meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

2 posters

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 2 מתוך 40]

26שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Jan 24, 2012 10:44 pm

galgal12

לילי - "אני בטוחה שהיא יודעת את זה..."

קטניס - "בסדר. אני אשאר." אני אומרת ומסתכלת על פיניק הבוכה.

27שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Jan 24, 2012 10:47 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - "אני מקווה..." הוא אומר.

פיטה - אני מהנהן ויוצא לעבר אולם נותני החסות. כל הסיפור הזה הוא כמו מכירה פומבית, אנשים חסרי חיים מהקפיטול שיושבים ובוהים במה שהם רוצים, בזמן הזה במחוזות אפשר גם להציע כסף. אני מתיישב ומביט באנשי הקפיטול.

28שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Jan 24, 2012 10:50 pm

galgal12

לילי - "אני בטוחה."

קטניס - אני מסתכלת על הטלויזיה.

29שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Jan 24, 2012 10:51 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - האש נדלקת ואני מביט בה

30שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Jan 24, 2012 10:52 pm

galgal12

לילי - אני נשארת רגע ליד ג'וש, מרגישה בחומה של האש.

31שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Jan 24, 2012 10:53 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מביט בהם, אני לא מבין מה אני אמור לומר, או איך לומר - כי לרוב, כשאני אומר משהו - זה רק מכאיב יוץר

32שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Jan 24, 2012 10:55 pm

galgal12

לילי - אני מסתכלת על טומי.

33שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Tue Jan 24, 2012 10:58 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - מבטי נלכד על לילי, 'מה?' מבטי שואל

34שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:02 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טוב אז... התגובה שלך:

לילי - אני נקרעת חסרת אונים בין טומי, שעדיין מסרב לדבר, לבין ג'וש, שאמנם מדבר אבל שקוע כל כולו בעצב. לבסוף אני שואלת את ג'וש שוב, "אתה רוצה להיות לבד?" והוא מהנהן. אני עוברת לשבת ליד טומי. "איך הצלחת לעשות מדורה?" אני שואלת אותו בהפתעה ובהערכה. לא ידעתי שהוא יודע. הוא מושך בכתפיו. אני מושיטה את ידי אל המדורה ומחממת אותן. "אתה רוצה לדבר?" אני שואלת. הוא מושך בכתפיו שוב. "אתה רוצה לספר לי משהו?" אני ממשיכה לשאול. הוא מהסס, ולבסוף עושה תנועה לא החלטית עם הראש. "בסדר." אני אומרת ונותנת לו נשיקה קטנה על הלחי. אני נשענת על קיר המערה החשוכה, וחושבת על ברוק. איך זה יכול להיות? למה? מתי בכלל היא הספיקה להגיע לשם? אני מנסה לשחזר את מה שקרה. אמרתי להם להתרחק, והם התרחקו. ראיתי את זה. אחר כך, המפלצת ההיא נהמה ואחד מהם צעק לי להיזהר או משהו כזה. ואז... ברוק באה לעזור לי? ונפגעה במקומי? לא. לא יכול להיות. זה בגללי. ברוק מתה בגללי. בגללי ג'וש עכשיו מתאבל. בגללי, אני דיי בטוחה, בקפיטול, פיניק מתאבל. בגללי בטח אנני מתאבלת במחוז 4. בגללי, לא רק אנני מתאבלת, אלא גם עוד המון אנשים. אני בטוחה בזה. אני בטוחה שברוק היא אדם חברותי, שהיא אדם נחמד, שעוזר, ואני בטוחה שהיא מכירה שם המון אנשים, שעכשיו עצובים ומתאבלים בגללי. רק בגללי. למה לא עשיתי משהו? הייתי יכולה להציל אותה, או למות במקומה. או ששתינו היינו מתות. אבל למה דווקא היא? היא בן אדם מקסים. זה לא בסדר. המשחקים האלה מטומטמים לגמרי. אי אפשר ככה יותר. אני קמה בכעס. לא ג'וש ולא טומי מסתכלים עליי. אני יוצאת מהמערה ומתיישבת על השלג. אני קוברת את פניי בין ידי ובוכה. אני פחות או יותר לבד פה עכשיו. טומי לא מדבר. ג'וש מתאבל (בגללי) על ברוק. ברוק.... מתה. אני עדיין לא מאמינה. זה לא יכול להיות. ההמנון מתנגן בשמיים, מתעלם לגמרי מהעובדה שאני בוכה. ברוק... הנער ממחוז 11... וזהו. נשארנו חמישה. השניים ממחוז 2. ג'וש. אני וטומי. ארבעה מאיתנו עומדים למות. ואני עומדת להיות ביניהם. טומי ינצח. או ג'וש. אני לא מוכנה שאחד מהקרייריסטים ממחוז 2 ינצחו. לא. הם ימותו, ואני אדאג לזה אישית, גם אם זה הדבר האחרון שאני אעשה.

