיות. תלוי כמה זמן נשרוד עוד בלי אוכל ומים. ותפסיק להחליף נושא. איך בכלל תכננת לברוח?" אני שואלת וכמעט יורקת את המילה האחרונה.

467שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:03 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אני חושב שללכת מפה בלילה."

468שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:06 pm

galgal12

לילי - אני מצביעה על הרגל שלו. ואז על החזה ועל הפנים. "אתה כולך פצוע."

469שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:07 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אל תגזימי..."

470שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:09 pm

galgal12

לילי - "אתה פצוע בפנים, דקרו אותך בחזה, התעקם לך הקרסול והוא עוד לא החלים, כל הגוף שלך מלא שריטות... מה קרה, ישבת בתוך שיח קוצני?"

471שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:10 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "משהו כזה..."

472שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:12 pm

galgal12

לילי - אני מחייכת בקושי. "ואיך תכננת לצאת מהמערה? איך הצלחת בכלל לפתוח כמעט שליש מהחור?"

473שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:13 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אני זריז?" אני שואל-אומר

474שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:14 pm

galgal12

לילי - אני מגלגלת עיניים. עוד לא סיימתי עם השאלות. "מה היה הקול הזה ששמעתי לפני שהתעוררתי? מן קול חבטה כזה. נפלת?"

475שירשור לי ולגל ♥ - Page 19 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Thu Dec 29, 2011 8:17 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני רק מהנהן. "לא משהו רציני..."

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 19 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next