meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

התחלה של סיפור... עוד לא החלטתי בדיוק על שם אבל יש לי כבר רק ראשון (:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next

Go down  הודעה [עמוד 30 מתוך 34]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ירו בו ):

galgal12

מה? מי? למה?

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

מה? ירו בנים ):
מי? איש ביטחון בבית חולים
למה? כי הוא "מסוכן"

galgal12

אידיוט.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

הסדרה הזאת נהיית קריפית ברמות!
בואי אספר לך מה עשיתי מאתמול כשהתנתקתי,
התחלתי לכתוב את פרק 8 ואז אמא שלי הגיעה אז סגרתי את זה ועברתי לקרוא את הפאנפיקים שלי (XD) כי זה לא מצריך אינטרנט. אח"כ ההורים שלי יצאו לסיבוב עם הכלב המעצבן של סבתא שלי והתקלחתי ואחר כך בזמן שחיכיתי לכולם ראיתי פרק של יומני הערפד ויצאנו לאכול ביקנעם... ד"א - היה ממש נחמד חח XD הגענו הביתה, לבשתי פיג'מה והתחלתי לראות את "יום האהבה". אחרי איזה 10 דקות אמא שלי הצטרפה לראות איתי וזה היה ממש נחמד אבל, הגעתי לכמה מסקנות:
- טיילור שרה הרבה יותר טוב מאיך שהיא משחקת
- קרטר ג'נקינס קיבל תפקיד מביך ברמות שם XD
- מביך לראות את הסרט הזה עם אמא XD
- התאהבתי בשם קרטר.
אחר כך הלכתי לישון, קפאתי מקור כל הלילה וקמתי היום בבוקר כשאח שלי אומר לי: "יסמין כבר אכלנו ארוחת בוקר." מה לעזאזל הוא רצה שאני אעשה עם זה??? אניוואי - הייתי קצת על המחשב ואז הלכנו לבריכה והיה ממש כיף ואיזה ילדה אחת שאלה בשמה ובשם אח שלה אם אני ואיתמר רוצים לשחק איתם וגיליתי עליה כמה דברים: קוראים לה צליל, היא בת 12 וחצי עולה לח' ממודיעין, היא חוזרת מסבתא שלה היום למודיעין. חחח בסוף לא שחיחקנו בגלל אח שלי XD ואז חזרנו הביתה נכנסתי לפייס מהמחשב של אבא שלי (פרצתי לו למחשב מוחעחעחעחע!) והתקלחתי, ארוחת צהריים, ראיתי את מיילס כי נורא התגעגעתי ♥ ועכשיו אני למעלה מהמחשב שלי כי לאבא שלי אין אינטרנט משום מה... עוד מעט אני נוטשת את האינטרנט בגלל שאני בסה"כ מחכה שהסרטים יטענו לי ואני אוכל לחזור למטה ולהתנתק מהאינטרנט. חחחחחחחח יש פה בחדר טלוויזיה בשחור לבן! @.@
זהוו! מוזמנת לספר לי על יומל ^^ שבוע טווב!

galgal12

היה לך יום עמוס, הא?
טוב.... היום שלי היה פחות מעניין. אתמול כשחזרתי, קראתי עד שתיים וחצי בלילה, סיימתי את הספר והלכתי לישון. כשהתעוררתי, באחת עשרה, שתיתי תה, ואז השתעממתי לי בלי לעשות כלום, עד אחת. באחת הלכנו לסבא וסבתא שלי ואכלנו צהריים, בארבע יצאנו להיפגש עם חברים, חזרנו בשש ובשמונה ההורים שלי יצאו והם יחזרו באחת בלילה. הידד! חחחח. רואה? פחות מעניין. עכשיו אני אחזור לשחק עם האחים שלי מונופול.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אוקיי - מאז התנתק לי האינטרט, דיברתי איתך, דודה שלי ובת דודה שלי הלכו וחזרתי למחשב, אח"כ ההורים שלי החליטו שנוסעים לחיפה ונסענו לגרנאד ולקניון חיפה ואכלנו שם ומשם לביג ואז חזרנו, התקלחתי ומאז אני על המחשב P:

galgal12

היה כיף?

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

היה בסדר.. הגראנד קניון עצום!!!!!!!!!!!1

galgal12

חחחחחחחחחחחחחח XD העיקר שנהנית.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

כמובן שלא נתנו לי לקרוא כמו שצריך בסטימצקי...

galgal12

כאילו שלי נותנים.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

יש תקווה!

galgal12

תקווה למה?

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אוקי דוקי - סיכום יומי:
קמתי, אכלתי, הייתי על המחשב, הלכתי לבריכה - היה נחמד וקר. חזרתי לבית של סבתא שלי, אכלנו ארוחת צהריים, ראיתי טלווזיה, אח"כ משחקי הרעב החלק הראשון XD, שוב מחשב, נסענו שוב לחיפה לאיזה מתחם קניות והסתובבנו בו יותר מידי זמן, הלכנו לאיזה ידיד של אבא שלי ונתקענו אצלו בערך שעה (נתקענו אומר - ישבנו על ספה ואכלנו בנימוס את הבייגלה וראינו חדשות בזמן שאבא שלי וידיד שלו דיברו על גאד נווס וואט.) נסענו ליקנעם, אכלנו בארומה (9 וחצי בערב) חזרנו הביתה, התקלחתי שוב ועכשיו אני תוהה אם בא לי ללכת לישון.
ספרי לי על יומך D:

galgal12

בכיףXD קמתי, אכלתי, הלכנו לבריכה, חזרנו בשלוש, אכלנו צהריים, התקלחנו, התארגנו, יצאנו לסופרלנד (היה כל כך כיייייף!!!), חזרנו ואכלנו ערב. זהו!

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

עוד פעם חיפה! אני נוסעת לסיור עם אמא שלי, ואבא שלי ואח שלי הולכים לקרטינג - מבחינתי: זה אחלה!!

galgal12

חחחחחחח תהניXD

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

תיקון - קמתי בבוקר, חזרתי לישון. העירו אותי ב9, אכלתי סלט והייתי על המחשב. האזנתי לשיחה של הורי ואחי, אח שלי בא לומר לי שאני ואמא שלי לא נוסעות לבהאיים (הוא לא קולט רמזים!!). בסוף נסענו לקרטינג ואני ואמא שלי הלכנו לקניון. נסענו הביתה, בדרך עצרנו לאכול (להורים שלי יש מצב רוח טוב בכמה ימים האחרונים..) המשכנו לסופר, הגענו הביתה. מחשב!!

galgal12

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח XD אמרתי לך פעם שאת מצחיקה?

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

משפט קיפ קלאם חכם:
התחלה של סיפור... עוד לא החלטתי בדיוק על שם אבל יש לי כבר רק ראשון (: - Page 30 Keep+calm+and+%2842%29
התחלה של סיפור... עוד לא החלטתי בדיוק על שם אבל יש לי כבר רק ראשון (: - Page 30 Keep+calm+and+%2859%29

galgal12

אני בעד! טוב, נראלי שאני עומדת ליישם את זה. עכשיו.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

חחחחחחחחח הלוואי והיה לי כוח XD

galgal12

מסתבר שלי יש.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גם לי עומד להיות (:3

יאללה עיר של מהתחלה D:

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 30 מתוך 34]

לך לעמוד : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Next