meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

סיימון, סתום. (היו שלום ותודה על הדגים!)

2 posters

לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Go down  הודעה [עמוד 4 מתוך 15]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אינדיד

galgal12

ייפי!

הממ... רק אני נהיית פתאום בלחץ?

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

כן.

galgal12

אוקיי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

למה להיות בלחץ? כולה יום אחרון בגן רווה.

galgal12

לא, לא מזה. מברנר.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

מה את דואגת כבר עכשיו? חכי חודש ואז תכנסי לפאניקה. תחשבי שעכשיו את סתם בחודשיים של מצב אמצע כי את לא בשומקום ויהיה בסדר, אם ללחצי מזה זה סתם יהרוס לך את החופש

galgal12

וואו, מאיפה זה הגיע?

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

לא יודעת.

galgal12

זה ממש חכם XD אני אעשה את זה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אווף. הרגע הממש מעצבן הזה שאת יודעת מה תעשי בערב (ללכת למסיבת סיום של אח שלי ולהתנחל ביחד עם יעל ליד הכיבוד) ואז לגלות שזה בלי אחים. להסביר לאמא שלך שזה בסדר שתשארי בבית ולנסות להבין מה פתאום מזיז לה שאת נשארת לבד בבית כי את תמיד לבד בבית כולל שאת חולה. לגלות שאין מה שאת רוצה לאכול. וכל זאת אחרי שגם ככה ניפצו לך את המסורת של - ללכת למקום נחמד לחגוג את החופש. אה כן - והזכרתי שמקודם פרקתי את עולות נפשי אצל צ'וקו? ושאבא שלי החליט שזה הזמן שנראה את דמדומים 4 חלק 2 כי הוא עדיין לא ראה את זה (כן, כשראיתי את דמדומים 3 הוא החליט לשבת ולראות איתי את זה כי הוא חשב שאני אפחד.) והוא צריך לסיים את הסדרה כראוי (כן בטח, פשוט משעמם לו לראות השמיים נופלים בפעם המיליארד היום) והזכרתי שהוא התחיל לחפור לי ש90 בפאקינג מתמטיקה זה לא מספיק טוב לו אחרי שהלכתי למורה פרטי? ושאני ממש לא סגורה אם זה היה ציניות או שהוא התכוון לזה כי זה אבא שלי? ואמרתי מתישהו שזה נהיה חופר שאמא שלי מנסה לגרום לי לאכול יותר סלט? וצ'וקו שונא אותי! ואין לי מושג למה!!! אוווףףף משעמם לי ואני שונאת להיות לבד, ואין לי אפילו חברה נחמדה באינטרנט כי עדי במקס ברנר ואת מי יודע איפה את. שונאת את הערב הזה. it's suck. אני מקווה שהם לפחות יביאו לי משהו טעים כפיצוי שהם משאירים אותי לבד בבית. כן, לאמא שלי פתאום ממש אכפת מזה. היא אשכרה עשתה לאח שלי תחקיר -
רוצה שרק אני אבוא איתך?
~אין תגובה~
רוצה שרק אבא יבוא איתך?
~משיכת כתפיים~
רוצה שרק יסמין תבוא איתך?
נוו אמא ממש לא אכפת לי!
חה כן בטח, כאילו שהייתי באה איתו. יקירי, אני באה בשביל הכיבוד. אם זה לא ברור מלכתחילה.
טוב, קיצר, בדרי אותי כשבא לך. אני פה. 
all by myself
dont wanna be
all by myself

galgal12

המממ.. אני תוהה אם את רוצה שאני אכתוב לך מה דעתי על כל מה שכתבת פה, או שאני פשוט אעודד אותך ואשעשע אותך. כי אני יודעת שלפעמים זה מעצבן שאני אומרת את דעתי בצורה מעודדת. לא כולם מתים על זה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אהה לא זה היה פריקה כי צריך אל תגיבי חחח

galgal12

חחחח אח שלי הודיע לי שהתמונה בפרק הראשון של הארי פוטר נראית כאילו הארי הוא איש מבוגר ממש נמוך

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

חחחח וואט דה פאE?

galgal12

חחחחחחחחחחחחח הרגע סיימתי להקריא לו את שני הפרקים הראשונים. הוא כמעט הרביץ לי בסוף הפרק הראשון כשאמרתי לו שאני לא ממשיכה לקרוא.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

חח

galgal12

היי לך. אז אם הסתכלת על השעה ששלחתי את זה, את תביני בעצמך שאני לא אתחבר מחר לפני 12. טוב, זה התיכנון שלי. אבל אני בטח אתעורר ב-11 או 10 וחצי, כמו שאני מכירה את עצמי. ולצערי, אני נאלצת לנטוש אותך בחמש עד שבע. אני מניחה שגם את לא תהיי פה חלק מהזמן, כי את תעבדי וזה, אבל... נדבר? XD

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אמממ טוב?

galgal12

שיעמם לי. רציתי לשתף אותך בזה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אהא.
טוב גל, הכנתי כדורי שוקולד והם יצאו בסדר. רציתי לשתף אותך בהצלחותיי.
כי עדי אתמול החליטה שהעוגיות האחורונות שהכנתי לא באמת היו טעימות P:

galgal12

מה היא יודעת? XD

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

כלום.

galgal12

בדיוק. אני רוצה כדורי שוקולד. תביאי לי כמה

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

תפגשי איתי P:

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 4 מתוך 15]