התגובה שלי:
טומי - אני מביט במדורה, למה כל זה קורה בעצם? למה הייתי צריך להיות כל כך כל כך מטומטם וללכת למשתה הדפוק הזה?! למה אבא שלי כל כך טיפש? ולמה לעזאזל הייתם חייבים למרוד...
מיליון ואחת שאלות מתרוצצות כעת בראשי, ההמנון מתנגן ואני מביט דרך פתח המערה בשמיים... ברוק והנער ממחוז 11. "עוד שניים ירדו. נשארנו 5." אומר ג'וש. אני מביט בו, "משחק דפוק." הוא אומר, ספק לי, ספק לאוויר. אני מביט בו. "אל תגיד לי שאתה לא מסכים בסדר? כי אני יודע שאתה בן 14, ונראה לי שאתה חכם ולא כל כך טיפש." אני תוהה אם זאת הייתה מחמאה, אבל אני נזכר שזאת הדרך של ג'וש להוציא תסכולים - לרדת על אנשים. אני רק מביט בו. כמה שהוא צודק...

35שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:15 am

galgal12

לילי - אני ממשיכה לבכות.

36שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:17 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני משחק עם אבן קטנה, ג'וש עסוק בללכת במעגלים מסביב למערה ולילי... רגע - איפה היא?

37שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:18 am

galgal12

לילי - אני בוכה ובוכה לתוך ידי. העולם לא הוגן.

38שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:18 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני קם ומביט החוצה, אני רואה את לילי יושבת בחוץ. אני הולך אליה ומתיישב לידה

39שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:19 am

galgal12

לילי - אני מציצה מבין אצבעותיי אל טומי.

40שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:21 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מחייך חצי חיוך ומלטף את כתפה.

41שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:22 am

galgal12

לילי - אני ממשיכה לבכות. "זה לא הוגן, טומי. זה פשוט לא הוגן."

42שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:23 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מחבק אותה חזק.

43שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:24 am

galgal12

לילי - אני מניחה את ראשי על כתפו של טומי ומתאמצת להפסיק את הדמעות. "זה בגללי."

44שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:25 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני מניע בראשי לשלילה.

45שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:26 am

galgal12

לילי - "כן. זה בגללי. בגללי ברוק מתה. זאת אשמתי."

46שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:27 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני כותב על הקרקע - לא.

47שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:28 am

galgal12

לילי - אני נדה בראשי. "אתה לא צריך להיות נחמד אליי. זאת אשמתי. הייתי יכולה לעשות משהו. אני יודעת את זה, וגם אתה."

48שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:32 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני כורך את ידי סביבה, ומחבק אותה חזק. אם היא תמות... אניץץץ

49שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:33 am

galgal12

לילי - לא. זה לא מגיע לי. אני הודפת מעליי את ידיו של טומי בעדינות. "זה בגללי." אני ממשיכה לבכות.

50שירשור לי ולגל ♥ - Page 2 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Wed Jan 25, 2012 2:36 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טומי - אני כתוב על האדמה/שלג לא. לא. לא. לא. לא. לא. לא. לא.

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 2 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next