meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

עוד שירשור! שירשור לגל ולי 3> עיר של...

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 20 מתוך 40]

galgal12

אנאבל - "אני תוהה לעצמי למה." אני מחקה את נימת קולה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "שלום!"
עוד שירשור! שירשור לגל ולי 3> עיר של... - Page 20 Tumblr_mflsc5AjSx1rr3l61o1_500

galgal12

אנאבל - אני מגלגלת עיניים וקמה.

חחחחחחחח נכון. מי שלא - הוא קרימינל!

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

galgal12

אנאבל - אני יוצאת מחדרה של קייט באנחה.

הו, פאק. עלו עליי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני מחפשת את המסרק

galgal12

אנאבל - אני מחליטה לטייל בבית קצת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני מוצאת את המסרק ומסרקת את שיערי בעצבנות

galgal12

אנאבל - אני מוצאת מדרגות עץ שיורדות למטה, מסתכלת לצדדים כדי לבדוק שאני לבד ויורדת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "היי..." סבסטיאן נעמד בפתח. "היי." אני אומרת. "אולי תספר לי למה את לא יוצא עם אף אחת כבר שנתיים?" אני שואלת. הוא נאנח. "זה סיפור ממש ארוך, והבטחתי לעצמי שאני לא אחזור על הטעות הזאת לפחות עד שאתחתן." הוא אומר. "שכבת עם מישהי?" אני שואלת. "את לא טיפשה." הוא אומר. "חשבת שאני טיפשה?" אני שואלת. "חס וחלילה." הוא נאנח, "הייתה לי ידידה טובה, יום אחד נכנסנו למרתף היינות באחוזה של המשפחה שלה ושתינו יותר מידי. בלילה כבר היינו במיטה שלה. עירומים." הוא מתחיל, "זאת הייתה הפעם הראשונה שלי, הייתי בן 17, תמים למדי. היא גדולה ממני בשנה, מאורסת. אחרי כמה שבועות היא גילתה שהיא בהריון, הארוס שלה היה כל אותו הזמן ברוסיה, באיזו משימה חשובה. מכיוון שהייתי היחיד שבילה איתה את הזמן ידעו שזה אני מההתחלה. משם העניינים רק הסתבכו. אסור היה למישהו לדעת על זה. שלחו אותי מאידריס לשישה חודשים לשמור בצרפת. גלות קצרה. כשחזרתי היא הייתה נשואה, אם טרייה, והמסדר סידר לי צו הרחקה מהאחוזות בדרום. כולל שלי. למשך עשר שנים. הייתי מאוד מופתע שהזמינו אותי לחתונה." הוא שותק. מתיישב על המיטה ומשעין את מרפקיו על ברכיו, הוא מאדים. "אז אתה לא אונס סדרתי." אני אומרת, באיזושהי קלילות, הוא מצחקק. "לא. לא ממש." הוא אומר בשעשוע ומחייך, "למה ברחת? כי את מפחדת שהחבר הערפד שלך ישמע וימצוץ את הדם שלך כמו דם חתלתולים?" הוא שואל. "לא." אני עונה נחרצות. "אני פוחדת מהמצפון של עצמי. אני לא מוכנה לבגוד בו." אני אומרת. "כי אני פוחדת שזה לא ירגיש אמיתי." אני ממשיכה, "איך תדעי אם לא תבדקי?" הוא שואל. אני מביטה עליו, מבטו נעוץ בי. הוא מתקרב אליי ומנשק אותי על לחיי, מתקרב לשפתיי ומנשק. אני מתמסרת לנשיקה וכורכת את ידי סביב צווארו.

galgal12

אנאבל - כשאני מגיעה לתחתית המדרגות, אני מגלה מרתף ישן וטחוב, ריק כמעט לחלוטין, מלבד שלושה ארגזים שעמדו בצד והעלו אבק.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אל תפסיק." אני לוחשת לאוזנו

galgal12

אנאבל - אני בוחנת את הארגזים בשקט, ומנסה לפתוח אותם. הם נעולים. באנחה אני חוזרת למטה, ובדרכי לחדר שלי אני עוברת על פני החדר של קייט ותופסת אותה מתמזמזת עם סבסטיאן. הם לא מבחינים בי, אז אני ממשיכה ללכת.

galgal12

קתרין - אני דוחפת את סבסטיאן לשכיבה.

galgal12

אנאבל - אני מגיעה למטבח, ומתחילה לפתוח את המגירות.

galgal12

קתרין - סבסטיאן מתנער ממני פתאום.

galgal12

אנאבל - אחרי כמה דקות של חיטוט במגירות, אני מוצאת סכין חדה ובקבוק אלכוהול קטן. אני חוזרת למרתף.‬

galgal12

קתרין - "מה קרה?" אני שואלת.

galgal12

אנאבל - כשאני חולפת שוב, במהירות, על פני החדר של סבסטיאן, אני קולטת בזווית עיני את שניהם על המיטה, ומגחכת קלות.

galgal12

קתרין - "אני לא יכול. אני לא יכול." סבסטיאן מתחיל להלחץ/

galgal12

אנאבל - אני יורדת במדרגות למרתף, אחת מהן חורקת קלות.

galgal12

קתרין - "זה בסדר. לא לוחצת." אני אומרת.

galgal12

אנאבל - אני פותחת את הבקבוק בדרכי למטה ולוגמת ממנו ארוכות.

galgal12

קתרין - "לכי לישון ליידי קתרין..."

galgal12

אנאבל - אני משתמשת בסכין כדי לנסות לפתוח את הארגזים שבמרתף.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 20 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next