meee (:
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
meee (:

i want to show they dont own me - if i gonna die i want to still be me ♥

You are not connected. Please login or register

עוד שירשור! שירשור לגל ולי 3> עיר של...

2 posters

לך לעמוד : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down  הודעה [עמוד 39 מתוך 40]

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אנחנו לא יכולים להתחתן. נכון לעכשיו אנחנו לא. ואם אני אתחתן... את יודעת מה זה אומר... ואני לא רוצה להיות אמא... עדיין."

galgal12

אנאבל - אני עושה סדר בדברים בראש שלי. "אוקיי, לאט. למה אתם לא יכולים להתחתן?"

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "סיבות אישיות שלו."

galgal12

אנאבל - "ב..סדר. ולמה את חושבת שסבסטיאן יילחץ עלייך להיות אמא? חוץ מזה, אמרת שנכון לעכשיו אתם לא יכולים להתחתן."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "הוא לא. אבל זה הנהוג לא? בשביל זה נשים מתחתנות בימינו, לא? את יודעת מה הסיכויים להכנס להריון, הם גבוהים מאוד." אני מסבירה ומתיישבת על מיטתה, דיימון נכנס. "מיס קתרין, האמבטיה שלך מוכנה." הוא אומר ויוצא, "נדבר אחר כך." אני אומרת

galgal12

אנאבל - "היי, קייט." אני קוראת אחריה. היא מסתובבת. "יהיה בסדר."

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אני בטוחה." אני אומרת והולכת לחדר שלי

galgal12

אנאבל - אני חוזרת לסדר את השיער שלי. אחרי בערך חצי שעה אני יורדת למטה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני נכנסת לאמבטיה ושוטפת מעלי את כל הזוהמה, לו ידעתי שאני נראית כל כך רע - יכול להיות שלא הייתי מסכימה לישון עם סבסטיאן כל הימים האלו. אבל את הנעשה אין להשיב. כשאני יוצאת מהמקלחת העוזרת עוזרת לי להתלבש ומסדרת את שערי. "תודה." אני מודה לה ומתבוננת במראה, שמלה בצבע אפרסק עם שרוולים עד המרפקים, כן - התגעגעתי לצבעים שהם לא שחור.

galgal12

אנאבל - "קול כבר הגיע?" אני שואלת את אמא, שיושבת בסלון בשקט. היא נדה בראשה. אני מתיישבת לידה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני נועלת זוג נעליים שלא זכרתי שיש לי ויורדת למטה, בת' מתנפלת עליי בחיבוק. "קייט!" היא קוראת באושר

galgal12

אנאבל - "סתמי, אנאבל? בן הזוג שלך סתמי?" אמא שואלת בשיניים חשוקות. "כן, אמא. הוא סתמי. אז מה?" היא מביטה עליי, מבוהלת לפתע. "לא סיפרת לו שאת ציידת צללים, נכון?" אני נזכרת בפליטת הפה שלי היו אחר הצהריים ונדה בראשי. "לא. לא סיפרתי לו. כמובן שלא." אמא נאנחת בהקלה. "כדאי שהוא יהיה הגון ונימוסי." היא אומרת. אני מהנהנת. "הוא יהיה." אני מבטיחה לה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "היי," אני אומרת ומרימה אותה, "איך ניו יורק?" היא שואלת. "היא בסדר. את היית אוהבת אותה. אנשים מוכרים סוכריות קרמל ברחובות... לו היה לי כסף הייתי קונה לך שקית מלאה בהן." אני אומרת. עיניה מתרחבות, "קחי אותי קחי אותי קחי אותי קייטי! קחי אותי איתך לניו יורק!" היא קופצת ומחייכת אליי.

galgal12

אנאבל - דיימון נכנס לחדר. "האורח הגיע." הוא אומר בנימה חגיגית. אני מחייכת וקמה. "אנאבל, שבי. תני לדיימון לפתוח את הדלת." אמא אומרת לי. אני מתיישבת בחוסר רצון.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "בואי, יושבים לאכול עוד כמה דקות.,

galgal12

אנאבל - דיימון מהנהן וניגש לפתוח את הדלת. כעבוד דקה וחצי הוא מופיע עם קול בדלת. הוא מחייך אליי. "מיסיס וויטייר, כמה נחמד לפגוש אותך." הוא אומר בחביבות ומושיט יד ללחוץ את ידה של אימי.

