meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

פנימיית ליברטי. שירשור ((:

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 35 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

כן למה?

קרטר - אני רץ במורד המדרגות, מתנגש במישהי, קנדליקה, "אוחח שוב את?" אני שואל אותה וממשיף ללכת, היא מגבירה את קצב הליכתה והולכת לצידי

galgal12

דיוויד - "שוב תודה." אומר תומאס לפתע, בזמן שאנחנו צועדים בשקט. "על זה שסידרת את הכל עם ההורים שלך." הוא מסביר כתשובה למבטי השואל. אני מהנהן. "בטח. אין בעיה."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "עוד לא נרשמת לטיול." היא אומרץ

galgal12

דיוויד - "חכו רגע!" אני שומע צעקה מאחוריי ומסתובב. "או, היי גרייס." אני אומר כשהיא נעצרת לידנו, מתנשפת קלות. אני מתכופף ומרים את הכובע שלה שנפל על הרצפה כשהיא רצה. "הפלת אותו." אני אומר את המובן מאליו וחובש אותו על ראשה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר - "אני ארשם מחר." אני אומר

galgal12

אהמגרייסאהמ

דיוויד - "תודה." גרייס אומרת.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "אז.. ליל גאי פוקס שמח!" אני אומרת

galgal12

דיוויד - "גם לך." אני מחייך. אנחנו ממשיכים ללכת, יוצאים מבית הספר ופונים לשטח המדורה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - "זה נשמע כל כך מגניב. בדרך כלל בליל גאי פוקס הייתי יוצאת עם חברים לשבת מתחת לגשר היינו מדליקים מדורות ומרססים פנימה ספריי צבע. שותים רד בול וכל זה."

galgal12

דיוויד - "וואו, גרייס המורדת." אני מגחך. "מרססת מנהרות. את הצד הזה שלך עוד לא הכרתי."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - תומאס מחייך, "מרדנית קטנה." הוא מניד בראשו כלא מאמין, "היית גם מסניפה או סתם מרססת מדורות?" הוא שואל. אני מביטה עליו, מנסה לפענח את הבעתו, "פעם אחת." אני מגלה, "לא משהו חזק." אני מוסיפה, תומאס מניד בראשו ומגחך, "יותר מידי פעמים. ניצחתי." הוא אומר. "אני חושב שזה הפסד," מתוודה דייוויד, "אז אני מנצח, כי הסנפתי אפס פעמים." הוא מספר ומחייך. "יש לך במה להתגאות.." אני אומרת וטופחת על שכמו.

galgal12

דיוויד - "אני חושב דווקא שגרייס ניצחה. היא לא הייתה על סמים."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אני ותומאס מחליפים מבטים ואז מהנהנים במרץ.

galgal12

דיוויד - "חסרי תקנה..." אני ממלמל.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גרייס - אנחנו רואים את קרטר בכניסה, כמעט מת משיעמום

galgal12

דיוויד - "היי, קרטר." אני קורא אליו. הוא קופץ וקם. "איזו התלהבות." אני צוחק. "יאללה. איפה המדורה הזאת, תומאס?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קרטר וגרייס (כי אין מה לנטוש) - "ביער האפל. מוחעחעחע. לא סתם, הוא ביער." תומאס אומר

