meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

שירשור לי ולגל ♥

3 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 29 מתוך 40]

701שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 12:46 am

galgal12

לילי - "ברור שאני בוטח בך," ג'וליאן צוחק. "אם לילי בוטחת בך אז גם אני." הוא אומר.

702שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 12:49 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - אני מחייכת בעצב. לבטוח בי ככה סתם...

טומי - אני פוחד שאני עומד להקיא. לילי מסתובבת ואני שומע את נעליה הולכות. אני רואה את כתמי הדם.

703שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 12:50 am

galgal12

לילי - אני נזכרת לפתע בתיק שלי. "אנחנו בני ברית עכשיו, נכון?" אני שואלת את ברוק. היא מהנהנת ואני ממשיכה. "אז אם כן, אני חושבת שכדאי שתדעי מה יש לנו, זאת אומרת איזה ציוד יש לנו." אני מושיטה לה את התיק שלנו ושק השינה.

704שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 12:53 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "וואו..." אני אומרת ומחייכת.

705שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 12:54 am

galgal12

לילי - אני מהנהנת. "ג'וליאן נתקע בו כשרצנו מקרן השפע והרים אותו... ביחד עם הסכין שלו. השק שינה היה קשור לקשת שלי."

706שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 12:59 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "אתם טובים." אני אומרת.

טומי - "לילי..." אני מתחנן אליה. היא הולכת, אבל המסדרון לא נגמר.

707שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:00 am

galgal12

לילי - "נגיד ש... ג'וליאן הוא הטוב מבינינו." אני אומרת.

708שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:02 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "אני ואת נשמור. מה דעתך?" אני מציעה.

טומי - כל הגוף שלי כואב ואני רןעד. שיגמר כבר אני מייחל

709שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:06 am

galgal12

לילי - "אני סומכת עלייך, אבל אם בא לך אז בסדר. אני לא עייפה. וקודם, כשהכריזו על המתים, ראית שהצלחתי ללכת לפתח, אם זה מדאיג אותך." אני אומרת.

710שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:10 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - אני מחייכת חיוך עצוב. ומתיישבת ליד המדורה. כל כך נעים להיות לידה

711שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:12 am

galgal12

לילי - אני מושיטה לג'וליאן את השק שינה. "לילה טוב." אני אומרת. הוא מחייך ומחזיר לי "לילה טוב." הוא נכנס לשק שינה ואני קמה ממקומי והולכת, יותר בקלות, ליד המדורה.

712שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:14 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "נוכל... מחר... לחפש את טומי?" אני שואלת בהיסוס.

טומי - אני מתחיל לחשוב שאני מאבד את ההכרה.

713שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:17 am

galgal12

לילי - אני מביטה בה בהפתעה. היא כרגע ביקשה ללכת לחפש את טומי? "בטח." אני אומרת, שמחה לדעת שמחר כנראה אני אפגוש את טומי. "את רוצה לחפש את ג'וש אולי?"

714שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:19 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "לא." אני אומרת בהחלטתיות. "אני ביקשתי ממנו. ביקשתי ממנו שאם נמצא אחד את השניה שיהרוג אותי. אני לי מניע לזה עכשיו." אני מסבירה.

715שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:19 am

galgal12

לילי - או...קיי... אני לא אשאל. "טוב..." אני אומרת בהיסוס.

716שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:23 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "מה קרה בינכם? זאת אומרת. למה את סולדת מלהיות איתו..." שואלת לילי. "אני לא יודעת." אני משקרת לה. "למה את אמרת את מה שאמרת בראיונות?" אני שואלת, בתקווה שיש משהו מעניין יותר להראות.

ג'וש - "אני לא היחידה שלא שמעה שום תותח יורה נכון?" שואלת פריס, הנערה ממחוז 2. "איזה תותח?" אני שואל, "טומי גוסס." הוא אומר בניצחון. מה? אני מת לשאול, ויותר מזה - אני מת ללכת לראות לשלומו. "מה ששמעת. אבל הוא ממש חזק אם הוא עוד חי..." הוא מהמהם

717שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:26 am

galgal12

לילי - אני מתפללת שלא יראו עכשיו את הקטע הזה. אני שולחת בברוק מבט מאיים, שאומר "אל תגידי כלום על זה!". "למה את מתכוונת?" אני שואלת בתמימות.

718שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:28 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - אני קופצת שפתיים. "סתם... חייבת להיות סיבה. ו... אני ראיתי ראיונות כל חיי, ואני מכירה את הנפשות הפועלות." אני אומרץ

719שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:29 am

galgal12

לילי - "מה זאת אומרת? דרך אגב, השמלה שלבשת הייתה מהממת. היא ממש החמיאה לך." אני משנה נושא, מקווה שהיא תבין.

720שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:31 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "תודה. גם שלך היתה ממש יפה. ועליי לציין שטומי היה לבוש מדהים." אני אומרת, מבינה את הרמז.

721שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:33 am

galgal12

לילי - "תודה. הסטייליסטית שלי עבדה על השיער שלי במשך שעתיים. עדיין כואב לי מהמשיכות." אני צוחקת, ונוגעת בשערי האסוף לצמה על הצד.

722שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:34 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "לא שמעת על המשפט 'בשביל יופי צריך לסבול'?" אני צוחקת.

723שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 1:35 am

galgal12

לילי - "כן... אבל שעתים זה קצת מוגזם לדעתי..." אני אומרת. ברוק צוחקת שוב. אני מחייכת. ג'וליאן זז בשק השינה מאחורינו, ושתינו מסתובבות להסתכל עליו.
"הוא לא שונה בהרבה כשהוא ישן... גם כשהוא ער הוא בקושי מדבר..." ברוק אומרת כשג'וליאן מתחיל למלמל בשנתו. אני צוחקת.
"הוא דווקא נורא נחמד וחברותי כשהוא רוצה," אני אומרת "והוא גם יכול לדבר הרבה אם בא לו."
אני וברוק מסתובבות בחזרה וצופות על הקרקע, במרחק של כעשרים צטרים מתחתינו כשאנחנו שומעות קולות מדברים.
"תכבי את המדורה.." אני ממלמלת לברוק ועוזרת לה לשפוך עליה שלג שנערם בפתח.
אני ישר מזהה את חבורת המיועדים. אלה הקרייריסטים.
"איך הם שורדים בסופת שלגים הזאת?" אני לוחשת לברוק.
"אין לי מושג. אני לא איתם." היא אומרת. "את יכולה לשמוע מה הם אומרים?" היא שואלת.
אני מהנהנת ואורמת לברוק מה שאני מצליחה לשמוע. הם לא ממש מתאמצים להיות בשקט.
"את בטוחה שפצעת אותו בחזה? עמוק?" שואל מיועד אחד. אני מזהה אותו כמיוע ד ממחוז 2.
"כן. אני לא מבינה איך הוא שורד בקור כזה, עם פציעות כאלה ובלי בגדים חוץ ממכנס וגופייה. הוא לא נורמלי." עונה הנערה ממחוז 2.
"הטום הזה ממש עולה לי על העצבים עכשיו..." אומר הנער ממחוז 1. טום? אני מכווצת את מצחי.
"זה טומי." מתקנת אותו אחת הבנות. הלב שלי מפסיק לפעום.
"הוא דיי חזק, זה לא מפתיע אותי." אומר ג'וש. ג'וש! הוא יודע על זה ולא עושה כלום? אני מביטה בברוק כשהם ממשיכים ללכת ואני לא שומעת אותם יותר.

724שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 2:04 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

ברוק - "את חושבת שהם... באמת פצעו אותו?" אני ממלמלת.

725שירשור לי ולגל ♥ - Page 29 Empty Re: שירשור לי ולגל ♥ Mon Dec 19, 2011 2:05 am

galgal12

לילי - "איזה סיבה אחרת יש להם להגיד את זה?" אני שואלת ומחווירה. "אנחנו חייבות לצאת לחפש אותו." אני אומרת בהחלטיות. "עכשיו."

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 29 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next