נערך לאחרונה על-ידי galgal12 בתאריך Fri May 24, 2013 11:54 pm, סך-הכל נערך פעם אחת

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

מיסיס*

קתרין - אני מרימה את קתרין ודיימון בדיוק עובר, "מיס קתרין. את לא צריכה להרים את אחותך, נשים בגילך לא צריכות להרים דברים." הוא אומר, "אני בסדר דיימון. תודה."

galgal12

אנאבל - "טוב לפגוש גם אותך." אמא אומרת בנימה מסופקת משהו.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אחותי צוחקת, "מה כל כך מצחיק?" אני פותחת בידי הפנויה את דלת הסלון

galgal12

אנאבל - "קייט!" אני קוראת בהקלה. תודה למלאך. קייט בוודאות תדע איך לגרום לשיחה לזרום. אני לא הכי מוצלחת בזה.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "קתרין. מתי חשבת להודיע שחזרת?" אמא שואלת, "אמא. חזרתי מניו יורק." אני מודיעה, היא נאנחת. "שנשב לאכול?" אנאבל שואלת

galgal12

אנאבל - אני מהנהנת. "רעיון מצוין." אנחנו מתיישבים כולנו ליד השולחן, קייט לידי וקול ממולי.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - "אז קתרין, אנאבל סיפרה לנו שנסעת לניו יורק בשביל להיות עם בחור." מיסיס ווייטייר אומרת. "סבסטיאן. הוא היה בחתונה של ג'ורג'." אני אומרת.
מר ווייטייר מניח את סכו"מו ברעש. "סבסטיאן רייס. מריאן, לא אמרת לקתרין משהו עליו?" הוא שואל.
"למען האמת, אמא הכירה לי אותו בחתונה. הוא מאוד נחמד, דע לך." אני אומרת, "ושמו מלוכלך מסקנדל מכוער." מר ווייטייר אומר.
"טוב, אתה לא אבא שלי. אני לא שואלת את דעתך בנושא התרועעיות." אני ואמרת
"קתרין!" אמא קוראת מעברו השני של השולחן.
"מה? הוא לא הבעל שרצית שיהיה לי? חוץ מזה - כבר שמעתי על סקנדלים גרועים יותר."
"איזה סקנדל?" קול מתעניין.
"שום דבר שגדול עלינו." אני אומרת, "ומי אמר שאני רוצה בכלל להתחתן איתו? את יודעת מה קרה. את יודעת למה אני חוזרת לניו יורק מחר בבוקר-"
"העיר ניו יורק... מציאות שונה לגמרי. כל המדינה במלחמה ושם אנשים ממשיכים לצחוק ולהפגש לקפה צהריים..." קול אומר ולוגם מכוס הזכוכית שלו.
"אני חושבת שאת סתם מחפשת תירוץ להיות איתו. מיסיס לייטווד סיפרה לי על ההפרדה ביניכם." אמא אומרת.
"וואו אמא, תודה שאת מקשיבה למיסיס לייטווד ולא לי - הבת הבכורה שלך - כי היא מבינה כל כך הרבה יותר."
"אני לא מבינה איך שרדתם בכלל עם גבריאל, הילד הזה נוראי." אמא מתוודה. עוד דרך שלה לא להודות באמת.
"אני מאוד מקווה שמיסיס לייטווד לא סיפרה על זה לאף אחד."
"אתם גורמים לי להצטער שבאתי.." אני אומרת ולוקחת סלט

galgal12

אנאבל - אוקיי, אז זה לא הולך טוב כמו שחשבתי... "אמא, אולי תספרי לקול על ג'ורג'?" אני מציעה. זה עובד. ג'ורג', הגאווה של המשפחה. מסתבר שהוא הספיק לעשות עוד כמה מעשי גבורה בזמן האחרון שלא שמעתי עליהם. אמא מקפידה לסנן את החלקים שבהם ג'ורג' נלחם בשדים.

תותי פרוטי D:

תותי פרוטי D:

קתרין - אני חושבת על ג'ורג', פתאום האהבה שהייתה בינינו נראית עתיקה כל כל

חזרה למעלה  הודעה [עמוד 39 מתוך 40]

לך לעמוד : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next