meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

דיבורים את יודעת [;;

2 posters

לך לעמוד : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next

Go down  הודעה [עמוד 1 מתוך 43]

1דיבורים את יודעת [;; Empty דיבורים את יודעת [;; Sat Jun 30, 2012 2:22 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

טוב, בגלל שבכל נושא שנפתח אנחנו מצליחות לברוח מהנושא. אז הינה נושא שאפשר לדבר בו על הא ועל דה ועל מה שביניהם P: רק פליזווש - בואי ננסה לא לכתוב דברים חסרי תוכן נורמלי ונבזבז את 990 התגובות שלנו על כלוום [[;

2דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sat Jun 30, 2012 3:22 pm

galgal12

היי, יסמין, זה דווקא רעיון נורא חכם מצידך!

ו... בגלל שביקשת נורא יפה, אני אתחיל משהו.

http://picyou.com/7pVbVK הלשון חוזרת!!

חחחחח קלטי מה הוא כתב על התמונה....

3דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sat Jun 30, 2012 5:42 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

חחח ראית איזה ילדות קטנות הבנות מג'וש האטצ'רסון לישראל? XD ברצינות, איזה מפגרות P: ואני מכירה את הילדה שכתבה את זה XD
הרגע חזרתי מהים והיה כייייף!!! בהתחלה זאת הייתה רק אני ואז יהל בא והתעצלתי להכנס ובסוף נכנסתי ודיברנו כזה ואז יעל הפרינססה הגיעה והיה כיף כזה והיא ניסתה לשכנע אותי לעלות על קיק והסכמתי, אבל בגלל שפחדתי רצח בסוף לא עליתי והיא ניסתה לשכנע אותי ואת יהל איזה 50 פעם ולא הסכמנו והיה כל כך מגנייייב. ואז שיחקנו מחבואים במים (אחרי שעה חח) וזה היה עלוב נורא, אבל כיף. והיה ת'קטע הזה - שכולם משועממים ואין מה לעשות, אז ניסינו לחפש את ארז (הוא גלש) ולבדוק אם הוא חי. אז אני ויהל ניסינו שהוא יעמוד לי על הכתפיים (לא הלך.) ואז הוא ניסה אם יעל (גם לא הלך XD) ואז יוני בא, והשתעממנו כזה (רגע אולי שיחקנו מחבואים אח"כ?) ואז יצאנו מהמים והלכנו לקנות גלידה (כן כן יש לנו קפיטריה) והתיישבנו בהתחלה על הסלעים בקפיטריה ואז הלכנו לשבת על החול (כל הזמן היו גלים וזה...) ובסוף החלטנו ללכת לברכות (מקום אם מים ממש רדודים ומלא מלא סלעים חח) וניסינו לתפוס דג מסכן ואז שוב השתעממנו וחזרנו ואז בדיוק הלכתי הביתה. הייתי טיפה על המחשב (עד שאיתמר סיים להתקלח) ואז אני נכנסתי ועכשיו אני מחכה שאבא שלי יביא אוכל טייק-אווי XD חחח ואתמול ראיתי בלילה סרט מטומטם רצח XD כל הסרט אמא שלי ואני צחקנו עליו כי הוא היה גרוע ברמוות וזה היה כאילו חידוש של סרט מצויין אז בכלל! ואז הפסקתי את הסרט לרגע וההורים שלי התייאשו אז סיימתי לראות לבד. XD והתעוררתי היום בשמונה ומשהו (ביאווווס) אבל חפיף והיום הלילה אני הולכת לראות את הפרק האחרון של העונה השלישית של... *תופיםתופיםתופים* יומני הערפד!! אליינה הופכת לערפדה D: חחח אבא שלי סיפר לי וזה כל מה שאני יודעת. אבל - אלאריק נהפך לערפד והם בערך הורגים את קלאוס ובסוף הפרק אליינה מתעלפת ויורד לה דם מהאף (מלחיייץ!) יווו אני מתה לראות את הפרק!!!!! ד"א - שאלה חשובה: את באה איתי ואם עדי? ואוומייגאד!! שמעתי היום את טיילר בלקברן (קיילב) שר!!! הזוווועה!!!! חח באמת שלא שמעת נוראי מזה. יש מצב שגם יעל באה (אני צריכה לשאול את עדי אם אכפת לה.) כי גם לה די בא... חחחח לצחוק על מיילי סיירוס (:3 חחחחח טוב. אני צריכה למצוא פעילות ליום שני. ביום שלישי אני נוסעת עם יעל לבריכה. ואז ביום רביעי אני צריכה למצוא מה לעשות, ביום חמישי אני הולכת לבר מצווה - וביום שישבת אני יכול להיות נוסעת לסבתא שלי בגלעד ויש שם בריכה (יייייאי) וחדר אוכל (ביג ייאי XD) ואז ביום ראשון נראה לי - אני נוסעת לטיול עד יום רביעי ואז שוב צריכה למצוא מה לעשות. וואי חפרתי - יאללה בייי XD

4דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:13 am

galgal12

דבר ראשון - מותק, רציני חפרתXD
דבר שני - עכשיו תורי לחפור, למרות שבטוח שאני לא אחפור כמוך. את המוכשרת בזה מבינינו.
אוקיי... למה הן ילדות קטנות? לא הייתי על המחשב כל היום, ואין לי כוח לבדוק, אז תהיי נחמדה ותספרי לי?
נשמע שבסך הכל נהניתם מאוד בים. כן? ורגע. מי משחק מחבואים במים? ועוד רגע! היית עם בגד ים?! אני רוצה לראות אותך בבגד ים. אוקיי... במחשבה שנייה המשפט הזה לא נשמע טוב. במיוחד אחרי הסצנה הנורא נחמדה בציידת הלילה... אני וואי, הגעתי למסקנה שגם אני רוצה לספר לך מה עבר עליי ביום נחמד זה. אז ככה, התעוררתי בבוקר בצורה נורא נחמדה, זה נשמע ככה "איזה יום שאאאאממממאאאאחחח, יום, שאאאמממאאאאאחח איזה יום, שאאאאמממממאאאאחחח, יום, שאאאאממממאאאאאח." נורא נחמד. אה, כן, ואז אמא שלי ניסתה להעיר אותי ולא הצליחה, אז היא שלחה את אחי היקר להעיר אותי, סתם כי לה לא היה כוח, והוא קפץ עליי. כן, כן, מה ששמעת. פשוט קפץ עליי בצרחות של "גל!!!! תתעוררי!!!" דמאט, הוא לא שתק עד שאשכרה קמתי מהמיטה. אחר כך, ההורים שלי ואח שלי הלכו לבריכה, אני ואחותי הלכנו אחרי חצי שעה של הסתלבטות בבית + ארוחת בוקר. בבריכה הסתלבטתי עם טל, וגם מאיה הייתה שם אבל היא לא הייתה איתנו. אחרי הבריכה, טל באה אליי וראינו סרט חמוד פלוס מינוס. אכלנו ארוחת צהריים, ולקראת רבע לשלוש טל הלכה. אח"כ קראתי במשך שעה וחצי בערך, ואז אמא שלי קמה והתחילה לחלק לי פקודות על איך איפה ומתי לסדר כל פינה בבית, בגלל שתומר והמשפחה שלו באו. בערך בחמש הם באו, והיה נורא נחמד ואני ממש לא עומדת לפרט לך מה עשינו אל תחשבי על זה אפילו. הם הלכו לפני שעה, ואז התקלחתי ועכשיו אני פה. טה - דאם!!
אני מוכשרת, ידוע.

5דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:17 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גל, שני דברים - בחיים אל תגידי "ואני ממש לא עומדת לפרט לך מה עשינו אל תחשבי על זה אפילו." כי זה נשמע ממש רע כשחושבים על זה. כן כן - את יכולה לחשוב על מה אני חושבת ולדמיין את המבט שלי PP:
ודבר שלי - אף פעם אל תגידי שאת רוצה לראות אותי בבגד ים כי הייתי עם חולצה ומכנס מעל.
זהו!

6דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:19 am

galgal12

שניהם נורא מעניינים. מה אני אגיד לך, מותק.

7דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:21 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אני עדיין מזועזעת

8דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:21 am

galgal12

תתגברי.

9דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:23 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גל, כשמישהי בת 13 כותבת את מה שאת כתבת - זה גורם לי לחשוב על הגרוע מכל בגיל הזה. אז...

10דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:26 am

galgal12

לא אשמתי שקראתי את כל התיאור המזוויע ההוא בציידת הלילה!

11דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:28 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

גל! דיי להטריד אותי יותר ממה שאת!!!

12דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:36 am

galgal12

אני?!
מטרידה?!
יסמין, נעלבתי קשוווות.

13דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:38 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

את כותבת לי לא לשאול ואז שאת מושפעת מציידת הלילה. מה אני אמורה להבין מזה לדעתך!?

14דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:40 am

galgal12

כלום. שום דבר, מתוקה.

15דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:41 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

את ילדה מטרידה!!!!!!!!! גל!!!! את בת 13!!!!!!!

16דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:43 am

galgal12

לא עשיתי כלום!! נשבעת!!

17דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 2:44 am

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

זה לא מרגיע אותי במיוחד...

18דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 12:24 pm

galgal12

למה??

19דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 12:37 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

nevermind

20דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 12:40 pm

galgal12

טוב. את יודעת שסיימתי את ציידת הלילה?

21דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 12:46 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

תנחומי

22דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 12:54 pm

galgal12

אויש, יסמין.
תקשיבי, הדבר המטריד ביותר אחרי הקטע ההוא, היה ככה: "בונז(זה השם של הערפד החבר של קאת'רין), תעשה איתי אהבה. אני צריכה להרגיש אותך בתוכי."

23דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 1:34 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

אני דורשת צו הרחקה!

24דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 1:36 pm

galgal12

חחחחחחחחחחח את מצחיקה אותי.

25דיבורים את יודעת [;; Empty Re: דיבורים את יודעת [;; Sun Jul 01, 2012 1:50 pm

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 1 מתוך 43]

לך לעמוד : 1, 2, 3 ... 22 ... 43  Next