meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

3 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 22 מתוך 40]

526שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 06, 2011 10:09 pm

galgal12

לילי - החדר חשוך. אין לי מושג מי זה. הדלת נפתחת. אני מסתובבת ורואה את טומי, פיטה ואמא. הם מבוהלים.

527שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 06, 2011 10:10 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מתנשף..

528שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 06, 2011 10:12 pm

galgal12

לילי - אני מסתכלת על טומי. הוא נראה דיי מפוחד. אני מסתובבת בחזרה לדמות אבל לא מצליחה לראות אותה. אני שוב מסתובבת, ונראה שטומי מזהה אותה.

529שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 06, 2011 10:13 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

פיטה - "מה לעזאזל אתה עושה פה?"

530שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 06, 2011 10:13 pm

galgal12

לילי - אני הולכת אחורה בצעדים איטיים ומתקרבת אל אמא. "מי זה?" אני לוחשת.

531שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 06, 2011 10:14 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

פיטה - אני מחכה לתשובה

532שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 06, 2011 10:15 pm

galgal12

לילי - אמא נדה בראשה בתסכול, כאומרת 'אין לי מושג'.

533שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 06, 2011 10:16 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

יווואו אין לי מושג מי זה! הלפ!

פיטה - מחכה!

534שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 06, 2011 10:19 pm

galgal12

טוב, זה לא עומד להיגמר אז... שיהיה

לילי - הדמות מתקדמת צעד אחד קדימה. אמא מתנשפת בבהלה. "אמא?" אני שואלת בפחד. "לא נכון!" טומי קורא. "שאלתי, מה אתה עושה פה?" הקשה פיטה. "מזמן לא התראינו." אומר הנשיא לשעבר סנואו בחיוך מרושע.

535שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 07, 2011 12:32 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אבל הוא מת! "המורדים הצליחו להפיל את הנשיא סנואו!"

--

טומי - אני המום

536שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Nov 07, 2011 9:51 pm

galgal12

לא! תיקון: המורדים הערימו על הנשיא סנואו!!

---

לילי - הנשיא לשעבר ממשיך לחייך. "מה אני עושה פה?" הוא חוזר "עומד!" הכריז, ואם לא הייתי כל כך מפוחדת, הייתי מתפוצצת מצחוק עכשיו.

537שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Nov 08, 2011 12:07 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "כל כך דומים" אומר סנואו ומתקרב אליי, הוא כמעט נוגע בי אבל אבא מעיף את ידו. "לא." הוא אומר והנשיא מתרחק.

--

עברית זאת כזאת שפה תקועה!
באנגלית זה "DONT"! "לא" נשמע עלוב /:"

538שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Nov 08, 2011 9:09 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

לילי - אמא סיפרה לי קצת על סנואו. אבל אני בקושי יודעת עליו חוץ מזה שהוא היה פעם נשיא, הוא אימלל את אמא ופיטה ובגללו הם כמעט מתו ועכשיו הם צריכים להעמיד פנים שהם מאוהבים. כבר ממבט ראשון אני בטוחה שאני שונאת אותו.

539שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Nov 08, 2011 9:13 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי שעושה לי בעיות בלי סוף >< - אני זז צעד... ועוד אחד וממהר בהמשך המסדרון עד שאני פוגש באווקס אחד. "אממ שלום, אני לא יודע עם זה הדברים שמתפקידך לטפל בהם אבל... איך אני אומר לך את זה? יש פסיכי מטורף בחדר של לילי... נוו הקטנטונת היפה הזאת? אתה יכול להודיע למישהו על זה... שיעוף מכאן? שיואו תודה." אני אומר במהירות והאווקס עושה אחורה פנה והולך לאנשהו.

540שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sat Nov 12, 2011 2:20 am

galgal12

הקטנטונת היפה הזאת? חחח לילי מודה לך....

לילי - הלב שלי דופק במהירות והדם עולה לי לראש. אני מפחדת. בחיים שלי לא פחדתי ככה. "אז..." אומרת אמא במתח מפוחד "מה לעזאזל אתה עושה פה? חוץ מלעמוד?" הוסיפה במהירות שמתי לב שטומי נעלם. איפה הוא?

541שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sat Nov 12, 2011 2:23 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

תודה שהגבת XD תתחברי לג'ימייל XD

--

טומי - אני עוקב אחרי האווקס במבטי ותוך דקה או שתיים מתקרב אליי מישהו שלבוש כאוכף שקט - "בהמשך המסדרון." אני מצביע לפני שהוא בכלל שואל אותי על הא ועד דא..

542שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sat Nov 12, 2011 5:24 am

galgal12

חחח בבקשה אבל אל תתרגלי לזה... אני אצל סבתא שלי ואבא שלי עוד לא תיקן את האינטרנט...

לילי - אלוהים, איפה טומי? איפה הוא? לפתע אני מרגישה שמישהו עומד מאחורי. אני מסתובבת. זה נראה לי כמו אוכף שקט. בבת אחת אני מרגישה הקלה. אוכף השקט נכנס לחדר ואחריו טומי. הדם אוזל מפניו של סנואו.

543שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sat Nov 12, 2011 5:10 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אוכף השקט מלמל משהו ואיכשהו מתקרב לסנואו ומרדים אותו. הוא לוקח אותו. "אל תדאגו. הוא לא יגיע לכאן שוב." הוא אומר ופונה לצאת, שסנואו תלוי על כתפו. אני מביט בלילי שנראת מפוחדת עד מוות, "מ..מה זה ה..היה?" היא שואלת מבולבלת. "פסיכי." אומר אבא ויוצא בכעס, אני מביט בקטניס, מחכה שמשהו יקרה אבל היא רק אומרת: "אני מניחה שעכשיו זו רק היתה הכנה לימים הבאים על הרכבת..." היא אומרת ומלטפת את לילי המפוחדת... "אווו ברצינות? רק תעשו טובה - תסגרו את הדלת, טוב?" אני מבקש בשיעמום מקטניס. "תקשיבו - אני יודעת שזה... איך אגיד? מוזר לכם... אבל אנחנו באמת מצטערים... אני יודעת, כמה קשה לסלוח... אבל... אתם, שניכם, הדבר היקר והחשוב ביותר שיש לי ואבא שלך... אם תתנו לנו לדבר על כך..." היא אומרת ומסתכלת על שנינו במבט מתחנן.

--

מוחעחעחחעחע!
יש מצב את עושה ש-לילי מפחדת להיות בחדר, והיא אומרת להם את זה בארוחת ערב... באלי שאפי תגיד לה לישון בחדר של טומי (:3

544שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 13, 2011 1:21 am

galgal12

כן..

לילי - אני נושפת אוויר בחוסר סבלנות, אבל לא עונה. אני מסתכלת על טומי בציפייה שיענה.

545שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 13, 2011 1:24 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אפי נכנסת מזועזעת מעט לחבר מנגבת את מצחה במטפחת שתואמת לבגדיה הססגוניים... "אנחנו לא עומדים בלוח הזמנים. קדימה! ארוחת ערב!" היא מכריזה. וכולם יוצאים והיא בעקבותינו...

546שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 13, 2011 1:28 am

galgal12

חחח...

לילי - כבר ארוחת ערב? איך שהזמן עובר... כשלא נהנים. אני הולכת במסדרון אחרי אפי ואמא, וטומי בעקבותיי. לפי מצב הרוח של אפי, אני מבינה שהיא עדיין לא שמעה על מה קרה בחדר שלי הרגע.

547שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 13, 2011 1:30 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

היא מזועזעת XD

--

טומי - אני הולך אחרון...

548שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 13, 2011 1:32 am

galgal12

חחח מתוחכמת שכמותך

לילי - אנחנו מגיעים לשולחן שישבנו בו בארוחת צהריים ויושבים בדיוק באותם מקומות. השולחן גדוש מאכלים חדשים, ששוב, אין לי חשק לאכול.

549שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 13, 2011 1:35 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "איפה אבא שלי?" אני שואל ומביט במקום הריק

550שירשור לי ולגל ♥ - Page 22 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Sun Nov 13, 2011 1:36 am

galgal12

לילי - אמא מושכת כתפיים, בדיוק כשפיטה נכנס לחדר. אני חושבת על זה שאני ממש לא רוצה לישון בחדר שלי...

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 22 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next