galgal12

דיוויד - אני מביט לכיוון היער. "כן, אני חושב שאני רואה את זה." אני אומר. עשן מיתמר מעל העצים. אנחנו יוצאים משטח בית הספר והולכים לכיוון היער. "הגענו!" מכריז תומאס את המובן מאליו כמה דקות מאחור יותר. אני מביט מסביבי. נראה שכולם נהנים, צוחקים, מפטפטים, שותים בירה. תומאס ישר ניגש לקבוצה של כמה אנשים ומתקבל שם בברכה. גרייס מודיעה לנו שהיא הולכת לחפש משהו לשתות, וקרטר גם הולך להגיד שלום לאיזבל לאחר כמה דקות. אני מתיישב על גזע עץ שנפל לפני כמה שנים מסופה חזקה במיוחד שהייתה באזור.
"אתה נראה לי בודד." אני שומע את קולו של תומאס לידי בזמן שאני בוהה במדורה. אני לא טורח להביט בו.
"נו, זה לא יכול להיות בגלל שאני יושב לבד, נכון?" אני שואל בציניות.
"אוי, אל תהיה כזה. שתה." תומאס דוחף בקבוק בירה מול פניי. אני מזיז אותו מפניי.
"לא תודה." אני אומר. אני שומע את השעשוע בקולו של תומאס כשהוא עונה לי.
"אף פעם לא שתית, הא?" הוא שואל. אני מושך בכתפיי בתגובה. "קדימה. זה לא לא חוקי. אתה כמעט בוגר מבחינת החוק."
"כמעט." אני אומר.
"בחייך. פשוט תשתה." הוא אומר ומניח את הבקבוק בידי. אני מביט בו כמה שניות ואז מקרב את הפיה לשפתיי ושותה. הטעם דיי דוחה, אבל אחרי שני שלוקים אני מתרגל אליו. תומאס מחייך.
"זה לא כזה נורא, נכון?" הוא שואל.
"זה בסדר." אני מודה. חיוכו של תומאס גדל. מישהו קורא לו. הוא מעיף מבט מעבר לכתפו ומניח את ידו על כתפי. "טוב, אני חייב לזוז. אני כבר אראה אותך בקרוב, אני מניח." הוא אומר ומסתלק. אני מתחיל להיות צמא, אז אני לוקח עוד שלוק, למרות שאני יודע שמשקאות חריפים רק מגבירים את הצמא. הרגל שלי מתחילה להירדם, אז אני קם והולך הצידה, מתרחק קצת מהרעש. אני נשען על גזע עץ וממשיך להתבונן במדורה.
"היי." אני שומע קול מוכר לידי. אני מביט הצידה בהפתעה קלה. זאת אחת החברות של איזבל. קלייר, נדמה לי. עיניה נעוצות בי, ובידה יש בקבוק בירה כמעט ריק.
"היי..." אני משיב.
"מה נשמע?" היא שואלת.
אני מסתיר חיוך משועשע, מנסה להבין למה הילדה הזאת עומדת כאן ומדברת איתי. "הכל מעולה. המדורה מקסימה, את לא חושבת?" מבט מבולבל חולף על פניה.
"אה, כן." היא עונה. "אתה נהנה?" היא ממשיכה לתחקר אותי.
"אני מניח שכן. למרות שלא חשבתי לבוא לכאן בהתחלה." אני מודה.
"באמת? למה?" היא שואלת בהפתעה.
"טוב, אני לא ממש אוהב את הדברים האלה." אני אומר ומחווה באופן כללי על הילדים מסביב למדורה. "יותר מדי רעש, ולרוב אני משתעמם."
"אבל אמרת שאתה נהנה." היא מעבירה את שיער שלה אל מאחורי אוזנה.
"עכשיו כן. בגלל זה אני קצת מופתע." אני חוזר לבהות במדורה ולהתעלם מעיניה הנעוצות בי. אני רואה את תומאס עומד כמה מטרים ממני ומחייך חיוך מוזר לכיווני. אני מרים גבה. הוא מגחך ומסתובב. אני מגלגל עיניים.
"אתה ידיד של גרייס, נכון? זאת שישנה עם איזי בחדר?" היא שואלת. אני לוגם מהבקבוק שוב.
"תראי, קלייר. אם את פה כי משעמם לך ומתחשק לך להעביר את זמנך בלנסות לרדת עליי, כמו שעשית במשך רוב הזמן שאנחנו מכירים, אני מבקש ממך ללכת." היא נראית המומה באמת.
"אני- מה? לא!" היא קוראת במהירות כזאת שאני מפנה אליה את מבטי. סומק פושט בלחייה. "אני- פשוט... רציתי לדבר איתך." היא משלימה את המשפט ומפנה את ראשה הצידה. אני מביט בה, מעט בשוק. 'בנות,' אני חושב. 'אני לעולם לא אבין אותן.'
"בסדר..." אני אומר לאט. "אז אני מניח שאין בזה שום דבר רע." אני אומר וחוזר להיט קדימה. "וכן, אני ידיד של גרייס. למה את שואלת?" אני מתעניין.
"חשבתי שאתם יוצאים." היא אומרת ברווחה גלויה. מה לכל הרוחות קורה פה? "כי הייתם ביחד בנשף והכל." אני נד בראשי.
"היינו ביחד בנשף, אבל רק בתור ידידים." היא מחייכת אליי. אחת החברות שלה קוראת לה, והיא מביטה בי במבט מתנצל. אני מהנהן אליה. "אין בעיה. תהני."
"נדבר מתי שהוא?" היא שואלת בתקווה. אני מהנהן דוב, עדיין תוהה מה עובר בראשה של הג'ינג'ית הקטנה כשהיא הולכת בחזרה לחברותיה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

השקעת XD

קרטר - אני לוגם מהבירה ומדבר עם גרייס, אנחנו מפטפטים על בריסטול - כי זה למעשה נושא השיחה היחיד שמצליח לשרוד הערב - גרייס מספרת לי על בית הספר הישן שלה, ואני מספר לה על הקונסרבטוריון הגדול של העיר, על האקוסטיקה.

galgal12

אכן XD חשבתי שזה ישמח אותך.

דיוויד - אני שותק בתמיהה קלה על השיחה המוזרה להפליא שכרגע ניהלתי, ופונה למצוא את קרטר וגרייס. במקומם, נעמד מולי תומאס. "אני רואה שמצאת חברה חדשה." הוא אומר. אני מגלגל עיניים. "אני מנסה להבין מי היא רוצה ממני."
"זה תלוי." הוא עונה. "תלוי במה?" תומאס מביט בי במבט של 'דאא.' "תלוי על מה דיברתם."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

תומאס יותר מעניין -

תומאס - "טוב תראה, לא בא לי להכנס בעיניינים הפרטיים של שותפי לחדר, אבל נראה לי היא בקטע שלך." אני אומר. "היא לא." דייוויד אומר, "תאמין לי - אני מומחה. והיא לא בתולה, אם תהית." אני מוסיף. דייוויד לוגם לגימה ארוכה מהבירה כאילו מנסה לומר - אוקיי לשכוח לשכוח לשכוח. "אז איך הולך לך עם כריסטיאן?" הוא שואל. "בסדר אני מניח. נפגשו פעמיים, הוא נחמד." אני עונה

galgal12

דיוויד - "אתה מתכנן להמשיך להיפגש איתו?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

תומאס - "זה בעייתי." אני אומר, "למה כי אתה אירי? אתה יודע שזה כבר לא מוקש בימינו." הוא צוחק. "דפוק. ותתחילו לקלוט כולכם - אני לא אירי, ההורים שלי נולדו באירלנד. אני יליד הארץ!" אני אומר במבטא הכי אנגלי שאני מצליח להפיק. דיוויד צוחק, "אז מה הבעיה?" הוא שואל. "ליברטי." אני מסביר בפשטות

galgal12

דיוויד - "העובדה שאתה משוכנע שכולם פה הומופובים, או העובדה שזאת פנימייה ואתה לא יכול ללכת מפה מתי שאת רוצה?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

תומאס - "אני לא יכול 3 פעמים בהפרשים קצרים כל כך לצאת ולתרץ שקרוב משפחה הגיע העירה. זה כבר לא אמין."

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 35 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next